Ako zistím hormonálny profil ženy?

anna883
5. sep 2021

Ahojte, chcela by som si dať vyšetriť hormóny, najmä serotonín.. neviete o nejakom labaku, kde toto robia?
Na endokrinologii som bola, ale tam bol veľmi nepríjemny lekár, ktorý mi toto vyšetrenie urobiť nechcel.
Myslíte, že na gynekológii robia tieto testy alebo len v tych labakoch... Ďakujem

helus888
5. sep 2021

@anna883 gynekológ by to mal urobiť

nika82
5. sep 2021

na gynde alebo ako samoplatca

sisa_s
5. sep 2021

Baby, dali ste sa zmiast napisom 😀 serotonin jej gynekolog nevysetri 🙂 v pripade nadorov internista mozno, ale je to raritne, daj si na vlastnu ziadost: https://www.unilabs.sk/vysetrenie/serotonin

(A preco si chces davat vysetrovat serotonin??)

nika82
5. sep 2021

@sisa_s ano necitame pozorne zial

denkatn
5. sep 2021

@anna883 medirex robil vseliake testy bez lekara pre samoplatcov, ja som si tusim aj tehotensky test z krvy davala tam, stal 6 eur

allie458
5. sep 2021

Serotonin ti uplne v pohode zistia z krvy. Mne to dali robit myslím v medirexe ale isla som cez neurologicku. Btw mala som ho mega nizky a to som sa "citila ok" dosť mi potom pomohlo branie l-tryptofanu.

jana121212
6. sep 2021

@allie458 prečo ti ho neurologicka vysetrovala? a aku hodnotu si mala? uz ho mas v poriadku? a citis nejaky rozdiel? Mne tiez vysiel nizky serotonin, prisla mi to na neurologicka ku ktorej som chodila kvôli bolestiam hlavy