Ako ste zvládali mykózu v práci?

16. feb 2022

Prosím Vás, ako ste zvládali pracovať s mykozou? Včera som užila prvú tabletku, a v práci idem zdiviet 😭😭😭😭 ako ste to zvládali? Permanentne chodím na wc, a utieram sa mokrým toaletakom, mám chuť sa hodiť na PNku

ukulela
16. feb 2022

Ircite nie vlhcene obrusky, ked, tak max vodou . Resp. vodu do spreja a po malej tak oplachnut a len jemne osusit. a Ja by som k tbl dala asi aj krem. Nohavicky cista bavlna.

autor
16. feb 2022

@ukulela áno áno, veď toto všetko mám naštudované, len ako to zvládnuť v práci? Teraz je to relatívne okej, ale pred 2mi hodinami som išla zdiviet, kolegom vadi,že stále chodím na wc,ale čo mám povedať, že jaaaj sorry mam mykozu? :(

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luci_ba
16. feb 2022

skus si vonkajsie pysky natriet canestenom, ten aspoň troška uľaví kym zaberie tabletka.

kaktus87
16. feb 2022

Ja by som šla na tu PN-ku

alexandra10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akinom0077
17. feb 2022

ako som to zvladala? Normalne zvyk musela som. Mala som zivotne obdobie kym som nezmenila gyn te som mala mykozu kazdy mesiac po dobu 2 rokov, zvladla som to praci co som mala robit. Toto je vsak davno prec

akinom0077
17. feb 2022

kolegom vadi? no ja chodim bezne na wc kazdu hodinu cikat alebo nieco proste viac nevydrzim vadi nevadi ich problem cez menstruaciu chodim aj 10-12x za smenu detto cez mykozu

akinom0077
17. feb 2022

Anionove vlozky skus k liecbe posobia upokojujuco

autor
18. feb 2022

@kaktus87 ahoj a máš s tým skúsenosti? Vypísala ťa obvodná na PNku skrz mykozu?

matqa411211
18. feb 2022

@akinom0077 a ako si sa toho zbavila?

kaktus87
18. feb 2022

To nie, skúsenosť nemám, ale viem aké je to nepríjemne, tak asi by som skúsila obvodnu alebo gynekológa a nech ti rovno dá aj nejaké lieky