Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesti po kyretáži

meggy33
25. sep 2015

V stredu som bola na revizi v 9tt. Dnes ma v obchode chytili take bolesti,že jedinénačo som sa zmohla bolo si klaknut a predýchavať. Manžel nevedel čo so mnou.
Nekrvácam,len slabo špiním. Doma som si dala ibalginale ten prestal účinkovať po pol hodine a bolesti sa vrátili. Nie je to stála bolesť ale ostré krce

Máte s tým niektorá skúsenosť?

priadka
25. sep 2015

@meggy33 chodte radsej na pohotovost

lipiancanka
25. sep 2015

Ja som bola vo februari mala som zamlknuty potrat v 10 tyzdni...po zakroku mi povedali ze to nema velmi boliet a ak by boli bolesti prilis silne tak sa mam vratit do nemocnice a mozno budu zakrok opakovat. Ja som o dva dni zacala mat take krce mala som pocit ze ma roztrhne...bolo to strasne ale kedze som mala atrach ze zakrok zopakuju tak som ostala doma. Boli to normalne stahy ako v sestonedeli a potom som sa rozkrvacala. Myslim ze to mas podobne asi tam ostali este nejake zrazeniny a chcu sa vyplavit. Pokial nemas teplotu tak by som za pomoci nejakych liekov proti bolesti skusala vydrzat.dobre je lezat co sa da...mne bolesti trvali asi 4-5 dni. Drzim palce aby to rychlo preslo....

livka_
25. sep 2015

velmi dolezity je pokoj na lozku. obchod by som tyzden neriesila

meggy33
autor
25. sep 2015

do obchodu som musela :/
po minulej skusenosti s pohotovostou-otrasny doktor,sa mi tam velmi nechce.
Budem si merat teplotu a uvidim. Ta bolest mi dost pripomina tu po prebrati sa z narkozy
Dakujem baby

elninoenmipueblo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli