Candida - neviem sa jej zbaviť

ika11123
26. jún 2022

Už dlhodobo týmto trpím po antibiotikach maximálne čo prešlo je výtok (tvarohový) stále doktor predpisuje maste kôli svrbeniu brata som aj fenistyl dlhšu dobu som bola na diéte pravidelne 2x do týždňa probiotika gynimun a beriem aj probiofix 4 mesiace oregano ale svrbeie pošvy a konečníka neprechádza,Doktor mi povedal že mám to pravdepodobne v črevách predpísal lieky (foto prikladám)a čipky lučilj sme sa s tým že táto liečba mi už musí pomôcť ale ja necítim vôbec zmenu už mi je normálne aj blbé tam ísť 😭 trpím tým rok a som tam skoro každý mesiac 🙄 čitala som na nete o čiernom orechu a kyselinae kaprylovej máte niekto skúsenosti?

terry658
19. júl 2022

@ika11123 nie, ja mám candidu ako príznak histaminovej intolerancie

itaa
15. dec 2022

@ika11123 Zdravim, ja odporúčam bavlnenu bielizen, prax 60 st. BEZ AVIVÁŽE! v prásku, géle Bio, bez parfumácie, prírodny. Potom prežehlit. Skúste grep, cesnak, prírodné preparáty, takisto morská voda. Skúste nedávat nič, nech sa sliznica spamätá. Pozrite aj nejaké preparáty Energy alebo Diochi.

ika11123
autor
17. dec 2022

@ika11123 vôbec nič mi do dnešného dňa nezabralo stále svrbí na porazenie 🙄skúsila som už asi všetko čo sa dá imunolog predpísal mi lieky na imunitu moč kvasinky tam neboli kultivácia pošva konečnik negatívne krv (cukrovka sa nepotvrdila ) Po dvoch mesiacoch som z diétou prestala lebo ani len najmenšie zlepšenie som nepocítila

lb1984
18. dec 2022

@ika11123 fluco sandoz 2 alebo jedna tbl s týždňovým odstupom. Porad sa aj s obvodnou oni bežné liečia mykozu po atb....

ika11123
autor
18. dec 2022

@lb1984 práve že bola som u obvodného on mi nemôže nič predpísať keďže podľa odberu a steru som v poriadku tiež dúfal že pri stere z konečníka sa niečo ukáže ale nič

lb1984
18. dec 2022

@ika11123 zaujímavé. Ja svojej MUDr iba poviem ze mam candidu po atb a hneď mi predpise 🤗