Aký máte názor na stále nízku bazálnu teplotu?

hello21
25. feb 2014

Ahojte, chcela by som počuť váš názor na stálu nízku bazálnu teplotu (36,3°) aj v čase kedy mi mala nastať ovulácia. čím to môže byť spôsobené?? môže byť vtedy možné aj tehotenstvo??

ludinka
25. feb 2014

nizka teplota znamena, ze ovulacia este nebola, pri tehotenstve je naopak teplota stale zvysena

paskolinka
25. feb 2014

presne ako pise @ludinka, alebo mas pokazeny teplomer 😉

katy2
25. feb 2014

Ak merias tak, ako sa to ma, teda vzdy v rovnakom case, za rovnakych podmienok a ze nemas vybitu bateriu na teplomeri, znamena to, ze mavas anovulace cykly.... Treba to riesit u gynekologa, dat si spravit hormonalny profil a pod..... Aj tato informacia, teda o nizkej bazalnej teplote, je dobra na to, ze vies, ze sa nieco deje a treba to riesit.... drzim palce 🙂

dionyzka
25. feb 2014

ak merias spravne, tak nezvysujuca bazalna teplota znamena, ze ovulacia nenastala pocas celeho cyklu. Skus este ovulacne testy, ak bude vysledok rovnaky, chce to lekara.

klara855
25. feb 2014

Baby, a teplota 37 uz 2 tyzdne? Dnes je 29 DC a opat je taká....kedy ma poklesnut,aby som vedela,ze pride MS? Kolko dni pred nou?

empathia
25. feb 2014

Podla mna vobec neovulujes a chyba ti progesteron. Je nutne urobit kompletny hormonalny profil