Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chceme miminko, ale mám vrodenú chybu obličiek

tessalonike
13. okt 2015

Ahojte kočky 🙂 Mám 21 rokov a mám vrodenú chybu obličiek a doktor mi povedal, že môj pravý vaječník nevyzerá najlepšie. Povedal, že lepší čas na tehotenstvo ako teraz už nebude, tak ak chceme bábätko máme s tým niečo robiť aby nebolo neskoro. Takže sme sa s priateľom dohodli, že to teda skúsime. Po posledom menzese sme teda začali sexovať bez ochrany. Nič nebolo silené a mali sme sex keď sme mali chuť a nie len pre to že chceme počať malý zázrak. Mali sme sex približne každý druhý až tretí deň. Nasledujúci menzes by mal prísť 17.10. teda dúfam, že sa ho nedočkám. Aj keď sa nechcem sústrediť len na to či som tehotná, ako každá žena sa pozorujem. Zaujímalo by ma, že či niekto s takýmito zdrav. problémami otehotnel bez nejakých problémov a na koľko si žena môže vsugerovať tehotenstvo a s tým aj príznaky tehotenstva. Priateľ hovorí, že mám naliate prsia, celkom aj bolia ale nič neobyčajné, mávam krče v podbrušku, bolieva ma hlava a mávam výtok - rozmýšľam, či to nemôže byť kvôli spermiám ktoré sa vyplavujú z tela. skúšala som už aj tehotensky test včera ale ten bol neg. Samozrejme že mi nemôžete ani vy povedať či som tehotná, ale pravdupovediac potrebujem podporu 🙂 za odpovede ďakujem 🙂

cerez
13. okt 2015

Test ti ešte nemôže ukázať graviditu, je skoro. Budem ti držať palce nech sa podarí a zároveň nezúfať pri prvom neúspechu.

janickacrazy
13. okt 2015

@tessalonike Málokedy sa tehu podarí hned prvý mesiac, zvlášť ak máš nejaké zdravotné problémy. Myslím, že sa na to až priveľmi sústredíš, robiť testy ešte skor ako ti má prísť menštruácia je úplne zbytočné. Mne napr. test ukázal, že som tehu až po 10 dňoch meškajúcej MS. Vsugerovať tehu si može žena veľmi ľahko, aj mne sa párkrát stalo, že som si myslela, že som určite už tehu a nebola som, len preto, že sme tehu plánovali, už ma začalo všetko bolieť a MS mi ako naschvál pár dní meškala a nakoniec nič z toho nebolo. Ked som to prestala riešiť a počítať dni, koľko mi mešká, tak som nakoniec zistila, že som ozaj tehu.

step13
13. okt 2015

No ja ni asi neporadim ale test je skoro zistila som sama nasebe kedze od 2.9 sme sa snazili o babetko do 29.9 medzitym som robila tehu testy a nic negativne az 29.9ked som mala mrchu dostat vysiel veeeelmi slabo pozit.🙂no u mrcha neprisla take unas som ostala tehu hned prvy mesiac co sme zacali skusat ja som to tak skoro necakala kedze mam problem so stytnou a s nadvahov ale podarilo sa 🙂 budem ty drzat prsteky nech vam to vyde a nech si uzivate spolu vsetku radost aj starost s babetkom 🙂

elian
13. okt 2015

Tak mám sa obe deti podarili okamžite, až muž hundral, že si to chcel vychutnať dlhšie 😀 ...... nič nie je nemožné držím palce 😉

tessalonike
autor
13. okt 2015

Ďakujem vám kočky 🙂 no mňa najviac štve na tých tehotenských testoch že za kvalitný test vyhodí človek aj 7€ že po 5 dňoch od oplodnenia ukáže výsledok :D asi je naozaj najlepšie počkať ažž do menzesu.. a aj ked sa snažím na to nemyslieť, nejde to. Som nedočkavá vo všetkom nie to ešte v tomto. dúfam, že na to nedoplatím :/

jorgie
14. okt 2015

@tessalonike na tie testy co ti "ukazu vysledok" uz po 5tich dnoch od oplodnenia nevyhadzuj peniaze. Aj ked sa postasti, a vajicko sa oplodni, vela krat trva aj 3-5 dni kym sa dostane do maternice a potom to moze byt dalsich 5 - 7 dni kym sa uhniezdi. K tomu pripocitaj este par dni kym tvoje telo vyprodukuje dost hormonu aby ho test mohol zachytit...a mas to. preto sa nikdy neodporuca testovat pred meskajucou ms. Ak si moc nedockava tak testuj den dva pred ne-ocakavanou ms ale nie 5 dni po ovulacii....
Vela stastia!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli