Ako riešiť ochlpenie na prsníkoch po pôrode?

25. apr 2020

Zienky mam taky problem, po porode mi zacali v oblasti dvorcov rast chlpky, ale nie take nenapadne ale tmave tvrde, som z toho nestastna lebo nikdy som take problemy nemala, je mi to neprijemne a trham si to pinzetou ale velakrat mi ten chlpok rastie pod kozou a to miesto sa zapali, dost ma to trapi...lebo v oblasti prs to vyzera ako vyrazky...no hrozne 🤦‍♀️ mali ste niektora podobny problem? Ako ste to riesili?

natuska87
25. apr 2020

U mňa detto...Riešila som to strihaním...Neviem, či strata hormónov v predklimaktériu, ale časom jemneli, až sa stratili...😉

nika82
25. apr 2020

vytrhavam si ich pinzetou

janka95
25. apr 2020

Ahoj odporúčam odstránenie laserom ani to nijak špeciálne nebolí aj keď treba navštíviť určite viac krát 🙂

smejko25
25. apr 2020

Holim to ziletkou 😁 vybavene

kiki68
25. apr 2020

Ja od puberty mam zopar ciernych. Trham pinzetou

autor
25. apr 2020

@smejko25 holis? A nerastie ti ich este viac? Alebo nezvyknu sa ti zapalit? Mne sa totiz zarastavaju pod kozu tak ze ich ihlou musim vytiahnut aby sa dali vytrhnut...

autor
25. apr 2020

@natuska87 strihanim? A to ako? Nebolo tam ten chlpok citit na dotyk? Ja mam znamost akurat zatazeneho na prsia tak o to to horsie beriem 🤦‍♀️ a ako to brali vasi partneri?

smejko25
25. apr 2020

Nie nerastie viac 🙂 niekedy sa sem tam jeden 2 objavia ale nieje to nejake ochlpenie 😁 nikdy sa mi nezapalili 🙂

majamat
25. apr 2020

ja to mam od puberty. hormonalna porucha, holim. a teda mm s tym problem nema. je tiez zatazeny na prsia.

lilke
25. apr 2020

Kedysi som chodila na epiláciu elektrickou ihlou na bradu. Raz som poprosila doktorku, nech mi spraví aj chĺpky pri dvorcoch, bola to len jednorazová záležitosť, už mi nikdy nenarastli. Predtým som si trhala.

sim_simonka
25. apr 2020

Ja tiež žiletkou alebo pinzetou..

sunny8
25. apr 2020

Jemine pinzetou nie 🙄🙈 je to citlivé miesto. Iba jemne prejdi holiacim strojčekom (jemne! ) Alebo odstrihni. Ten chlpok vždy vyrastie na Tom istom mieste 😭 aj keď to obťažuje no

miadi
25. apr 2020

Uz si to netrhaj znie to hrozne co sa ti tam potom deje. Daj si to odstranit laserom tych par chlpov nestoji vela

natuska87
26. apr 2020

No, nebolo to jednoduché...Našťastie ich nebolo moc, ale súhlasím s Vami...Pichalo to semo tamo...Môj partner, už dlhoročný manžel, sa s tým vyrovnal...Niekedy sme to obrátili na smiech...Neviem, v tej chvíli sme to za problém nepovažovali, aj keď, mne, ako žene to nebolo dvakrát príjemné.😉