Bolesť v podbrušku, krvácanie

mirusa
12. sep 2016

Ahojte dievcata. Prosim vas o radu. Minuly stvrtok som mala den pred ovulaciou, tak sme isli s manzelom na to. V piatok som mala ovulaciu. Cez vikend ma pobolievalo v podbrusku. Dnes som isla na wc a krv. Krvacanie ale take silne tmavo cervene az hnede. Viete mi poradit co mam robit a co to znamena. Zajtra idem asi gynde. Dakujem.

mirusa
autor
27. sep 2016

@rebekarebekova dakujem. Veru je to super sprava jaaaj nadherna....budem odychovat urcite. A tebe drzim palce.

mirusa
autor
28. sep 2016

Dobré ráno dievčatá. Tak včera som začala brať ten duphatson. Našťastie som už nekrvacala. Ale ráno keď som išla na wc tak sa krv objavila taká krvná zrazenina veľká asi ako necht na palci?! Čo to má znamenať? Neviete dievčatá?

6326eva
28. sep 2016

@mirusa myslim ze zosatatok z toho krvacania ak to nie je krv ze tecie tak je to ok.

mirusa
autor
28. sep 2016

@6326eva dúfajme že to boli len také pozostatky...neviem fakt čo to môže byť...

sibalka21
28. sep 2016

@mirusa no krvna zrazenina nieje vobec dobre znamenie, drzim palce nech je vsetko ok 🙂

nivea777
28. sep 2016

@mirusa duphaston ti pomoze.. len ho ber..hento podla mna bol nejaky pozostatok

mirusa
autor
28. sep 2016

Jaj dievčatá dúfajme že to nebolo nič vážne a že je to len nejaký pozostatok a že sa to čistí.

mirusa
autor
28. sep 2016

Ahoj baby. Tak volala som sa dr. Povedala že mám prísť teda zajtra a nie v piatok. Zoberie krv a budeme sledovať hcg či stúpa. V tejto chvíli nemôže nič pre mňa v tejto chvili spraviť.