Ako sa konečne zbaviť E coli?

dommie23
4. júl 2019

Ahojte, uz 2x mi bola zistena prítomnosť E coli v posve pocas roka, aj ked ma vždy gyn.preliecil palenie a nepohodlie som citila stale, teraz mi bral gyn.zase odber co som sa sťažovala na palenie ako keby sedim nad sviečkou, palenie a bolest pri pohl.styku, po moceni, myslim si, ze to bude zase ta E coli. Pocas roka som mala 3-4x zapal mocakov a 2x zapal posve, na mocove cesty beriem Urovaxom. Prosím vás, stretol sa niekto s touto bakteriou? Ako sa jej mam zbaviť úplne :( z antibiotík mám pokazený žalúdok a trávenie už (tie mi dávali stále pri mocakoch.)

sapetka
4. júl 2019

@dommie23 a partner je tiez prelieceny?

galioska
4. júl 2019

@dommie23 a nebude to proste suchá vagína? Vekom, genetikou....

dommie23
autor
4. júl 2019

@galioska mam 21, tak nemyslim si, stale je tam nalez, tak asi nieco nie je v poriadku

terrinka14
6. júl 2019

ja mavam podobne a aj mi ecoli raz nasli a potom som to neriesila antibiotik tolko beriem a pobrala som ze uz som na vsetky rezistentna a aj partner je prelieceny len uz som povedala dost urovaxom som brala ale prestala som lebo mam milion dalsich liekov tak pockam kym vyberiem tie a doberiem ho ale zeby dajako pomahal necitim ,

hama007
6. júl 2019

beries antikoncepciu?

macekovam
7. júl 2019

nemate studnovu vodu??

adelakom12
8. júl 2019

@dommie23 vieš čo, moja mama to mala tiež, asi dva až tri roky sa to s ňou ťahalo, keď to prišlo na nu, tak sme utekali na pohotovost, hrozne cosi fakt. Nezavidim ti, ale eventualne sa z toho vyliecila, stale nejake antibiotika a tak, ale po asi ccatych troch rokoch to preslo. najhorsie to bolo v zime a v lete, ked sa clovek vela poti atd. Drzim prsty... :(

kejt1
21. dec 2019

@dommie23 Na infekcie tohto typu lepšie ako Urovaxom zaberajú autovakcíny, ktoré na mieru pacientovi zhotovia na viacerých pracoviskách, jedným z nich je pracovisko vo Vyšných Hágoch. Nevýhodou je dlhá doba užívania, takmer trištvrte roka, ale infekcia po dobratí väčšinou úplne vymizne alebo sa zmiernia príznaky.

terrinka14
12. jan 2024

@terrinka14 odpoviem sama sebe po 5 rokoch že na toto mi pomohla zmena partnera zial … Lebo sme prosté neboli kompatibilný alebo naozaj ma podvádzal bývali odkedy mám nového partnera niekoľko rokov sa mi podarilo aj otehotnieť