Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Alechemilka - pomoc pri snažilkovaní

janka3393
19. dec 2015

Ahojte dievčata. Chcela by som velmi pekne od vás radu. Ma niektora skusenosti s cajom alechmilkovym? Snazime sa o babatko a nejde nam to asi nech neklamem asi styri mesiace al stym ze prve som v septembri potratila a odvtedy nic. Velmi zle to znasam ze sa na nedari. Mam este aj dvojkomorovu cystu. A pocula som o tomto caji tak som chcela vediet ci snim nemate niektora skusenosti. Dakujem vam velmi pekne.

nissa
19. dec 2015

Ahoj. Ja osobne nie ,ale dievcata v skupine snazilky a snazilky bez pravidiel o tomto caji casto pisu,skus nakuknut a napisat tam 😉

jonkaamisiko
19. dec 2015

Ahoj, ja som v septembri pred rokom tiez potratila. Hned som zacala pit alchemilkovy caj a uzivala som tiez kyselinu listovu. Otehotnela som hned po sestonedeli. Dnes mam doma krasneho 4 mes. synceka. Myslim, ze mi to pomohlo, ale taktiez dobra psychycka pohoda. Nesnaz sa, ber to prirodzene a hlavne na to stale nemysli. Je to pre teba urcity stres, ked to stale ocakavas. Budem drzat palce 😉

janka3393
autor
19. dec 2015

@jonkaamisiko dakujem krasne. No mam uplne dni ze doslova placem ze preco sa to stalo zrovna mne. A kedy sa konecne podari. Ja som to nepila tento cajik ale citala som o nom dobre veci tak ja duufam ze nam pomoze kedze ja mam aj cystu 😢 a to cakanie ci sa podarilo a clovek ked vidi kociky s mamickami. Nebavi ma to uz. Ja duuufam aj ked mam pochybi ci to pomoze.

jonkaamisiko
19. dec 2015

@janka3393 viem ako sa citis, aj ja som mala depky a tiez som sa to pytala, ale povedala som si, ze cim skor sa s tym vyrovnam tym skor sa nam to podari. A to ti poviem, ze na odporucanie lekarov, sme sa mali zacat snazit az o 3 mesiace. Nam sa to podarilo za 6 tyzdnov. Verim tomu, ze je to vdaka tomu, ze som sa s tym zmierila. Skus to aj ty. Ja som to brala tak, ze priroda to jednoducho zariadila, lebo, keby bolo babo zdrave a silne taketo nieco by sa nestalo. Hlavu hore, aj ty onedlho budes hrdou mamickou 🙂

janka3393
autor
19. dec 2015

@jonkaamisiko no to aj my sme cakali 3mesiace to moj partner je na toto pedant. No clovek si tak aj povie ale neviem. To je asi na dlhu trat clovek by sa stym skor vysporial keby sa podari to babo a uz preto alchemilku skusam asi ako poslednnu moznost. Neviem co potom.

mata38
19. dec 2015
Používateľ mata38 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mata38.

Okrem alchemiky môžem odporučiť ešte šatavari, aj to je veľmi účinné na otehotnenie 🙂

matilda72
21. dec 2015

@janka3393 ja ne tento čaj nedám dopustiť, upravil mi cyklus, nemám také bolesti ako som mala, mám ovulku a kopa iných pozitív. pijem ho od i dna MS až do ovulky. Myslím, že aj vďaka nemu sa nám podarilo, ale bohužial to neskončilo dobre. Lekársky indikovaný potrat v 21 tt. ale aspoň viem, že môžem byť tehu :D :D tak teraz čakáme kým sa budeme opäť snažiť, takže už pijem svoju alchemilku. inak ja som si dala v lekárni, namiešať čaj na plodnosť, ktorý obsahuje aj alchemilku. skús a uvidíš

janka3393
autor
21. dec 2015

@matilda72 dnes som si kupila v cajovom obchode sypanu alechmilku. Tak ja dufam ze donosim babatko. Lebo voobec nevuem preco som mi zle zahniezdilo. Ja som potratila bohuzial v siedmom tyzdni. Velmi dufam ze sa nam podari babo a ze ho v zdravi donosim ale sa aj bojim velmi. Dufam ze alchemilka pomoze.

matilda72
21. dec 2015

@janka3393 neboj určite pomôže a ak nie tak možno treba zistiť keď je dobré. ak si dobre spomínam, tak keď som otehotnela, tak sa drobec tak zahniezdil, že som myslela, že odpadnem od bolesti ( ale to som si vtedy myslela, že idem dostať krámy a nič :D inak ja som ešte počas tehu brala meganzium, myslím, že aj to pomohlo. pretože, ked mi mali vyvolať pôrod tak som bola tak (zaštopľovaná) že nie a nie ma otvoriť. a ešte jedna vec, ktorá ma naučila a čo som si povedala, že pri treťom tehu to nikdy neurobím. Nemaj strach, užívaj si každý momente so svojim dieťatko, ľúb ho , rozprávaj sa sním, modli sa za neho a hlavne nemaj strach. To je to čo si vyčítam, celé tehu som sa bála, mala som zlé myšlienku, že to nedopadne dobre. snívali sa mi doslova horory, pri každom pichnutí som sa zľakla, a manžel ma mal ako v balnke, celý čas som bola na PN aby sa mi nič nestalo ( pracovala som totiž v sklade, kde to nebolo ľahké, 15 kilové prachy na pranie som nakladala a tak 🙂 ale pri ďalšom to už tak nebude. možno aj preto bolo také choré a musela som sa ho vzdať :( celý čas som čakala na niečo zlé o ono to aj prišlo :( začínam veriť na silu myšlienok, takže teraz len pozitívne :D dieťatko potrebuje od prvého momentu cítiť, že ho maminka ľúbi, že sa s neho teší a nie že sa bojí. načo by bolo dieťatku taká ustráchaná maminka. chce mať šťastnú pohodovú mama, ktorá sa na neho bude tešiť. takže hlavu hore, pi čajík, ľúbte sa z mužíčkom a tešte sa zo života, rob veci, ktoré ta bavia aj počas tehu. ked budeš štastná ty bude štastné aj to malinké v brušku :D prajem nech vám to vyjde držím palce :D

jonkaamisiko
21. dec 2015

@janka3393 Ak si dobre pamatam tak alchemilka je dobra na zahojenie maternice (po kyretazi), ale skor kyselina listova je dobra na otehotnenie, lebo podporuje rast a vyvoj buniek a tvorbu tkaniv u plodu, tak skus aj to.

janka3393
autor
21. dec 2015

@matilda72 daaakujem krasne. No jasne uz aj to berem odkedy som potratila asi tak uz dva mesiace beriem magnezium. A teraz som zacala pit ten caj. No to aj ja ked som zistila ze som tehotn tak orve myslienky zedufam ze nepotratim a neviem naco som hned nemyslela. No jsom mala take bolesti totaaalne ze mam uz menzes ale ten nikde aketake bolesti az ze som sa normalne nato budila na tiekc co som mala obcas som mala chut sa az schulit do klbka ake som mala krce.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli