Bolesť pri vkladaní tampóna

jnaka151
12. dec 2021

Ahojte baby potrebujem poradiť strašne ma bolí ako si dávam tampón ako si ho mám vložiť ?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jnaka151
autor
12. dec 2021

@viestta ty si ho ako dávaš

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tom_i
12. dec 2021

@jnaka151 ja používam tampax tie s aplikatorom.

jnaka151
autor
12. dec 2021

@tom_i skúšala som ale boli ma to

matqa411211
12. dec 2021

Ja ked som s nimi zacinala som sa bala tak to nikdy neslo, podarilo sa asi az na 10x krat 🤷‍♀️ treba skusat

jjanulienka
12. dec 2021

Skús si cupnut😅

ailiba
12. dec 2021

@jnaka151 niekedy pomôže trosku posunúť hore, dolu, do boku, trosku zmeniť polohu. Zdvihnúť jednu nohu a trosku sa predklonit a hlavne uvoľniť.

naobedbuduspagety
12. dec 2021

Najlepšie je začať s najmenšou veľkosťou tamponov. Dôležité je uvoľniť sa a nájsť si vhodnú polohu na zavádzanie. Ale ak to nejde ani tak, treba používať alternatívu.

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jnaka151
autor
12. dec 2021

@lauristrk pri sexe nie

hipuska
12. dec 2021

@jnaka151 skús si cupnut. Zaved si najskôr ukazovák dnu, aby si zistila sklon, pod akým máš zaviesť tampón

nikpa
12. dec 2021

@jnaka151 kúp si OB pro comfort, sú obalené takou akoby šmyklavou fóliou a oveľa ľahšie sa zavádzajú aj vyťahujú. Ja si pri tom čupnem a uvoľnim sa. Keď budeš stiahnutá, pôjde to oveľa ťažšie.

zuzikak
12. dec 2021

tak pouzivaj vlozky.

nevenka
13. dec 2021

Ja sa bez mucenia priznam, ze aj napriek 3 porodom si tam tampon dat bezbolestne neviem, ja neviem, este ked je viac krvi, tak to klze, inak su brutalne suche, neklze sa to, drie mi to celu sliznicu. A vsetky okrem OB mi aj tak vyliezaju same, co mam oslabene panvove dno. Strasne neprijemne je to, ale obcas si davam tie s aplikatorom, hlavne v lete, ked sa potim vela. Takze riesenie je aplikator.