zazana22
Používateľ zazana22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zazana22.
zazana22
31. mar 2016

@rena888 treba sa snazit a robit vsetko preto aby sa to podarilo. Hlavne sa nenamahaj. Kamoske sa podarilo otehotniet po dvoch potratoch. Ale aj to mame obe dojem ze to bolo z casti urcite aj vdaka tym vitaminom co on obsahuje, lebo predtym ho vobec nebrala a po tolkom nestasti si uz konecne dala poradit a zacala ho brat a uspesne 🙂

zazana22
31. mar 2016

@mata_2012 bio combiotik od hippu sme aj my davali a mala bola po nom ako anjelik 🙂 a to si dovolim povedat, ze ani po mojom materskom nebola taka spokojna a napapana. Bala som sa ako bude priberat ci nebude problem. Ale pekne papala a rastla ako pani doktorka povedala priam tabulkovo 🙂

zazana22
31. mar 2016

@ariannazara tak tak, co sa ma stat sa stane! ;) nech sa tomu akokolvek branime. A ako moja mamka hovorieva, zapovedaneho chleba sa najviac najes.

zazana22
31. mar 2016

@edita56 nuz maloktora zena si uvedomuje kolko vlastne toho v beznej komunikacii prezradi :/

zazana22
31. mar 2016

@kvetka589 vies mi prosim ta napisat sem alebo do IP co to je za kliniku? pozrela by som sa ako maju volne terminy, ak teda sa to vobec da niekde pozriet. Ci bolo by lepsie tam zavolat? neviem sa nejako rozhodnut. Pozerala som uz nejake kliniky, ale stale sa neviem dako rozhybat..

zazana22
31. mar 2016

@ariannazara to je presne dokaz, ze prava laska si k sebe najde vzdy cestu ;)

zazana22
18. mar 2016

@epelino presne ako ti pise musis dat konkretne inak ti nebudeme vedie tpomoct 🙂

zazana22
18. mar 2016

ja ho pouzivam ale len vonkajsie, o vnutornom som este ani nepocula

V diskusii: Koloidné striebro
zazana22
18. mar 2016

na taketo ja nie som :(

zazana22
16. mar 2016

@alaguema tak tak 🙂 kazda sme ina, su typy ktore po svadbe netuzia a nie je to pre nich dolezite 🙂

zazana22
16. mar 2016

mne nastastie si musim zaklopat ale na prvykrat 🙂

zazana22
16. mar 2016

mas v sebe neskutocnu silu 🙂

zazana22
16. mar 2016

@mrvenica4 ako sme to riesili? asi ako aj vsetky ine zeny. Najskor som sa snazila robit vsetko pre to aby sa mlieko tvorilo a ked uz mi doslo, ze asi mi to nejako nepomaha, tak sme sa poradili s pediatrickou, ze teda nie je ina moznost, len dat umele mlieko, ale treba dbat na to aby nesposobovalo dietatku tazkosti.

zazana22
16. mar 2016

@rena888 nemozes stracat nadej, je mozne ze sa Ti postasti 🙂 len kedze planujete tak femibion neprestan brat, mozno este padne velmi vhod ;) musis mysliet pozitivne.

zazana22
16. mar 2016

@lenushka_th tak niektore zeny ale aj chlapi tazko niektore veci prezivaju 🙂 ale tak co uz ako si kto zariadi tak ma :D

zazana22
16. mar 2016

@ralficka tomu veru,ze mam. Dlho som sa presviedcala, ze asi je to len moj pocit, ze horsie vidim, ale teraz uz zacinam mat po roku toho plne zuby :/ tak chcem aby sa mi na oci pozrel aj nejaky iny lekar, nech zhodnoti, ze ci ma moja lekarka pravdu, alebo co. @moonshine1 dlho sa caka, to je pravda :/ vobec mi to nevadi, zdravie mi je prednejsie, cize bola by som ochotna za lekarom ist aj cez cele slovensko 🙂

zazana22
7. mar 2016

co myslis pod pojmom sada? 🙂

zazana22
7. mar 2016

v zime nie kazdy den

zazana22
7. mar 2016

@lenushka_th to si v dnesnej dobe jedna z mala co nezije virtualny svet :D

zazana22
7. mar 2016

@sardinka335 ked to je uz tazko s nimi :/

zazana22
7. mar 2016

maminy ahojte, mam trosku problem badam na sebe ze sa mi rapidne zhorsil zrak. Okuliare nosim uz nejaky ten cas, k lekarke chodim pravidelne a ona mi neustale tvrdi, ze je vsetko ok. A pritom sama vidim, ze nie je pretoze furt zmurim aj ked mam okuliare. Neviete mi poradit nejaku dobru ocnu kliniku?

zazana22
11. jan 2016

ja som pocula ze aj zavesene CD by mali pomoct

zazana22
11. jan 2016

nadherne torty 😉

zazana22
11. jan 2016

@andrej001 presne tak 🙂

zazana22
11. jan 2016

tak to je dobry klamar

V diskusii: Pokec a partner