Ako riešiť opakujúce sa gynekologické zápaly?

pusa9000
11. jún 2019

Zdravím. nájde sa tu niekto kto má podobné problémy ako ja? Mám už tretí rok opakujúce sa gynekologické zápaly, doktor mi dával len lieky a stále ma liečil. Lieky neúčinkovali až nakoniec mi povedal že si mám nájsť iného lekára.
Našla som si iného lekára opäť to isté nevie mi pomôcť stále mi pretrvávajú zapály. Som už zúfalá neviem čo mám robiť kam mám ísť či je nejaká taká klinika kde by mi pomohli a konečne ma dostali z toho zápalu. Pretože mám 26 rokov a už chcem nie že chcem ale túžim po dieťatku. A bojím sa že kvôli tým zápalom tobude problém

simsalabim
3. jún 2021

@radicova12345 tie na prehltanie museli vyrobit? Cudne. Vacsinou vyrabaju iba vaginalne. V tomto neporadim. A ty si sa ani neopytala, aky mas vlastne nalez? To sa pytaj vzdy a vsade!

radicova12345
3. jún 2021

@simsalabim tieto mi dala

simsalabim
3. jún 2021

@radicova12345 ale ved z toho nic neviem. To je to iste, akoby si mi napisala Doma pecena torta. Ved z toho nevies urcit aka - orechova? S maskarpone? Bezlepkova? Alebo mozno slana syrova?

radicova12345
3. jún 2021

@simsalabim ono sa to vola individ neje tam žiadny leták ja neviem ale za každým mi povie zápal. A to mi povie sestrička nie doktorka.

simsalabim
3. jún 2021

@radicova12345 individ liecivy pripravok je podla mna skratka zo slova individualny, nie? To nie je nazov lieku... ci sa mylim?

radicova12345
3. jún 2021

@simsalabim nie dobre hovoríš. Je to liečivý prípravok.

radicova12345
3. jún 2021

@radicova12345 a áno je to nazou lieku. Individ liečivý prípravok

radicova12345
3. jún 2021

@simsalabim sestrička mi. Povedala ze mam zápal. Len nedala nič ani môjmu. Manželovi

radicova12345
3. jún 2021

@simsalabim a gynimum intim protect to som užívala 10 dni. Stojí to 12 euvro. A potom som šla. Na kontrolu.

simsalabim
3. jún 2021

@radicova12345 nie, nie je. Keby bol, vygooglis ho. Entizol najdes. Aj Gynimun najdes. Ten tvoj Individ nie. To preto, ze lekar na recept pise zlozenie latok a ich pomer. Teraz trepnem - 2g azytromycin, 20g glycerol, 5 laktoza... to nie je standardizovany liek. Pomer latok urci on.
A pochop, ze zapal vyvolaju vselijake patogeny - kvasinky, bakterie (sexualne neprenosne aj prenosne, chlamydie....). Pri nuektorych nie je liecba partnera potrebna. Ak nevies, co ten zapal vyvolalo, to je akoby si povedala, ze vasej jabloni sa nedari - ale preco? Vosky? Bakterie? Plesen? Nejaky skodca? Ked nevies, co, aky postrek kupis?!

radicova12345
3. jún 2021

@simsalabim jasne. Rozumiem ti. Len. Som už rozmýšľala. Ze zmením doktorku.

radicova12345
3. jún 2021

@simsalabim ono. Som brala. Tern gynimum. Mala som výtok. Ale zabral. Ten gynimum.

simsalabim
3. jún 2021

@radicova12345 ak nas pocit, ze neriesi tvoj problem, je to spravny krok.

radicova12345
3. jún 2021

@simsalabim ani sa už nebudem rozčuľovať. On to proste nepochopí. A nechce tomu veriť. Vždy mi povie ze doktory chcú zarobiť.

radicova12345
3. jún 2021

@simsalabim len vieš prečo by si mala doktorka vymislas že by ma klamala. Ona je totiž súkromná

radicova12345
3. jún 2021

@simsalabim jedna baba mi. Ešte poradila inekcie.