Ako si privolám menštruáciu?

petraaa55
7. nov 2016

Ahojte, chcela by som sa opýtať . S priateľom sme spolu spali, ale je si istý ,že sa vlastne do mňa neurobil a ani mu neušlo no krámy mi meškajú už 5ty deň . Myslite ,že nič z toho ? A ako privolať krámy . Ďakujem vam !

ludkaj100
7. nov 2016

@petraaa55 sprav si tehotensky test a uvidis ci si tehotna.. Z tvojej spravy to nikto nevycita

sibalka21
7. nov 2016

@petraaa55 Ak si si robila test a bol negativny, tak tehotna nie... A kedze sa nespravil je mala pravdepodobnost ze by si bola.... Skus cervene vino, horuci kupel...

janinah
7. nov 2016

takých istých už bolooo..a teraz kočíkujú...ak nechceš byť tehotná,tak sa chráň ....test si urob

petraaa55
autor
7. nov 2016

Nie nie neurobil ... a keby aj áno myslim ,že by som to cítila alebo aspoň to málo by vytieklo Nie ?

sibalka21
7. nov 2016

@petraaa55 No toho by bolo pomerne dost :D A ano citila by si to na 100percent.... Ale kramy ti mozu meskat z vela dalsich dovodov.... Tak si sprav test nech mozes tehotenstvo vylucit (alebo potvrdit)

petraaa55
autor
7. nov 2016

@sibalka21 ďakujem krásne za info 💋🙏

manqua
7. nov 2016

nemusis sa obavat dovodov preco menzes meska moze byt viacero. Kludne staci ak si v nejakom vacsom strese par dni bola a menzes sa posunul, neraz sa mi to stalo, alebo nieco podobne, takze nestresuj 🙂 horuci kupel by to mal spravit

petraaa55
autor
7. nov 2016

@manqua ďakujem krásne 😚☺️Dúfam ,že ich dostanem 😏🙏