Cikanie krvi pri zápale močových ciest

23. dec 2020

Baby stalo sa vám, že ste pri zápale močových ciest cikali krv? Ale fakt že čistú krv. Kamošky čo mali, tak mali prímes krvi z moču neviditeľnu okom . Ja som číkala jasnu krv ako keď dostanete menzes. Taku ružovú. Ako dlho trvalo kým úplne z moču vymizla? Atb mám Zinnat. Ďakujem

kawasakier6n
24. dec 2020

Jasne ze hej..dnes rano presne to iste som dostsla rezaka aj cikala som uz rano krv a s takymi drobnymi krvnymi kuskami..to je proste uz silny zapal a chce to antibiotika..js som mala zinnat pred 2 tyzdnami na 5 dni a ocividne nepomohol kedze sa to vratilo..doktorka mi dala nolicin na 10 dni teraz co je vyssia rada od zinnatu..zinnat mozu aj tehotne je slabsi..k tomu mam probiotika a pijem vela a davam si aj blokurimu a kapucinku..ten nolicin mi zabral takmer okamzite..po 3 hodinach som uz cikala jasny moc a bez bolesti 🙏🙏🙏

autor
24. dec 2020

@kawasakier6n aj ja som mala také mikro zrazeniny ale to len keď som sa utrela. Dnes ráno už skoro nereze a ja necikam krv tiež od včera obeda. Joj hádam sa nám to nevráti už viac..

kawasakier6n
24. dec 2020

No treba si davat bacha na prechladnutie, pred alebo po pohlavnom styku vycikat pripadne umyt, nejedz moc sladkeho a sacharidov..to len podporuje bakterie..ako toto je nieco co sa rado vracia ale ak si to mala 1x a poriadne preliecis malo by to byt ok 😊

autor
24. dec 2020

@kawasakier6n to vždy po sexe sa idem vycikat a do sprchy ,len je pravda že posledné dni som málo píla a jedlá kopu sladkého 🙈🤣 a ešte k tomu ležala na studenej zemi, v kúpeľni umyvala bosa ... No snáď to rýchlo prejde 😊