Ako rýchlo ste otehotneli pri nepravidelnom menzese?

atka1989
24. jan 2015

Mam nepravidelný menzes bez vyvolávačky mi nedôjde neberiem žiadne lieky nato chcem sa opytať ci vôbec mam šancu otehotnieť ?

mata1001
24. jan 2015

Mas sancu,ja som bola na tom podobne.dr mi predpisal clostybegit v lete,a v decembri som bola tehu....drzim ti palce

666tinka
24. jan 2015

No ja som mala nepravidelnú niekedy aj 2 týždne meškala ,ale nebrala som vyvolávacku nič a na prvý pokus som otehotnela...vyskúšajte držím palce

domitko
24. jan 2015

Ahoj, ja mam tiez nepravidelny menzes, dr mi dala aj duphaston na upravu, aj tak mam cca 40 dnovy cyklus.. a nedari sa uz pol roka :(

alby2014
24. jan 2015

Ja som mala absolutne nepravidelny cyklus, ktory na akykolvek stres reagoval stylom, ze vypadol na cele mesiace, rekord bol 6 . Bolo to takto od puberty az skoro do 30tky. Nejak som to neriesila, kym som nezacala chodit so svojim manzelom a bolo my jasne, ze dieta budeme chciet a hned. Vylucili sa PCO, endometrioza etc. Doktor mi poradil schudnut, nebola som tucna, skor dievca krv a mlieko. Schudla som 8 kil, zacala behat. Cyklus naskocil na 34 dnoch, neskor sa upravil na 29 - 31 dni. A 6.septembra som sa vydala a zacali sa snazit uz cez svadobnu noc a 6.12 som mala pozitivny test. :D a to fkat pri mojich cyklos nikto tak skoro necakal.

werka_t
24. jan 2015

Hned a bez liekov

galaxy
24. jan 2015

robila som si ovulačné testy,-na 1x 😉

nkem
24. jan 2015

tiež hneď...

mlil77
24. jan 2015

Moja znama otehotnela aj ked jej lekari vraveli ze nikdy mat babo nebude. Tusim mala jeden cely a pol vajecnika vyoperovany a rok nemala emko. Bola silne veriaca. S muzom si adoptovali babatko no a aj otehotnela a ma krasneho synceka. Takze zazraky sa deju. ja osobne si myslim, ze velmi vela robi psychika.

lusyinka
24. jan 2015

Ja som mala cyklus kadejaký, načas mi prišli v živote možno 2x... Snažili sme sa pol roka, potom som navštívila gynekológa, ktorý mavyšetril, že všetko je ok a ak do 3 mesiacov neotehotniem, začneme riešiť...po 3 mesiacoch som prišla tehotná... Takže nám to trvalo 9 mesiacov 🙂

somtoja13
24. jan 2015

Ahoj ja som mala tiez velmi nepravidelny cyklus a cielene sme sa nesnazili ale ked sme si uz povedali ze chceme najprv som bola u lekara na testy a dal mi tabletky aby som mala ovulaciu pravidelnu a hned prvy mesiac uzivania som ostala tehotna.Drzim palce

ladore
25. jan 2015

Za seba ti mozem povedat nepravidelny vypadnuty aj na 3/4 roka...dufastom, clostyl, vyvolavacky a nic nic nepomohlo a zrazu na prehliadke mi doktorka povedala ze som v 3 mesiaci a...takze da sa aj bez ms ostat tehu sim zivym prikladom ;)