Používame cookies. Viac informácií tu. OK
sylvia36
11. mar 2019

Jediná náplasť na trhu je EVRA, ja som z nich nepribrala, skôr naopak, aj popri nich som zhodila veľa kíl, mám túto náplasť dlhé roky, momentálne je na trhu výpadok, ale len kvôli prebaleniu. Neodlepuje sa, chodím s tým na dovolenku k moru, nestalo sa mi, že by sa odlepila. Balenie na tri mesiace stojí od 42 do 48 eur, závisí od lekárne, na mesiac od 15 do 19 eur, tiež závisí od lekárne.

janickacrazy
11. mar 2019

@mimi5986 Mne dr. hovorila, že už sa to prestalo vyrábať, lebo furt s tým boli nejaké problémy, tak neviem, či to je teda pravda alebo nie.

sylvia36
11. mar 2019

Ja mám kamošku v lekárni, je to len výpadok, lebo podľa nejakého nariadenia EÚ musia byť krabičky prečipované.

lucynecka
11. mar 2019

Ahoj, Evru som mala asi 2 roky. Zdravotne hladisko fajn - nepribrala som, nemusela mysliet kazdy den na tabletku. Ale osobne by som ich uz nechcela. 1. Kazdy sa ma pytal v lete, co je to (mala som na ramene). 2. Zachytavali sa o okraje chlpky z oblecenia a naplast neskor posobila "spinavo". 3. Pri mori sa odlepila, ale nalepila som znova 🙂 4. Zostavali neopalene stvorce. Da sa ale nalepit aj inde a tym padom niektore moje pripomienky odpadavaju. Ja som ju ale chcela na ruke, aby som mala istotu a kedykolvek ju mohla skontrolovat 🙂

22patricia22
11. mar 2019

@mimi5986 ahoj, myslím si že vhodnejšia varianta by bolo vnútromaternicové teliesko, mala som pred bábätkom a dám si opäť za nejaký čas

mimi5986
autor
11. mar 2019

hladam inu alternativu k tabletkam, pretoze mavam casto hnacky a potom si nie som ista ci som chranena. s priatelom este nic neplanujeme zatial.
Toho sa obavam ako to bude v lete, teplo, voda aby sa mi to neodlepilo. Dala som si predtym predpisat kruzok ale nevybrala som ho zatial, vaham, priatel ze tabletky su najlepsie no ale ked sa to neda 🙂

ave17
12. mar 2019

@mimi5986 tvoj priateľ je aký múdry, ze tabletky sú najlepšie, hlavne pre neho, on si pečeň a cele telo nedodr..., fakt máš fajn priateľa, nech ide on na vazektomiu, to je úplná parada,

Tu začni písať odpoveď...

Odošli