Ako oddialiť menštruáciu?

nikoll970
21. jún 2022

ahojte baby,pojdem na dovolenku no akurat vtedy mam dostat menstruaciu a potrebujem ju oddialit. neviete mi prosim vas poradit co by bolo najucinnejsie? tabletky nechcem. pocula som ze je aj dobry citron ale neviem co mam skusit. co najviac pomohlo vam?

lucia7933
21. jún 2022

ja som kedysi davnejsie skusala tie citrony...ale dosla aj tak..tusim meskala asi den..ale bola dost slaba a ani bolesti som nemala..ci to bolo tym citronom? neviem😂
nič iné som nikdy na odialenie neskusala, snazim si dovolenku uz planovat podla MS aby som sa tomuto vyhla

petamich
21. jún 2022

ono sa hovori, ze vysoka davka vitaminu C vie oddialit menstruaciu, nemusi to byt len citron, mozes si davat Ccko v tabletach, sumaky, jest pomarance 🙂 moze to zafungovat a nemusi ale asi sa na to neda spolahnut - ked som mala virozu a dopovala sa Cckom castokrat sa mi to stalo, ze par dni meskali, ci to bolo tou virozou alebo Cckom tazko povedat :D

sanssa
21. jún 2022

celkovo to cecko dokaze, ale kazda sme ina, cize by som povedala, ze to je individualne. Na mna to malo vplyv taky, ze prisla ako mala, ale bola uplne slaba a trvala asi tri dni, ze v podstatne uplne nieco nove pre mna to bolo 😀

rencina_4
21. jún 2022

odpadnem zienky, vyskusam a poviem vam teda :D lebo rovnako to aj mne vychadza ze proste budem mat na dovolenke, hold inak sa needalo :D inak uprimne mne niekedy aj alkohol "pomohol" pri meskani alebo zoslabnuti mojich dni :D

marylinmary
21. jún 2022

Citron funguje celkom fajn, no zas nie na kazdej, ono je to take bud hop alebo trop. Ako najvacsiu istotu by si mala s tymi tabletkami, ale ked tie nechces, tak to uz len dufat

taktotedanie
22. jún 2022

Zbytocne budete skusat “babske recepty”, ktore vam vobec nemusia zabrat alebo vam len rozhadzu cyklus…jedine sa poradit s lekarom ale ked lieky nechcete…. 🤷🏻‍♀️ A keby vam aj niekto nieco poradil, ze mu to pomohlo a oddialilo na vas to zabrat nemusi

michaelka_
25. jún 2022

Liek Norethisteron, predpíše gynekológ.