Bolesť v slabinách na pravej strane

klaudius810
26. dec 2020

Ahojte, máte s tym niekto skúsenosť? Boli ma dosť v slabine na pravej strane, aj ked ležím tak sa mi ťažko otáča neviete čo to môže byť prosím? Ďakujem za skúsenosti

katym77
26. dec 2020

moja skúsenosť, bola som športovkyňa, môže to byť preťažený sval.

klaudius810
autor
26. dec 2020

@katym77 vôbec som necvicila ani neviem o tom aby som to prerazila

katym77
26. dec 2020

@klaudius810 tak neviem

cucoriedkacucoriedka
26. dec 2020

@klaudius810 vajecnik....ovulacia? Vystreluje ta bolest do slabin? Moze ist aj o herniu.

ninusa221
26. dec 2020

@klaudius810 mne povedali že tam mam niečo vrodené mna zas bolela slabina a ide mi to do nohy bola som aj na sone

klaudius810
autor
26. dec 2020

a
@cucoriedkacucoriedka ahoj ano vystreluje aj pri otacani ma to boli, pri vstavani z postele, pri zdvihnuti nohy 😔

cucoriedkacucoriedka
26. dec 2020

@klaudius810 hrcku nehmatas? Moze byt aj uzlinka zvacsena? Chora si nebola? Moze to byt viac veci...ak by bolest neprestavsla tak chid s tym k dr...moze ist o zaskrtenie creva pri hernii...ale to uz nahlas rozmyslam..som.zdravotnik...moze ist o bars co...ja by som si to ako prvu pomoc potrela chladivym roztokom...obklad ani teply ani studeny nedavaj..
Moze to byt od natuahnutia svalu cez ovulaciu...slepak...aj ked ten pri zatlaceni na pravej strane zaboli vlavo...az po pruh...

klaudius810
autor
26. dec 2020

@cucoriedkacucoriedka nie hrčku nemám, áno som v karanténe momentálne bola som chorá teraz uz len soplik ale nemala som kde prechladit lebo uz som 10 dní len doma, boze bojím sa čo ro je 😔

cucoriedkacucoriedka
26. dec 2020

@klaudius810 moze to byt napor na imunitu...a uzliny...nic neboj...daj tu mast ak nejaku mas...alebo skus octanovu...ak by ta to aj zajtra nejako velmi bolelo chod s tym...ozaj to nemusi byt nic...odsleduj sa...kludne lez...ak nebudes mat teplotu nebudes vracat tak by to malo byt ok...a boli ta to furt rovnako? Ovulaciu nemas?

andreatytler
27. dec 2020

@klaudius810 Ak je to bolest priamo v medzi nohami, tak je to pravdepodobne natiahnuty sval. Ja som sa s tym zobudila. Den pred tym som nic zvlastne nerobila, necvicila ani neutekala ani nijkak zle nestupila. Vecer som si lahla v poriadku a rano som uz mala problemy pri chodzi a aj pri otacani v posteli ako pises. Trvalo to asi 3 mesiace. Uz som myslela ze to nikdy neprestane ale potom, ako prislo aj odislo.

cucoriedkacucoriedka
27. dec 2020

@klaudius810 ako? Lepsie?

klaudius810
autor
27. dec 2020

@cucoriedkacucoriedka ahoj ďakujem za opýtanie áno lepšie 🙂 kamoška mi povedala ze sa mi roztahuje maternica môže byť aj to? Ale minuly mesiac som mala menštruáciu tak ja neviem

cucoriedkacucoriedka
27. dec 2020

@klaudius810 jaj ty si tehotna?;)

klaudius810
autor
27. dec 2020

@cucoriedkacucoriedka neviem o tom zeby som bola ale snažíme sa 🙂

pokahontas123
24. feb 2021

@andreatytler ze
@klaudius810 ako si s tym dopadla?

klaudius810
autor
24. feb 2021

@pokahontas123 prešlo ma to, zrejme to bol len natiahnutý sval 🙂

sunnyday216
8. feb 2023

@klaudius810 ahoj ako dlho ti to trvalo? Pripadne bolelo ta to stále? Bola to taká paliva bolesť?

klaudius810
autor
9. feb 2023

@sunnyday216 ahojj fuu neviem uz to su 2 roky dozadu 😀🙈

sunnyday216
9. feb 2023

@klaudius810 super a, odvtedy sa ti to neopakovalo?

klaudius810
autor
10. feb 2023
adimoja
6. jún 2023

@andreatytler ahoj je to dávno čo ste mala bolesť v slabinach ale môžem vedieť čo Vám na to pomohlo? Nejaké lieky, liečba či rehabilitácia? Teraz mam podobné problémy ale teda mňa riadne bolia obe slabiny, nerozumiem čo to.. ďakujem za odpoveď

andreatytler
7. jún 2023

@adimoja Nic som s tym nerobila. Preslo to same. Tiez som nechapala z coho to bolo. Nikdy pred tym som to nemala a ani nikdo potom. Vselijake ine svaly alebo klby som mala natiahnute ale slabny boli v poriadku. Ako dlho to uz mate? Aj sa to zhorsuje? Ja som to neriesilo, kedze sa to nezhorsovalo a tak som cakala ako to bude pokracovat. Ak by sa to zhorsovalo, tak by som isla k doktorovi.

adimoja
7. jún 2023

@andreatytler práve chodím na milgamma injekcie, pridali sa k tomu kríže. Ortopéda mam koncom júla a neurologa v dec 🤷‍♀️. Tak som zvedavá, ešte beriem tbl no uvidím čo bude.

aduska157
23. dec 2023

@andreatytler ako fajn že ti to prešlo, ja s tým bojujem už 2,5 roka od druhého pôrodu a nikto mi nevie povedať čo to je ,len na mňa pozerajú ako keby si vymýšľam. Neurologicka ma poslala psychológovi😆🙈😪 ani na.mr nič zvláštne nevideli.

olsan
23. dec 2023

@aduska157 Mňa to bolelo rok , kým som pochodila po vyšetreniach a záver: koxartroza bedrového kĺbu, som pred operáciou výmeny bedrového kĺbu. 😞 Odporúčam ortoped. vysetrenie + rtg. , kde to potvrdia alebo vylúčia.

sunnyday216
23. dec 2023

@aduska157 ja som toto mala po porode tiez a nakoniec som zistila ze to mam počas ovulacie take bolesti vystrelujuce do slabiny

aduska157
23. dec 2023

@olsan skúsim ortopeda,tam som ešte nebola,najviac ma to bolí keď je takto zima,iba vyjdem na balkón a hneď ma pichne v rozkroku