Bolesti v podbrušku a zväčšené prsia

mina11
17. sep 2015

ahojte. Mam na vas prosbu. Poradte mi . Pred dvoma mesiacmi som prestala brat antikoncepciu koli tomu ze chcem otehotniet.poslednu menstruaciu som mala 17.7. a potom 13.8. asi tri dni len take slabe spinenie. A od vtedy nic robila som si uz tri krat test a stale nic. Len posledne dva tyzdne mam jemne bolesti v podbrusku a dost sa mi zvacsili prsia a hrozne bolia,a hlavne bradavky a okolo. Co myslite co to moze byt? gynekologovi idem az o tyzden ale bojim sa ☹ ☹ ☹

charity
17. sep 2015

@mina11 Moze to znamenat vselico: Cysta na vajecniku, tehotenstvo, problemy s vajecnikmi alebo s hormonalnym systemom /hypofyza?/, potrat geneticky poskodeneho plodu, psychika, beries lieky napriklad antipsychotika... U muzov sa takto prejavuje rakovina semennikov /len pre info, bez srandy/.

mina11
autor
17. sep 2015

nie neberiem. Ale mam aj caste zavrate. Ja sa ozaj bojim dnes mam bolesti dost silne tak idem na pohotovost tak dufam ze zistia co mi je ☹

buba1993
17. sep 2015

Alebo to len jednoducho trvá kým sa telo spamätá z vysadenia HAK, netreba sa za každú cenu extrémne! opakujem extrémne! pozorovať

mina11
autor
17. sep 2015

ja sa nepozorujem len nieco sa deje poznam sa a toto sa mi nikdy nestalo

charity
17. sep 2015

@mina11 Mas pravdu. Silne bolesti brucha patria na pohotovost.

mina11
autor
17. sep 2015

chcela som len pocut nazor niekoho ineho. A nie hned pocuvat reci o potrate a inych veciach dakujem...

pauliesivackova
17. sep 2015

Možno ti len test dostatočne neraguje, nemáš takú hladinu HCG ako máš mať.... ani mojej mame ani pri jednom tehotenstve test neukázal pravdu... bež gynekológovi, lebo to môže byť aj zo stresu, aj mimomaternicové, aj cysta aj tehotenstvo :D

damarafrigg
17. sep 2015

@pauliesivackova nemozes mat aj ovulku? obcas pri nej co to boli aj tie prsia aj vajecniky ci podbrusko. Skus ovul.testy. tiez to mozu byt hormonalne zmeny po vysadeni hak, moze to byt tehotenstvo. Skus znova tehot.test. ked si skoro robis moze byt neg. Ky gynek. chod aj skorej ak mas obavy.

pauliesivackova
17. sep 2015

@damarafrigg prečo to píšeš mne? pýtala sa mina

mina11
autor
17. sep 2015

dakujem baby bola som na pohotovosti a tam mi povedali ze asi niesom tehotna a na bolest si mam dat ibalgin.... a jasne ze si vypytala 1,99 eur. Takze tak som dopadla ved uvidim ,buduci tyzden idem svojej zenskej a myslim ze ta mi povie presnejsie.... uz sa nebudem stresovat a pockam. Najradsej by som bola keby povedala ze som tehotna no ale uvidim, myslim ze stresovanie mi k tomu nepomaha. Uz si pockam na moju pani doktorku 🙂

tova
17. sep 2015

@mina11 HAK su horony, a teraz telu chybaju, zmena hormonov vie s telom vela narobit, tak ako ked zacnes ich brat mas vedlajsie ucinky, tak potom aj ked si telo odvyka. Daj si zmerat hodnoty kazdeho hormonu

damarafrigg
18. sep 2015

@pauliesivackova prepac. Omylom som klikla na odpovedat u teba.

luciiiinka
26. sep 2015

dobry den prosim vas 😢 s priateom sa snazime mesiac a pol o babo pred tyzdnom som maladostat menstruaciu ale nedosla.a asi v nedelu po styku bol silnejsi zabolelo ma ako keby v zaludku a asi po 5minutach som vitiekla mislela som ze su to spermie ale bola to taka svetla krv maxim,,asi cca 5cm,,fliacik,ale nebolelo ma od vtedy nic sem tak ma bolia prsia a trosku podbrusko no nic neznesitelne bojim sa co mala znamenat ta krv 😭dakujem.

anastacia321
26. sep 2015

@mina11 si tehotna ano aj tie prsia da najavo ze si tehotna vsimni si na prsiach okolo bradavky ci tam nemas take male vela bodvocky ak anooo tak je to tehotenstvo testy nie stale ukazu ...

eliska1986
2. okt 2015

@anastacia321 hmm nemyslim ze by to bol znak tehotenstva,ze ked su okolo bradavky mnoho bodociek,ked by som sa mala podla toho riadit tak,tak potom ja by som musela byt tehotna kazdu chvilu

zazana22
2. okt 2015
Používateľ zazana22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zazana22.

@anastacia321 tiez si nemyslim ze je to tehotenstvo.. U kazdeho sa to prejavuje inak. A bodocky okolo bradavky mam skoro stale takze by som aj ja bola tehotna neustale :D