Bolestivé prsia počas ovulácie

ladylili
30. okt 2016

Ahojte,
Chcem sa spytat mali ste niektora pocas ovulacie bolestive prsia?? Ja mam po prve a je to na nevydrzanie 😩

juliana1911
30. okt 2016

áno mávam a riadne

lilyianka
30. okt 2016

@ladylili kazdy mesiac a trva to do menzesu

ladylili
autor
30. okt 2016

@juliana1911 uff tak vzdy ked mam menzes mavam bolesti tri dni ale ze uz aj pocas ovu super
@lilyianka
@lilyianka joj nezavidim ja vzdy len pcoas ms tri dni a teraz uz aj ovu super tesim sa :/

lilyianka
30. okt 2016

@ladylili ja som to twk predtym nemala,az posledne mesiace,mozno rok ci dva....ale taka bolest,že dovidenia.....

juliana1911
30. okt 2016

@ladylili no ja mám teraz taký mesiac, že ma bolia pomaly vkuse

ladylili
autor
30. okt 2016

@juliana1911 tehotna nie si?

juliana1911
30. okt 2016

@ladylili nemyslím si 🙂

ladylili
autor
30. okt 2016

@juliana1911 mna vtedy boleli po cely cas velmi

lilianna1xs
30. okt 2016

@ladylili vieš čo ja neviem či náhodou nemám aj ja ten istý problém tento mesiac po menzese dva týždne tak má zdola boli aj brucho či aj vaječníky prsia najprv bradavky chrbát mám bazalnu teplotu 36,9 ..37...a to ešte mala som dosta ďalšiu MS 6.11 take bolesti som mala po menzese 15.10.nikdy som to nemala už mám jeden pôrod za sebou.Citala som dneška že môžu byt bolesti v ovu.Ale ešte posledné dni mám Jak sa zobudím hnačku take som nikdy niečo nemala čo sa mením niejak ))))))

migelka
31. okt 2016

Mna bolia stale, raz viac, raz menej, dotyky nemusim..

rencacaa
31. okt 2016

JA mam cez ovu uplne sialene bolesti a to este kojim malu tak si predstav ale ked dojdu kramy tak uz nebolia ale zas boli brucho 😭

lilianna1xs
31. okt 2016

@rencacaa žena sa mení po pôrode ja som keď ostala tehotná z mojim synom mne sa cely ciklus zmenil keď som mala dostať nič má nebolelo dokonca ani prsia.pred tým som mala take prsníky Jak kameň kŕče neuveriteľne som dva dni vkuse ležala posteli zabalená v deke.potom po 7rokov som ostala tehotná čo som mala Úz syna netušila som že som tehotná jeden večer má tak bolelo brucho horúčava namna prišla musela som otvoriť okno a nahá úplne stala som pri okne,Môj my vravel poďme na pohotovosť došli sme na na pohotovosť pýta sa má doktorka čo Vám je?a ja neviem prečo vyšlo mi z úst som tehotná a mám bolesti ona taká nervózna ostala že odkiaľ to viem,nakoniec mi spravila ultrazvuk bola som 3mesiaci )))))MS som si nepamätala vôbec či som mala naposledy ale predtým som mala len ten posledný mesiac som si nepamätala objednala má na krv a vyšetrenie riadne má prešetril lekár už nie ona))nechcela som ju ani vidieť však jedna žena čo už má diera rak už vie už len ten pocit cíti zvláštny,dali mintehotensku knižku po mesiaci už som bola v štvrtom som stále cítila bolesti horúčavy kŕče nevedela som sa dakedy hneď postaviť dokonca ja hlúpa ešte do roboty som chodila 8hodin kuse,išla som z malým k lekarovy vren deň bol chorý tak sú vravím idem snímky a skočím potom aj k detskému lekarovy dôjdem na gyndu pozerá na ultrazvuk a hneď volal niekam išiel na chodbu hneď som dačo tušila vrátil sa späť vraví mi okamžite musíte ísť na operáciu ste mimomaternicovo tehotná už krvácate v bruchu ja som dostala sok,ja som tušila niečo od začiatku že to tehotenstvo neni normálne tie horúčavy boli neskutočne.predstav syn má čakal na izbe mne sestrička dala niejaky liek zos pôdu aby som sa lepšie otvorila bože môj neprajem nikomu horšia bolesť Jak pôrod po pól hodine take bolesti krv tiekla zimná nenormálne .Muz netusil bol práci tam mobil nemôže mat.Nakoniec má operovali syn má čakal na izbe z sestričkou dávala mu akurát obed môj Anielik aj papal aj plakal vieš musel sa zľaknúť ale ja som mu nepovedala čo sa deje ale Jak videl Jak bežia lekári sestričky ku mne na izbu on to vicitil môj krásny ale na Osem rokov bol veľmi múdri som bola na operácke on vokál babke všetko jej povedal čo videl Jak má doniesli na izbu tak namočil uterák a utieral mi tvar a ruky presne to robil čo mu babka telefóne povedala či má robiť.Nakoniec večer Muž došiel a skoro zbil tu lekárku aj lekára haha on dostal sok neviem ja ponoperacii som jeho ukludnovala.ale je to za nami ale od vtedy mám problémy už to je tri roky ale pred menzesom nemám bolesti vôbec take že pafff.

rencacaa
1. nov 2016

@lilianna fuha no tak to ke hrozne ale nastastie to dobre dopadlo. Ja som pred detmi tiez mala v pohode kramy nic ma nebolelo . Teraz po detoch citim vsetko pri ovu a aj potom pri kramoch a to este tyzden pred ms som taka nervna ze by som hlavy hryzla hrozne to je. Uz som si persen kupila ze najblizsie vyskusam
🙄

lilianna1xs
1. nov 2016

Načo je ten persen presne?

lilianna1xs
1. nov 2016

@ladylili Dnes som sa presvedčila urobila som test vyšiel pozitívny MS mám mat 6teho.velmi skoro som to vycítila fuha ten ciťák som mala správny ))))

romanko222
1. nov 2016

Dobrí deň chcem sa opýtať neviete prečo mam raz mäke kozy a dakety tvrdé pred rokom som vytlacala z cicky z laveho niečo biele pomôcť mi 😢