Ako dlho ste užívali Inofolic prášok?

gabriela198
27. nov 2015

Ahojte dneska mi pan doktor odporucil Inofolic zeby som uzivala aby som ostala tehotna kedze sa nam nedari mate s tym niektora skusenosti a jak ste to uzivaly a ako dlho. A ci sa vam podarilo s tym inofolicom otehotniet a ako dlho 🙂

martinka1415
27. nov 2015

Ahoj, ja mam s Inofolicom pozitivnu skusenost, vyskusala som ho bez odporucania lekara, docitala som sa o nom na internete. O dietatko sme sa snazili pol roka, Inofolic som zacala brat v oktobri (rano a vecer), no a koncom novembra som otehotnela. Neviem ti na 100% povedat, ci to bolo iba tym Inofolicom, ale ak hej, tak pomohol 🙂

holubicka28
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blska381
27. nov 2015

Ja som brala inofolic tusim 2 mesiace,ze vyskusam co to spravi,lebo s manzelom sme tuzili mat babo a treti som si uz nekupila,podarilo sa. Neviem ci vdaka tomu,ale teraz mame krasnu dcerku, manzel ma tiez lenive spermie,tak bral vitamin E,mozno aj to pomohlo

nelka13
27. nov 2015

ahoj mne ho nasadila moja lekarka nakolko sme sa o babo snazili 1r a nic zistili sme ze nemam ovu aj ked mam menstruaciu a zvyseny testosteron trochu vybrala som 2balenia kupila som si 3 ale uz sme boli v tom tak si myslim ze to ma nieco do toho a mozno je to o tom ze mi len chybali tie vitaminy.latky drzime palceky

emakiki
5. okt 2016

Ahojte mám na predaj Inositol, kupila som za 12+pošta, chyba 7 zo 100 toboliek, predám za 7 s poštou, bližšie info IP.