Antikoncepcia - priberáte z nej?

ema_ma_mamu
17. jún 2019

Ahojte, chcem sa spýtať. Žienky ktoré beriete antikoncepciu, vraj sa z toho rapídne priberá, podarilo sa vám nejako schudnúť potom?

alexandra2468
17. jún 2019

@ema_ma_mamu ja som nepribrala nic

pininka1
17. jún 2019

Ani ja som nepriberala a to som celkovo dosť pri tele. Myslím že je to individualne

hennyinnsbruck
17. jún 2019

Ani ja som nikdy nepribrala z antikoncepcie.....
Raz som brala 10 rokov teraz beriem ale 4 ty mesiac

saskia_98
17. jún 2019

@ema_ma_mamu ja som brala 4 roky a nepribrala som nič...

jessicai
17. jún 2019

Ja beriem uzdlahe roky Mercilon a nepribrala som od nich ale od prejedania. Teraz ked som zacala chudnut tak to ide dole aj ked mam tabletky a po 50-tke. Dcera berie Belaru a tiez nepribrala.

h_petra
17. jún 2019

@jessicai sila, ze dlhe roky beriete antikoncepciu, ktora je uz davno prekonana, ma prekvapuje, ze vam nevymenil lekar tabletky.

h_petra
17. jún 2019

Tento mytus o "rapidnom priberani" je fakt zaujimavy. Pretrvava uz dobrych 15 rokov a stale si mnoho zien nevsimlo, ze po ulici nechodia same obtlstle gule 😂
Nie, nepribera. Ale moze zadrziavat vodu, moze navodit dojem, ze ide o narast vahy.

jessicai
17. jún 2019

@h_petra preco by ju mal menit ked mi vyhovuje? Moje telo si na nu zvyklo a kedze ju este stale vyrabaju nemam preco ju menit. Mozno keby som si dala predpisat nieco ine len potom by nastal problem. Kontrolujem si kazdy druhy rok pecen a zatial vsetko v poriadku.

domka1205
17. jún 2019

@ema_ma_mamu ja som naopak schudla cca 8-10kil, po 5rokoch som vysadila a hneď ich pribrala naspäť 😂takze,každé telo je iné ..

macko1007
18. jún 2019

@ema_ma_mamu ja som mala a nepribrala som nic..sestra pri antike pribrala dost..to je u kazdeho inak

mivalik
18. jún 2019

Ja som uzivala pred 5 rokmi a teraz znova a nepribrala som nic.

klarissa25
18. jún 2019

nepribera sa z antikoncepcie, pribera sa z ničnerobenia, a prejedania sa....