Bradavičky na penise. Mohli sa objaviť až po roku?

lubicakr
7. jún 2011

Dobry den, mam taky problem, ze partnerovi sa na penise objavili drobne vyrastky, vyzera to ako bradavicky.Ja som v 5 mesiaci tehotenstva, tesne pred otehotnenim som bola na preventivnej gynekologickej prehliadke, a vsetky testy som mala v poriadku, myslim, ze test na HPV sa vola PAP test.S partnerom sa pozname nieco vyse roka a tie bradavicky sa mu objavili asi pred dvoma mesiacmi.Sme si verni, cize neviem, kde sa mohol nakazit.Ja ziadne priznaky nemam, obcas mam mykozu a mal to uz aj on, vtedy sa mu to zapalilo a mokvalo mu to, az sa mu zuzila predkozka a mal drobne trhlinky krvave na penise a hned potom sa mu objavili tie drobne bradavicky, ci co je to.cchela by som sa spytat, ci je mozne, aby mohol tie bradavicky dostat od nejakej svojej byvalej sex.partnerky a ci sa mohli objavit az po tak dlhom case od nakazenia, pretoze my dvaja sme spolu uz vyse roka a vsetko bolo ok.Alebo ci ja mozem byt nejakym skrytym nositelom HPV virusu, aj ked ziadne priznaky nemam, ani ked parter ich uz dva mesiace ma a ani testami na gynekologii mi nic nezistili.Dakujem za odpovede.

jazminn
8. jún 2011

to ide o niečo iné...nech ide na kožné. Nemusíš mať strach.

macazvk
8. jún 2011

Je to vírusového pôvodu a nemaj z toho strach.Dá sa to odstániť vypaľovaním dusíkom ale kedj je to na takom chúlostivom mieste tak asi sa nájde aj iní spôsob.Treba však rátať s tým že sa to môže vrátiť.Hlavne to sledovať a nedovoliť aby sa to rozkrvácalo lebo potm sa rozšíria aj na okolité miesta!