Antikoncepcia Vexya

petulienka14
9. júl 2018

Prosim vas mate niektora skusenost s antikoncepciou Vexya?dnes som ich dostala idem ich zacat uzivat len citam v letáku ze obsahuju laktozu a s tou ja mam problem.myslite ze by mi to mohlo vadit?taktiez by som chcela vediet tie co ju uzivate uz dlhsie ci ste pribrali alebo vam narastli prsia alebo cokolvek ine ci ste spozorovali.dakujem velmi pekne 🙂

betyna8
24. aug 2018

@petulienka14 Ahoj.Sestra ich brala asi rok. Najskor z nich chudla,potom priberala . Cyklus jej rozhadzali,nesedeli jej velmi. 1 mesacne balenie jej ostalo, ak by dakto chcel,piste do spravy

petulienka14
autor
28. aug 2018

@betyna8 ahoj ja ich začínam brat treti mesiac a zatial nepozorujem velmi nejake zmeny len to ze mi narastli prsia za co som veelmi rada 😂 takze zatial som ok dufam ze sa to nezmeni a dakujem za reakciu 🙂

danusik208
4. sep 2018

Ahojte. Zacala som prvykrat uzivat antiku a rovno tuto Vexyu. Doktorka mi odporucila este mesiac pouzivat prezervativ alebo si davat pozor, pretoze nemusi byt hned ucinna,ale na letaciku je napisane, ze zena je chranena hned alebo po 7 dnoch od zacatia uzivania tejto antiky. Ake mate skusenosti? Davali ste si aj vy este mesiac pocas uzivania pozor, alebo?

dhems
14. feb 2020

Dobry večer,ako uživat vexyu?Ktore tabletky prve?A vsetky 3 blistre sa uzivaju bez prestavky.Dakujem.