Chlamýdie a stafylokoky

miska1251
19. máj 2015

Kočky ste niektora taka ktora mala tieto bakterie v pošve a dostala sa z nich?? lebo mne doki nasadil Doxyhexal s Betadinom a takisto aj manželovi pravdaze po 7 tabletke sme to museli vysadit lebo nas stipalo cele telo, bolel nas zaludok a popritom berieme probiotika Biopron. Ale teraz važne najde sa tu taka ktora sa z toho dostala a nema uz ziadne problemy ?? lebo mna teraz doliecili na streptokoka toho nemam chvalabohu uz a teraz mi zistili v pošve chlamydie a stafylokoka ani si neviem predstavit z ktorej onej som toto dostala, muž mi je verni, v zivote s druhou nespal to viem na 100% a aj ja som jemu verna tak preboha preco to mam?? dakujem za kazdu odpoved

buba08
19. máj 2015

@miska1251 my sme s mm brali tiez doxyhexal na chlamydie a tiez alergická reakcia, doliecili sme to nakoniec summamedom, ale obaja mame streptococa, aké atb ti na streptococa zabrali? My sa práve tejto baktérie nevieme zbaviť ☹ dakujem.

miska1251
autor
19. máj 2015

@buba08 takze mne behom mesiaca zabrali antibitoika Ciphin 500mg. su to dobre antibiotika a neboj su jedny z najlepsich na streptokoky a ty uz si z tych chlamydii vonku?? V pohodicke ste ??

nuvaring
20. máj 2015

a odkiaľ máš tie chlamýdie???? 😀 😀 😀 myslíš že sa našli omylom????? rozmýšľaj 😅 😅 😅

miska1251
autor
20. máj 2015

@nuvaring Prisaham ze neviem z coho to som dostala... aj manžel sa lieci na to a z coho to je sakra nevieme sami a popritom viem ze manzel mi je verni...

tina188
22. máj 2015

Chlamýdie teraz nemusíš dostať len pohlavným stykom.verejné wc je tiež dobrým prenášačom,alebo kupaliská... Keď je oslabená imunita tak si ochorenia cestu hľadať nemusia,pretože dvere majú otvorené... Ja som tiež mala chlamýdie,no mne doktorka dala azitrox lieky,taktiež pre priateľa. Vraj som vyliečená,no ja sa necítim pocitovo v pohode.hlavne mám problém dostať priateľa k urológovi,aby absolvoval prehliadku(mužská hrdosť a hanblivosť-hrozné).Hlavne potom všetkom si musím dávať pozor,pretože častejšie ochorievam,či prechladnem a tak bežne.no zmenil sa mi aj cyklus,ktorý je nepravidelný.Tým neviem kedy mám plodné dni.Určite chcem ísť ešte na vyšetrenie,aby som si bola celkom istá.tak som chcela povedať,že s priatelom sme si obaja verný.

tinka349
27. júl 2015

@tina188 ahoj,platila si za kontrolne stery na chlamydie?

miska1251
autor
28. júl 2015

@tinka349 ženam sa kontrolne testy robia zdarma aspon mne to urobili zdarma

tinka349
28. júl 2015

@miska1251 nooo super...dnes som za to dala 10e 😖

buba08
28. júl 2015

@miska1251 prepac, ja som si nevšimla, ze si mi písala ešte 19.5. 🙂. Prosím ta, ako dlho a v akej dávke si užívala ciphin 500 mg a bral to aj tvoj mm? Dakujem.

miska1251
autor
28. júl 2015

@tinka349 Takto ja zato neplatim nakolko chodim primarovi predtym ked som chodila obycajnej gynekologicke som platila 15€ som sa aj pytala primara ze ci nemam platit ale on sa pousmial a povedal ze v ziadnom pripade

miska1251
autor
28. júl 2015

@buba08 Nie moj muz nebral nakolko on mal v sebe dost antibiotik a vravel lekar ze jemu neda

zabka1987
28. júl 2015

@miska1251 Miska brat to obaja musite , lebo on to prenesie spat na teba a je po dolieceni.

miska1251
autor
28. júl 2015

@zabka1987 No hej on bral všetky antibiotika somnou len tieto mu nedali vraveli ze on tym ze a boreliozu ma dost dobre pripravenu imunitu a zase všetky lieky bral somnou len tento ciphin nebral

marietuska
28. júl 2015

stafylokoka mam aj ja,aj streptokoka aj entrerokoka...tiež,aj v moč,mechure.
mne ciphin nepomohol vobec.ani ine atb,
mne lekár povedal,ze nemožem inak dostať ziadne ureaplazmy ako chlamydie,že to su vyslovene sexuálne prenosné,takže by som nedpocenovala to,že máš chlamydie a nevieš z čoho,skus sa zamyslieť...a má ich aj muž ?
neviem nič hovoriť,ale mne leiár povedalk,že ich nemôžem dostať zo zachoodovej misy,ani z kupaliska..:/ sa na mna díval ako na blzna,ked som mu o tom povedala.povedal,že vylucne sex.stykom.
chlamydie sa daju zistiť,iba sterom z krčka maternice,či aj z krvo,neviete ?dala by som si to robiť tiež ...ako sa to dá zistiť,tieto ureaplazmy a to,aj z krvi ?aj z moču ?alebo neviete ?

mne osobne nepomohlo vôbec nič na tieto zákeracke svine a tiež neviem z ktorej onej ich mám,lebo som nikdy nemala iného chalpa,až prehnanu hygienu mám,už nechodíám ani na kupaliska,ani nikam,len do mora raz za rok,dávam si obrovsky pozor, na seba..už som zúfala.to sa nedá.a neviem postupovať,brala somvšetko už co sa dalo,stale dokolečka,to isté

miska1251
autor
29. júl 2015

@marietuska No ja som sa zbavila aj chlamydii, stafylokoka a aj steptokoka ale bohuzial z tych antibiotik mam candidu a tej sa nejako neviem zbavit len u mna je ten problem ze ja som vzdy pocas styku mala krvacanie a potom uz nie proste to vyzeralo ako keby mi nieco narusil a ked mam pozrel z ultrazvukom aj klieštami nic nevidel povedal ze ma krasne vajecniky a vsetko v poriadku takze my to krvacanie sposobovali tieto bakterie lenze ja uz mam na ne testy negativne horsie to je tou candidou a popritom som skusila mat styk a znova som krv mala na ochrane a aj ja som bola cela krvava ja uz tiez neviem co to je

zuzana256
29. júl 2015

ahojte ja sa liecim tiez na chlamydiu predpisali mi azitromicin a LINEX IMMUNO antibiotika a probiotika a partnerovi robili tiez vysetrenia z krvy na tie iste choroby a on ich ma vsetky hranicne stim ze ma ist plucnej aby tie jeho vysledky videla poradite mi ci aj jemu daju nejake antibiotika aby sa mu to nahodou nevytvaralo to iste co mne ja uz so douzivala antibiotika a uzivam teraz probiotika LINEX IMMUNO dakujem velmi moc ak mi poradite v tejto veci

marietuska
29. júl 2015

@miska1251 zbavila si sa chlamydii,ako ti ich zistili,jedine zo sterov,ci iba z krvi sa robia?
candidu mam aj ja,dfo toho celého,ani ja neviem,ako sa jej zbaviť.
vždy pri styku krvacanie ??a hodne??preboha,ved to je strašne,aj bolestisi mala ?to ako je možne,že krvacanie pri styku ?to sa vobec dá mať krv pri styku?skuste to šetrnejšie,alebo čo,ja neviem...

sasa1983
29. júl 2015

@miska1251 cytológiu ste mali v poriadku a nedávno?

miska1251
autor
30. júl 2015

@marietuska Mne to zistili zo specialnych sterov z krcka maternice .. a to prislo pozitivne, ureaplazmu a mykoplazmy nemam ale toto mi hned vyslo pozitivne tak uvidim a on hned mi vravel ze to krvacanie pri styku je z toho. vies ono ja to tak poviem pokial som brala HAK nemala som ziadne problemy ale ako nahle som to vysadila nastali komplikacie .. a setrnejsi sex uz nie je to ti poviem ani riadne do mna nestrci a krvacam a to popritom nie vzdy. je styk ked krvacam velmi a je styk ked vobec ono ako sa to mu chce.

miska1251
autor
30. júl 2015

@sasa1983 cytologiu mi robili v januari a vsetko bolo ok.. takze nic vazne tam nemam ja uz tiez neviem co mam robit cytologia mi vysla 2 co je bezne

sasa1983
30. júl 2015

@miska1251 ak by si nebodaj dalej krvacala najma po styku, zopakovat cytologiu, najcastejsie(ak nemas daku otvorenu ranku v stene posvy...)moze byt prave krcok maternice.

miska1251
autor
30. júl 2015

@sasa1983 No ranku na krčku alebo celkovo v maternici zevraj nemam ale tak ja neviem ja som uz z toho fakt zufala.. navrhnem to lekarovi

tinka349
30. júl 2015

@miska1251 ja som takto krvacala pri kazdom sexe,ale iba pri tom poslednom magorakovi,od ktoreho som nachytala chlamydie...anaj ked mi lekar robil tie stery na chlamydie,tak ma to tak bolelo,az som plakala a krvacala som...

miska1251
autor
31. júl 2015

@tinka349 a potom ta to preslo??? uz terau nekrvacas?? my sme si s manzelom verny aj naraz sme sa liecili aj vsetko len proste odkedy som vysadila hak odvtedy mam vselijake problemy

tinka349
31. júl 2015

@miska1251 s blbcom som sa rozisla a som sama,cize neviem teraz posudit ake to bude pocas sexu 😅 az si najdem niekoho,dam vediet...ale mna boleli aj vajecniky,aj cele podbrusko....nastastie preslo....cakam na vysledky po kontrole

miska1251
autor
1. aug 2015

@tinka349 No ja som taketo problemy nemala pokial som mevysadila lieko ale ako nahle som vysadila hned som to chytila....a presne ved aj mna bolia aj vajecniky aj cele podbrusko normalne mi to prechadza az k pupku proste u mna je to tak jednej pliagy sa zbavim ale druhu chytim... ale vela bab na toto trpi zevraj je aj nejake ochorenie ktore to sposobuje a nevedia dat na to lieky ale nemam sajnu ake to je ochorenie

luciella
1. aug 2015

@miska1251 Ak ste sa nedoliečili a sami vysadili lieky nie ste preliečení, treba zmeniť iné atb a opakovať odbery...Pokiaľ by nadalej boli pozitívne výsledky, znova dalšia liečba ...
My sme takto s mm boli až na infekčnom a tam nám nasadlila atb znova.Takže sme museli ešte dlhsiš brať...
Pravdepodobne to bola príčina,prečo som nemohla otehotnieť...
A čo sa týka nákazy, gynekológovia zrejme ešte tvrdia svoje,ze sa nakazíš iba tak ak je niekomu niekto neverný... Potvrdzujem,že to nie je pravda. A taktiež som si na 100% istá... Dnes už zrejme takéto pliagy chytíš hocikde...
Krvácanie zvykne byť pri náleze na krčku, tak nech dr. poriadne pozrie ...

marietuska
2. aug 2015

@miska1251 to si musla mat v zlom stave a rozmnožené moc tie mrchy chlymadie,ked krvácač,ale ako je možné,že krvácas stále,ked ich už nemáte ?či ako ?
teoreticky,nemozeš to mat z vysadenej HAK ?mi napadlo.hoprmony robia svoje
aj ta boli ,ked krvacas prio styku ,a riadne krvácaš,či iba trošku našpinene,alebo ta pali,alebo len proste kusok krvi?

miska1251
autor
3. aug 2015

No ono ja som brala od 15 rokov Hak kvoli tomu aby sa mi upravila menstruacia dokopy som to brala 8 rokov a potom som si povedala ze dost a ako nahle som vysadila zacali tieto problemy pochytala som vsetko. tam kde som chodila doktorke mi to zistila 6 mesiacov po vysadeni chlamydie nakolko som uz vtedy krvacala preliecovala ma ale nie poriadne a nakoniec som odisla od nej a chodim primarovi ten mi nasadil hned lieky a zabrali hned druhe v poradi. pravdaze lekar mi povedal ze maternicu mam v poriadku len tu candidu uz doliecit treba. lenze mala som styk a pri prvom styku som nekrvacala ale o par dni na dalsi styk som znova krvacala soms a tesila ze uz konecne si mozem uzivat sexualny styk ale pravdaze ked som pri druhom styku krvacala nebolo mo jedno. nebolo to krvacanie hrozne len ochrana a ja som bola cela krvava ale ako nahle vysiel zo mna len dovtedy a potom to prestalo na dalsie 2 dni som uz len vylucovala z pošvy taky hnedkasty vytok ale velmi malinko.nechapem z coho to je ale viem isto ze lekar mi povedal ze ked mam velmi rozsirenu candidu mozem aj znej krvacat nasadil mi specialne lieky ktore dava v nemocnici a uvidime ako dopadnem. ti poviem ze ja uz normalne nemam chut ani na sex po tomto vsetkom. lekar mi aj to povedal ze ked uz nebude vediet co dalej nasadi na 3 mesiace HAK a potom moze ostat tehotna nakolko si planujeme dietatko.neviem ci moze sposoovat hormonalny profil krvacanie z pošvy to mi nejde do suvisu ..moze??

marietuska
3. aug 2015

@miska1251 mne povedal moj gynekolog,že hormony tiež zapricionia krvacanie,mas aj palenie,rezanie,svrbenie,ked mas candidu?či ani necitis,ze ju mas,iba krvacas ?sa nedivím,ze nemas chuť na sex,ani ja už nemám a to som o hodne mladšia o teba