Aký krém mi pomôže, keď mám svrbenie a pálenie pošvy?

sonia87
21. júl 2022

Ahojte mamičky. Aj minule som mala taký problém. Vtedy mi lekár vypisal dajaký krém. Ale teraz je na dovolenke. Co by som mohla kúpiť na svrbenie a pálenie pošvy? Okrem Canestenu.
Niekedy je to strašne, ale sú dni, ked všetko je ok.

powercrystals12
21. júl 2022

@sonia87 Macmiror complex

januska20
21. júl 2022

@sonia87 Skús si pozrieť recenzie na Jenamazol

akinom0077
21. júl 2022

@sonia87 vsetci lekari su na “ dovolenke” tych prispevkov je tu cely rok kopa… vsak povedze ze si chcete kupit nieco volne predajne… Fungucidin a Candibene je bez receptu a Canesten ktory teda ste vylucili

dominika197
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanyan
21. júl 2022

Záleží čo je pôvodcom. Väčšinou mi pomôže dermo chlorophyl. Ale keď je to veľmi bolestivé, tak procto glyvenol - môže sa aplikovať priamo na sliznicu a obsahuje lidokain na znecitlivenie.

sara07
21. júl 2022

@akinom0077 menila som 4-5 ked som prišla s tým že teda mám kvasinky po atibiotiakách, zobrali ster zabili canesten vybavené
až láskovo teraz čo mám mi dala niečo iné konečne vieš asi tak , nepreliečené sa ti to taha a zlaté tela canesten vybavené,

sonia87
autor
21. júl 2022

@akinom0077 keby nebol na dovolenke tak sem nepíšem.

ika11123
21. júl 2022

@sonia87 skúste sedavý kúpeľ v rebríčku alebo na vložku probiotycky jogurt nie sladký alebo výplach sódou bikarbónou alebo mne niekedy pomôže aj studená sprcha

ddaassuullaa
21. júl 2022

@powercrystals12 aj na predpis a na zapal, nie na svrbenie

nevenka
21. júl 2022

Canesten, Candibene, Clotrimazol, vsetka jedna ucinna latka, tak ked nezabera, bude treba ist za zastupujucim doktorom a nieco ine s inou ucinnou latkou, ale najlepsie az po vytere. Ale niekedy sa radi tvaria, ze mykozu vylieci 1 tabletka n avkladanie alebo max. 3, ale to je len na potlacenie, mykozy sa liecia rozhodne dlhsie, aby sa to nevracalo a preliecit aj partnera. Najlepsie by bolo, keby liecba trvala 7-14 dni.

evkamotka
21. júl 2022

Nikto nezastupuje? Mne to nicim volnopredajnym v zivote nepreslo