Bolestivé plodné dni

21. máj 2023

Ahojte, je tu niekto kto mal pred porodom bolestivu menstruaciu a po porode sa to zmenilo, ze prvy den MS je taky trocha bolestivy, potom vobec a potom hned ako mi skonci MS viem ze mam plodne dni a uplne mam take bolesti ako PMS. Predtym som vobec netusila kedy mam plodne dni a teraz presne cely tyzden po MS mam take mierne bolesti maternice.. ako nehladam pomoc len ci to niekto ma tiez takto :D

nika23t
21. máj 2023

No ja toto na sebe sledujem posledné mesiace! Keď som chcela otehotnieť, tak nič, vôbec som nevedela, že kedy mam plodné dní. Teraz hneď po skončení ms vidím na sebe, že začínajú. A úplne bolesti, aj kríze, výtok, všetko sedí na plodné obdobie. A ms ani neviem, že mám. Žiadne bolesti nič.

autor
21. máj 2023

@nika23t presne a ja som mala niekedy neznesitelnu MS, ako toto mi porod pomohol aj sa hovorievalo ze po porode ms neboli. Ale to ze zacne boliet ovulacia toto nikdy som nepocula. Teraz presne viem ze mam plodne dni ci kks , a je to take neprijemne akokeby mensie kontrakcie naozaj

dadi30
21. máj 2023

Presne takto isto to mam..menstruaciu ani neviem ze mam ale cez plodne dni idem skapat od bolesti..pred porodom som ani len netusila kedy mam plodne dni..🤷‍♀️

autor
21. máj 2023

@dadi30 no mna dnes uplne ze cely den mam kontrakcie 😂😂😂

biancarv
21. máj 2023

Hlásim sa do klubu, som na tom rovnako. 🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

aurora33
21. máj 2023

Ano, aj ja to tak mám.

miroslava21
21. máj 2023

Ja som nemavala bolestivu ms, ani plodne dni. Po druhom porode mam pocas ovulacie bolesti a citim taky tlak vnutri

nika23t
21. máj 2023

A hlavne ma prekvapilo, že mám PMS, potom počas MS sa to ukludni všetko, ale hneď, ako ms skončí, začína opäť pobolievanie, prsia sú citlivé, to akoby som mala v jednom kuse pms. Sranda 🥴

dejka77
21. máj 2023

Aj ja to tak mam.

ildiko36
21. máj 2023

Ja som tiež nevedela kým som neporodila po 40ke 3dieta..od vtedy ked mam ovulaciu mam bolesti ako pri pôrode asi 8hodin

janulka1985
22. máj 2023

Odporučam pupalkový olej na bolestivú ovuláciu..osobne vyskúšané..alebo kvapky gynex tiež topka

kaki3
22. máj 2023

Toto moze byt, ja mam kamosku ktora mava problemy bolesti pocas ovu a potom cez menzes ten ani nevie pomaly ze ma. Od bolesti je dobry Cetalgen, ten mne pri takychto bolestiach vie pomoct rychlo. Ono tie zmeny som aj ja na sebe spozorovala, ze proste zmeny, hormony robia svoje.

san_dra11
26. máj 2023

@ildiko36 ono sa to nezda, ale velmi rychlo sa tieto veci dokazu zmenit, to zmena hormonov, porod, stres, dokazu mat na toto velmi velky vplyv.

ejmylia
29. máj 2023

@nika23t my ženy to máme v tomto smere dosť náročné a najhoršie je, že toto sa nedá nejako utlmiť, že predísť tomu :/

tanickalab
30. máj 2023

No najhoršie je, že ovulácia a PMS často prejavmi nemajú ďaleko od seba a zlé je, keď nás trápi aj jedno aj druhé.
Že pomaly si nemáme kedy ani vydýchnuť.