Ako sa zbaviť plesne na nechtoch domácou medicínou?

lily111
23. júl 2017

Prosim vas,ako zatocit s plesnou na nechtoch noh, nedavno mi to potvrdila kozna,predpisala liecivy lak, a aj ked vedela,ze kojim,na prib.letaku sa ten lak pri kojeni velmi neodporuca...skusali ste napr.domacu medicinu,resp.nieco z lekarne...netusim kde som dostala tu pliagu, dakujem

alenka2812
23. júl 2017

Ja som citala,ze aj kokosovy olej pomaha,je to antimykotikum,ale este slm neskusala.Kadejakym reklamam ns drahe produkty neverim

ibamy2
23. júl 2017

@lily111 za mna iba jedine odporúčanie - pogoogli na nete "múdra huba" . Stačilo jedno balenie (aplikácia kúpeľom nohy vo vode podľa návodu), dokopy 3 týždne. Ja som to chytila, žiaľ, v predajni obuvi pri skúšaní topánok :/ . Zrejme ich predomnou skúšala nejaká milá pani naboso. Necht začal po kúpeľoch vyrastať normálny, zdravý, stratil sa aj opuch okolo nechtu aj všetky tie drobne svrbiace vyrážky okolo. Veľmi veľmi odporúčam 🙂

ibamy2
23. júl 2017

@lily111 ešte jedna podstatná info - dá sa to kúpiť / objednať v lekárni

stanulienkat
23. júl 2017

na toto ti nepomozu ZIADNE babske recepty, jedine antimykotikum. Zvysena hygiena-teda casto menit ciste vyzehlene ponozky. Vetrat nohy, neobuvat umelu a gumennu obuv, kde sa ti potia a nevetraju nohy. Po sebe vzdy riadne vycistit vanu, aby to nedostali ostatni clenovia rodiny. V hoteloch a kupaliskach sa sprchovat v zabkach. A toho laku by som sa pri kojeni velmi nebala. Bylinky a aloe a tea tree olej a podobne hovadiny ti nepomozu, aj ked ta tu budu o tom presviedcat.

anos18
23. júl 2017

@lily111 opilnikuj si nechty a natierat octom rano a vecer.

pillipilli
23. júl 2017

@lily111 ahoj moja mama to dostala na palec vraj lebo sa stale hrabe v kvetoch a presadzuje ich. No jej robila dr. ster aby vedela o aku pliesn ide. Vraj podla toho potom davaju liecbu. Tak isto mala lak ,terazma nejaky krem robeny na recept. Vraj to treva rok kym vidiet zmeny a vyrastie zdravy nechet. Ono ked je poskodene plesnou aj lôzko nechtu je to beh na dlhe trate. Nejde sa toho lahko zbavit a tymto babskym receptom sa len zasmejem ,lebo sa moze stat ze si to prave zhorsis.

haimi
23. júl 2017

vyskúšaj poprípade toto, nič za to nedáš http://www.bajecnylekar.sk/tento-super-jednoduc...

stankadu
23. júl 2017

@haimi muž to akurát skúša, lebo s mykozou bojuje už vela rokov. Ani doktorka mu nevedela pomôcť. Zatial si to aplikuje len týždeň, tak zmeny ešte nevidno, len dúfam, že to pomôže. Lebo ani drahé prípravky z lekárne nezabrali.

staronova
23. júl 2017

ja som mala Batrafen? /nie som si istá/ a tiež neviem, či sa dá kojiť. Ale zabral parádne.

jana954
24. júl 2017

Mne tu baba poradila mudru hubu. Objednala som cez net a za mňa odporúčam. Mala som na palci ale ja som nerobila kúpeľ ale zábal. A som spokojná, z lekárne drahé prípravky vôbec nepomáhali....