Bolesť po laparoskopii

leameleg
12. nov 2021

Ahojte kocky. Chcela by som sa informovat alebo pripadne poradit. V utorok som mala laparoskopiu kde mi vybrali dermooidnu cystu a trochu z vajecnika. Vraj to dopadlo dobre a preto ma v stredu pustili domov. Stehy su ok. Ale ja dodnes pocitujem ked sa postavim ako keby palenie okolo stehov a aj okolo toho miesta smerom dole. Chodim uz lepsie,chrbat ma prestal boliest ale co ma trapi tak to je to zvlastne ako keby palenie. Mala ste to niektora? neviem ci si dat len nieco od bolesti alebo pripadne riesit lekara dakujem.

kiki68
12. nov 2021

@leameleg je to normalne

leameleg
autor
12. nov 2021

@kiki68 ďakujem ozaj za odpoved. Pri sedeni a lezanj to nepocitujem ale akonahle sa postavim vtedy to zacne :(

mariaveronikag
12. nov 2021

tabletku proti bolesti si môžete dať, je to normálne.

simca06022011
12. nov 2021

Ved ale to mas este cerstve, jasne ze môžeš mat este kadejaké pocity, bolesti... Treba cas kym sa vsetko zahoji ☺️

leameleg
autor
12. nov 2021

@mariaveronikag ja viem ale prvý krat mam niečo take za sebou tak preto som tu napisala aby som nemusela lekara hned z tymi vecami otravovat

leameleg
autor
12. nov 2021

@simca06022011 to áno ale tak bala som sa že to palenie je no :(

kiki68
12. nov 2021

@leameleg ja som to mala dva tyzdne takto, kym nevybrali stehy. Potom to este dva tyzdne bolo dost neprijemne ten pocit. Ale tak da sa to prezit.

leameleg
autor
12. nov 2021

@kiki68 ukľudnila si ma trošku 👄 Ďakujem. Verím,že sa zotovím čo najskôr teda

emalka
12. nov 2021

@leameleg po laparke ma to pobolievalo snad mesiac, vsetko bolo pritom ok. Pises ze si mala zakrok v utorok, to mas este uuuuuplne cerstve, ani sa to poriadne nezacalo hojit. Bolest je uplne ok.

leameleg
autor
12. nov 2021

@emalka ďakujem veľmi ste ma ukľudnili ❤ som až pokojnejšia ozaj. Tak čakala som bolesti len to palenie ma vystrašilo ..