Pálenie a svrbenie pošvy

18. okt 2023

Dobry den,
neviete mi poradit nejake produkty na palenie a svrbenie pošvy? Kúpila som si spodne prádlo z nejakej činskej stranky, no po jeho nosení pár hodín mi začali tiezo problemy… neviete mi poradiť co na to? Nikdy som to nemala…

dadka128
18. okt 2023

Pradlo si si oprala ? Ak nie tak mozno to ti sposobilo problem ak hej tak avivaz.. mohol aj material .. alebo infekcia z ineho zdroju .. urcite treba zajst na gyn

nikpa
18. okt 2023

Canesten čipku z lekárne.

janababana
18. okt 2023

Ak mate aj taky hrudkovity vytok alebo ako to nazvat (taka hustejsia konzistencia) tak skuste nieco z lekarne s klotrimazolom ci ako sa to vola, predavaju take cipky do posvy, istotne vezmite tie co su na viac dni (tusim canestencsa to vola). Alebo skuste vyplach posvy rosalgyn, ale ak je to mykoza tak rosalgyn je o nicom. Ak teda nemate moznost ist na gyndu skuste toto. A najma pozor na mocovu trubicu aby ste si tam nezaviedli infekciu, radsej sa castejsie teraz umyte a vela pite aby ste vela cikali.

werony_n
18. okt 2023

Určite výplach s rosalginom,lebo zbytocne si tam budeš niečo dávať, keď dnu máš infekciu a následne začni lokálnu liečbu s canesten.

autor
18. okt 2023

No praveže to je to že nemam ist ako na gyn, sme na vylete už dlho objendlai sme si veci nejake ktore sem kratsie trvaju prist ako na slovensko, cize nemam ani ako oprať…
@dadka128

autor
18. okt 2023

@werony_n kupim si ten rosalgyn ten tu oredavaju. Dakujem

autor
18. okt 2023

@janababana dakujem za radu

dadka128
18. okt 2023

Taj to je velka chyba, ja osobne by som si nedala na seba novo kupene spodne pradlo🫣 .. rosalgin neodporúčam, nim si vypláchneš aj to dobré .. skor canesten je k tomu aj aplikator, mast aj čipky, alebo aspon probiotika a udržať si spravnu mikroflóru