Bolestivá a nepravidelná menštruácia

jeanuska
5. nov 2013

Ahojte baby🙂 Môj problém je taký, že mám riadne bolestivá menštruáciu. Tá bolesť občas prejde až do krčov. ☹ Nemôžem sa na nič sústrediť a riadne ma to štve. Túto bolesť nemám len v čase ked mám krámy. Ono ma to bolí no niekedy aj pichá tak hocikedy v priebehu mesiaca. Raz je to napravo v podbrusku a niekedy zas nalavo ale skor na pravej strane. A ešte aj to, že tie krámy nechodia načas ale tak kedy chcú raz na začiatku mesiaca inokedy zasa na konci, ciže nikdy presne neviem kedy mi dojdu 😖 No problém mám aj pri sexe s partnerom, aj keď som úplne uvolnená tak ma to začne bolieť nie hned na zaciatku sexu ale tak neskôr. Mávam aj občasné nevolnosti. Nemôžu to byť cysty? Mám strach ísť k doktorke:/

hatapkagb
5. nov 2013

@jeanuska Neviem na co cakas.Nehnevaj sa ale co sa tyka zenskych zdravotnych problemoch hned by som isla na gyndu ak sa da.To nie je sranda.Bolesti velke,pichanie vo vajecnikoch,krce,nie je to sranda.Kludn to mozu byt cysty ale moze to byt aj endomeiozaadsej zajdi k daby si to potom nlutovala Drzim palce

hatapkagb
5. nov 2013

@jeanuska prepac nejak sa miprepla klavesnica.chcela som povedat ze mozes mat aj endometriozu,zapaly silne,cysty.

jeanuska
autor
5. nov 2013

@hatapkagb dakujem ale tak ona je taka zvlasna ja som uz u nej bola lebo ma bolieval lavy prsnik.. poslala ma na sono a zistili mi cysty.. no zo sona mi povedal ze by som mala byt opatrna s tym aby to neprerastlo do niecoho vacsieho a ta gynekologicka mi zasa povedala ze je vsetko ok.. no neviem nechcem moc k nej ist aby mi zasa nepovedala ze je vsetko ok.. ako keby jej to bolo jedno:/

hatapkagb
5. nov 2013

@jeanuska ja ta chapem,ale nie je jedina na slovensku gynekologicka,ja som vymenila 3gynekologov.skus si najst ineho doktora.Vidis sama ze z nej nemas dobry pocit ze jej je to jedno.Ide o tvoje zdravie a viem o com hovorim.Pretoze z casti co si pisala som mala aj ja ale viac horsie.takze skus ist za inym lekarom

jeanuska
autor
5. nov 2013

@hatapkagb ano mas pravdu pojdem k nej a ak mi nic nezisti a bude sa tak spravat tak jednoznacne vymenim.. ak sa mozem spytat tebe co zistili?? a ake si mala priznaky??

hatapkagb
5. nov 2013

Mvala som silne zapaly,cysty,3x som mala laparoskopiu.chceli sme babatko a vsetci ma odpisali,ze nebudem mat deti,ziadne poriadne vysetrenia.Teraz zijem mimo sk a tu nasli dovod a mame vytuzenu cerku po 7rokoch.Od januara tohto roku som mala hrozne bolesti vajecnikov raz pravy raz lavy raz oba naraz,menzes chodil ako chcel,potom som krvacala 3mesiace vkuse s 3-4dnovymi pauzami a urobili mi v auguste laparku zase a mam endometriozu.ale tvoj pripad to nemusi byt preto sa snaz najst lepsieho doktora.drzim palce

jeanuska
autor
5. nov 2013

@hatapkagb juuuj no tak to si mala riadne pestre:/ ale tak som rada ze sa ti podarilo mat babetko🙂 aj ked to nie je bohvieco mat takuto chorobu.. ale som rada ze si mi odpisala dakujem🙂 a drzim palce aj tebe🙂

jeanuska
autor
5. nov 2013

@hatapkagb ked mi skoncia kramy hned tam pojdem a dam ti vediet ze co a ako som dopadla🙂