Biochemické tehotenstvo dva mesiace po sebe

5esicko
24. apr 2015

Ahojte, dva mesiace resp. cykly som mala biochem.tehotenstvo, to druhé práve teraz, v 5tt...zatiaľ sa nespustila ms, hcg pred dvoma dňami len 27, tak to doktor uzavrel ako biochem.tehu, cakam kym sa hcg vyplavi..ako dlho to moze trvat a kedy by sa mala spustit ms aby som sa vycistila? 😒 zatial stale nic....da sa potom snazit o babo hned,alebo mam cakat? akano, ako dlho? bojim sa, ze sa scenar zopakuje aj na dalsi pokus...mate niekto podobne skusenosti s opakovanym biochem.tehu? netusim preco sa to nevie udrzat, doki mi k tomu nic nepovedal, iba ze sa to skratka stava.... 😨 😔

vivera
27. apr 2015

@5esicko ahoj, nie si sama. Já mam za sebou v priebehu taka 1MA a 4 biochemicke tehu. Dr mi teraz robil vysetrenia, ci nemám skrytý zápal. Uvidim , v stredu budu výsledky. Ak bude vsetko negativne budeme skusat dalej.

petinka83
25. feb 2017

@5esicko
@vivera Ahojte baby, ako ste potom dopadli? Podarilo sa vam potom bez problémov otehnotniet? A robili Vám aj nejaké vyšetrenia? Mne sa to tiez nevie udrzat ☹

5esicko
autor
27. feb 2017

@petinka83 otehotnela som hned na dalsi cyklus znova,od zaciatku do 12tt som brala duphaston,dcerka ma uz 1 rok 😉 u mna ale bola na vine aj stitna zlaza,aj tu si liecim,po porode som znov otehu,no zase sa neudrzalo(v tom case som neliecila stitnu-mojou vinou resp. som sa pozabudla)....inak mne by doki robil vysetrenia az keby sa MA zopakoval 3 a viac krat...ze dovtedy netreba...takze tak 😉 drzim palce!

petinka83
27. feb 2017

@5esicko Dakujem, to su super spravy! 😉