Ako zvýšiť nízke amh?

martinam1812
9. jan 2017

Mám S-Anti-Müllerian hormón iba 0,03. Ako ho zvýšiť? Prosím poraďte mi. Ďakujem za každú radu.

janinuska
9. jan 2017

Ja som mala pred rokom 0,09 a doktor mi povedal, že možem skusit otehotniet len z darcovskeho vajička,teraz mam asi 0,01 neviem.

joannita
9. jan 2017

Neda sa zvysit zial nijako. Keby sa dal, boli by sme uz vsetky co sa roky snazime a mame tento problem tehotne 🙂
Ja som sa to tiez snazila zistit na zaciatku, nejaka alternativna liecba atd, ale zial nic take neexistuje.
Darcovske vajicko, alebo zazrak.

martinam1812
autor
9. jan 2017

Ja už jedno dieťa mám 19 mesačnú dcérku, to sa podarilo po štyroch mesiacoch. No netuším, že od kedy mám také nízke amh.

joannita
9. jan 2017

@martinam1812 tak bud stastna ze mas aspon jedno svoje, co by som ja za to dala :( neviem cim je to sposobene,ale mne kleslo tiez tak naraz a nikto nevie preco. Jeden den vysledky normalne a o par mesiacov amh 0,5.
Ale ber to tak... mojej kamosky muzovi povedali ze nikdy nebude mat deti, lebo ma tak priserne.zle spermie. A oni o 4 mesiace prirodzene otehotneli. Takze sanca je vzdy, aj ked minimalna.

janinuska
8. jún 2017

Chcem sa opytat, mam amh 0 a nemam menštruaciu poslednu som mala 17.4., potom 2.5. jeden a pol dna krvacanie, neviem čo to bolo, 31.5. pol dna slabulinke špinenie a odvtedy nič. Mate niektora podobnu skusenost, znamena to že už som v menopauze a menštruaciu už mat nebudem Dakujem za každu odpoved.

martinam1812
autor
8. jún 2017

@janinuska dosť možné, že už si v prechode a pomali ti už vynecháva MS. Čo ti povedal Dr.?

janinuska
8. jún 2017

Doktor mi nepovedal v podstate nič, vraj su to hormonalne poruchy aked sa to bude opakovat, mam prist. Pozeram, že aj ty maš nizke amh aj si to nejako riešila,ms maš?

martinam1812
autor
8. jún 2017

@janinuska Mala som nepravidelnú, buď veľmi skoro alebo vôbec až po vyvolávačke. Mám schválenú žiadosť na IVF a v chladničké injekcie na stimulku, no už ich nebudem potrebovať 😉 Brala som pár mesiacov vitamíny a otehotnela som prirodzene. S mojím AMH 0,03 zázrak 😍

janinuska
8. jún 2017

@martinam1812 To važne, to je velmi dobra sprava, takže zazraky sa deju , blahoželam a ake vitaminy si brala?

martinam1812
autor
8. jún 2017

Ďakujem, bolo toho viac. Materská kašička, D vitamín, NAC, zinok, Q10, melatonín, E vitamín, alchemilku. Veľa som čítala tu na fóre na modrom koníku. Skúšala som a vyšlo to.

lucia150505
5. jún 2018

@martinam1812 môžem vedieť aké vitamíny ste brali? Ja mam 0,02..ďakujem

martinam1812
autor
5. jún 2018

@lucia150505 tie čo som písala, no nemôžem ti zaručiť, že pomôžu práve tie vitamíny a táto kombinácia aj tebe. No za vyskúšanie nič nedáš a aspoň si doplníš vitamíny, čo určite nie je na škodu 😉

lucia150505
6. jún 2018

@martinam1812 ďakujem za odpoveď. Mame už jednu 3 ročnú slečnu a ani som netušila že som skoro na nule.😔

marida9999
16. okt 2018

@martinam1812
Prosim o ake vitavmíny sa jedná?dakujem

martinam1812
autor
16. okt 2018

@marida9999 písala som vyššie 😉😊

marida9999
23. nov 2018

Žienky, mam 45r. a s partnerom chceme bábetko. Moje AMH je 0,08. Este sme sa nepokusali...Planujeme v blizuckej buducnosti. Nádej? Dakujem ..

martinam1812
autor
23. nov 2018

@marida9999 nádej je tu vždy len treba veriť. Mňa už odpísali a doporučovali na darcovský program a máme teraz dvojičky z prirodzenáho počatia.

marida9999
25. nov 2018

@martinam1812 jeeej, tak sa urcite budem tesit a verit, co verim 😉 dakujem

lucia150505
25. nov 2018

@martinam1812 aj ste brali nejaké vitamíny?

martinam1812
autor
25. nov 2018

@lucia150505 písala som vyššie, no nezaručujem, že pomôže. Ja som už skúšala všetko čo by pomohlo a niečo pomohlo 🙂

pink_lady
1. feb 2019

@martinam1812 ahoj prosim, co je to NAC?? brala si vsetko co pises naraz? ja mam AMH 0,06 :(

martinam1812
autor
1. feb 2019

@pink_lady ja som brala tento http://www.swanson.sk/p/374/nac-n-acetyl-cystein a áno brala som to naraz.

pink_lady
1. feb 2019

@martinam1812 dakujem pekne ....este mozem otazocku prosim? mala si pravidelnu ms a ovulaciu, ked ti zistili nizky AMH? lebo ja mam vsetko ako hodinky, /ms aj ovulaciu pomaly na hodinu presne/ tak to trochu nechapeme...
matersku kasicku si kupovala prosim kde? ja som obehala lekarne a pozerali na mňa ako na mimoňa 🙂)

martinam1812
autor
1. feb 2019

@pink_lady no mne to práve blblo tak preto som išla za gyn. a tá to zistila.

sasajanaj
9. feb 2019

Ja AMH 0,016, LH 74. V CAR mi nepomôžu, lebo darcovský program som odmietla. Na ultrazvuku videla 1 folikul na jednom vaječníku a 1 na druhom. Vraj to nemusí byť všetko. Tak aj ja som sa vydala na cestu dopovania sa vitamínov, aby som pomohla dozretiu aspoň tých 2 vajíčok, ktoré tam sú. Papám inositol, macu, kys. listovú, K2D3, lecitín, zinok, nejaký ajurvédsky džem, ajurvédsky čaj-strašne hnusný, ale čo už a ešte sa chystám na materskú kašičku. Idem si kúpiť bazálny teplomer a sledovať sa, aby mi náhodou neušiel vlak ak sa moje jajo rozhodne dozrieť a ovulovať., budem sledovať hlien, no proste všetko veci čo som doteraz nerobila.Vaše úspechy aj s minimálnym AMH sú pre mňa nádejov. Podeľte sa aj vy aké vitamíny užívate, aby ste ukočírovali hormony. Našťastie 1 dieťa máme, ale túžime ešte po 1. Džím vám všetkým palce.

marida9999
9. feb 2019

@pink_lady Matersku kasicku objednas cez internet 😉

pink_lady
10. feb 2019

@sasajanaj tie folikuly mas aktualne, cize na kazdom dozrieva v tomto cyklepo jednom folikule. Kolko ich v buducnosti este zbyva to sa neda myslim urcit z obycajneho ultrazvuku.Tak to chapem ja aj to tak ucim /dufam ze nie zle/. Keby to ide urcit z ultrazvuku, naco by odoberali AMH.
@marida9999 dakujem, kupila som v lekarni, este to dhea zhanam ...

sasajanaj
10. feb 2019

@pink_lady No tento cyklus, práveže nič nedozrieva, lebo výstelku maternice mám veľmi nízku, 2mm. Doky povedala,že teraz určite menzes nebude. Posledný menzes 7.9.2018.

pink_lady
11. feb 2019

@sasajanaj fuuuuu...:( to teda ja mam sliznicu jak svet kazdy mesiac, menzes aj ovulaciu pravidelnu ako hodinky ...ale podla hladiny AMH hormonu je mi to na prd...

pink_lady
29. máj 2019

@martinam1812 dakujem ze si sa podelila tu o to co si brala ...skusila som to /vit D3, Zn, E, materska kasicka/ a po 2mesiacoch brania z 0,06 na 0,74!! takze žeriem dalej, vdeaka...a idem skusit pridat aj to NAC...snad sa udeje zazrak aj u nas 🙂