Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Canesten a vyšetrenie u lekára

weru3ka
25. mar 2013

Ahojte prosim vas po brani antibiotik si muisim davat canesten tabletu na noc bo mam to tam dole oslabene a mala som opat zapal mocvych ciest tak preto tie antibiotika..🙂 Ale chcem sa spytat ci ked si ju dam tak ci ma moze pozret na koze ci to tam nebude zavadzat ta tabletka pripadne by ma poslala iba cca za 4 dni nie na nejake vysetrenie..Neviem ci tam mam vobec ist zajtra ked ja chcem kedze je to uz rok co sa nedari...Prposim poradte ci robi aj toto vysetrenie dakujem pekne..🙂

zuzi0911
25. mar 2013

@weru3ka ahoj treba to uzivat, a tableta sa ti za par minut rozpusti tak zavadzat urcite nebude.treba to vyliecit a samozrejme aj na vysetrenie ist

weru3ka
autor
26. mar 2013

@zuzi0911 no hej sak som aj bola ale som nahnevana hovorim ze vyse roka sa nedari ..mam nepravidelnu ms.pozrela mi vsetko vraj ok..ale neverim ze je vsetko ok kedeze mavam zapaly moc.ciest vobec mi nerobila ani hormonalny profil nic...neviem co mam robit ci len brat duphaston alebo ist inemu chcem normanle vysetrenia..

abbey1
26. mar 2013

Ak máš tabletu na vkladanie, tak lekárovi to sťaží videnie a aj prípadné odbery. Deň pred vyšetrením by som ju určite nezavádzala.

zuzi0911
26. mar 2013

@weru3ka no neveim asi skor by som sa poobzerala za nejakym inym dr ktory sa aj viac zaobera tym preco sa nedari alebo sa opytat aj v centrach ktore to riesia ci treba nejake doporucenie od svojho dr alebo staci to ze sa mi nedari.nviem s tym to nemam skusenosti.drzim palce

cawes
26. mar 2013

@weru3ka v prvom rade by som tabletky canesten urcite dobrala, veta typu nezavadzat skazi do dr. videnie no bohuzial mozno skazi mozno nie. Ale ak mas oslabeny org. kvoli antibiotikam tak znamena ze mas dole plesen takze treba to dobrat. Mozno kvoli tomu sa aj nedari. Toto treba tiez doliecit. Ja by som si dokonca natierala aj z vonku tam dole canestenom kremom a este by som si kupila v lekarni canesten do prania, a pradlo vyprala v nom. Uteraky spodne pradlo, partner by sa mal tiez natriet aspon na noc 3-4 dni posebe. A odporucam si kupit este sprchvoy gel na intimnu hygienu Saforelle je protizapalovy, ja ho pouzivam dennodenne mala som v minulosti tiez problem stale neaka mikoza, ci uz kvoli plavaniu, ci kvoli antibiotikam. A tento sprchac mi pomohl odkedy ho pouzivam nemam nic. Co sa tyka zapalu mocovych ciest no ak dr. stale neriesi a uz je to rok. Tak vyhladat noveho lekara. Neviem kolko mas rokov, nez dr. zacne nieco vaznejsie riesit tak sa pozera na vek, ci fajcis, ci si bola nebola tehotna atd. No a ja ked som chodila k dr a nedarilo sa mi povedala ze rok je malo nato aby mohla zacat s testami. U niekoho treba pockat do dvoch rokov iny lekar riesi hned.

weru3ka
autor
26. mar 2013

@cawes presne tento intimny gel aj pouzivam saforele je skvely nemavam uz svrbenie ale len tie zapaly moc.ciest a j´hend akko doberiem antibiotika tak mam tam dole stipanie vlozim tabletku a je po probleme..lenze je to stale ten isty kolotoc.No asi preto zaidne vysetrenia lebo mam iba 20 rokov ale chceme uz babatko partenr je ok..Mozno je to malo ale kedze vsade citam ze po roku zacnu robit vysetrenia tak som myslela ze to plati vsade...

cawes
26. mar 2013

@weru3ka mne dr. povedala ze nie. Ze oni pozeraju aj na ine aspekty. no ten zapal treba poriadne preliecit. Skus neake babske recepty sedenie v rumanceku ci v com. Neviem vygoogli na nete