Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Boli ste na špeciálne vyšetrenia po druhom potrate?

stase
2. júl 2014

Mile mamicky aj nemamicky s podobnymi problemami, mam za sebou druhy potrat :( a moj gynekolog mi dal papiere aby som sa objednala na nejake specialne testy v KE. Ak sa s tym niektora uz stretla prosim napiste mi co ma caka a co tie testy obnasaju. Dakujem pekne.

tamarka9
3. júl 2014

@stase no tak to musis napisat trochu viac o ake testy sa jedna...hematologia? genetika? stitna zlaza? nieco viac ti musel k tomu povedat...

my_angel20
3. júl 2014

stase to mi je ľúto, že aj Ty to musíš prežívať ako mnohé z nás.. ja som po druhom potrate mala vyšetrenia na genetike, hematologii, endokrinologii, prešetrené zoozóny, vyšetrenie krvi špeciálne zamerané na nedostatok vitamínov, vyšetrenie na intoleranciu lepku a laktózy, potom som absolvovala aj bunkovú imunológiu...a to je všetko, všade prišli výsledky, že je všetko v poriadku..ale dieťa ešte nemáme.. tak držím palce, nech aj u Vás dopadne všetko v poriadku..a DRŽ SA!

eka2
3. júl 2014

Ahoj stase, tiez mi je luto, co sa ti stalo. Nemam dnes velmi cas pisat, ale stalo sa mi to iste, oba potraty do 12 tyzdna a dnes mame 4 mesacneho synceka. Absolvovala som vacsinu vysetreni popisanych vyssie, mne tam nic zasadne nenasli, ale niektorym ano, takze je lepsie ich absolvovat....a nech ide na vysetrenie aj manzel, nas nikto oficialne neodoslal a pritom v 60 percentach sa hovori, ze dovodom je muz....v tom pripade je potrebne ist na urologiu. No a mne si myslim pomohlo to, ze ked som otehotnela, tak prve 3 mesiace len lezala v posteli. Co pomohlo, netusim, vdaka Bohu je vsetko Ok.Drzim palce.

stase
autor
3. júl 2014

Dakujem vam velmi pekne za komentare, jedno vystrenie je aby sa vylucilo podozrenie trombofilie pre opakovany potrat a druhe je vysetrenie v laboratoriu pre diagnostiku infertility - konkretne nejake protilatky proti fosfolipidom a proti zona pellucida (ani neviem co to je). Dnes som sa objednala, vsetko to zistia z krvi tak len na odbery sa dostavim, dufam ze nic vazne nezistia. Este raz dakujem vsetkym za povzbudenie a rady 🙂

adeala
3. júl 2014

@stase zoberú ti krv a asi o 2 týždne budú výsledky. To je všetko 🙂 Na tú trombofíliu by si si keď tak pichala injekcie, dá sa s tým žiť 😉

7zahrad
3. júl 2014

@stase V akom stadiu boli tie tehotenstva pri potrate?

stase
autor
3. júl 2014

@7zahrad pri prvom v 6 tt a pri dalsom v 9 tt

stase
autor
3. júl 2014

@adeala tak ked len krv beru v pohode bala som sa ze ci este nejake neprijemne vysetrenia , dakujem za vysvetlenie 😉