Cikanie krvi pri zápale močových ciest

23. dec 2020

Baby stalo sa vám, že ste pri zápale močových ciest cikali krv? Ale fakt že čistú krv. Kamošky čo mali, tak mali prímes krvi z moču neviditeľnu okom . Ja som číkala jasnu krv ako keď dostanete menzes. Taku ružovú. Ako dlho trvalo kým úplne z moču vymizla? Atb mám Zinnat. Ďakujem

ovaaa
23. dec 2020

Pi veľa urologicjeho čaju.

autor
23. dec 2020

@ovaaa áno pijem, cikam nonstop a krv je už len občas, len som sa strašne zlákla..

elizita
23. dec 2020

Ano, hned pri mojom prvom zapale.. myslela som, ze som dostala skor mrchu

lenqua_12325
23. dec 2020

Ako dlho beries Zinnat? niekedy neutrafia antibiotika. Ciprofloxacin je na toto lepsí. Ale aj Zinnat sa dava bezne... Ale podla nalezu, co Ti povedal urolog? Treba vela pit.

autor
23. dec 2020

@elizita presne, ja mám 30 a mám prvý krát zápal močových ciest. dnes som čakala menzes ale čudovala som sa, že Ma stipe a pali keď curam.. nakoniec som cikala krv no ..

autor
23. dec 2020

@lenqua_12325 ja som len volala dr, to dnes ráno z ničoho nič. Ona mi predpisala toto . Ja viem ze atb záberu neskôr, ale vravím som stresak hrozný a toto mám prvý krát 🙈🤣

ovaaa
23. dec 2020

Vôbec sa nelakaj je to pri zápale moč.ciest normálne.

autor
23. dec 2020

@ovaaa ďakujem, lebo všade som sa docitala, že s primesou krvi a toto bola ozaj čistá krv 🙉

lenqua_12325
23. dec 2020

Ak su antibiotika spravne, tazkosti by mali do par hodin ustupovat. Doktorka je sikovna, ked striela bez vysetrenia mocu.

mogaa
23. dec 2020

A nelakaj sa, je možné že okrem zápalu močových ciest sa ti súbežne spustil menzes.....

uriva
23. dec 2020

Ahoj, mne sa toto stalo, keď som zostala tehotná ;), dovtedy som takéto nič nepoznala. Moč červený, nič neprišlo, len potom ma nemohli z toho zápalu dostať, dlhodobé antibiotiká - Zinnat pomohol nakoniec. A okrem urologického čaju je dobrý aj "vývar z brusníc", to mi poradil jeden doktor - tak 2 PL brusníc(sušené, mrazené...) zaleješ do pohára horúcou vodou a teplé vypiješ, brusnice možeš zjesť. Tak aj to môžeš si dať k tomu čaju, aby si prestriedala.

ktochytavzite
23. dec 2020

To ke skor zapl obliciek

autor
23. dec 2020

@lenqua_12325 áno už krv necikam 😇

niky1234
23. dec 2020

Ja dom mala opakovany zapal mocovych asi uz zo 6x a 2x sa mi stalo ze som mala aj krv a tiez to nebolo ze primes ale normalne ruzova krv😊😊

autor
23. dec 2020

@mogaa ee už necikam krv a menzes nikde 😊

autor
23. dec 2020

@uriva ojoj, inak som aj nad tým rozmýšľala, lebo som mimoriadne citlivá. Minule ma rozplakal semir v kobre 11 a takéto hlúposti 🤣🤣

autor
23. dec 2020

@ktochytavzite nebolia ma obličky anci nič. Len cikanie reze,pali,stipe a uz bez krvi 😊

autor
23. dec 2020

@niky1234 presne no, ružová krv ,teda ráno, potom už ozaj len po troške pri utreti sa 😊

niky1234
23. dec 2020

Tak si myslim ze to je to len zo zapalu ja som to mala tiez a ked som zvysila prisin tekutin a mala antibiotika preslo to😊😊mne este uroval akut zvykol pomoct😀

autor
23. dec 2020

@niky1234 áno toľko, čo som za dnes vypila caju,hádam ani za týždeň zvyčajne nie 🤣 snáď už bude dobre

deti95060810
23. dec 2020

rieš to čím skôr s lekárom.... v rodine sme mali s tým zlé skúsenosti....

autor
23. dec 2020

@deti95060810 áno veď dr mi predpisala atb a uz od obeda krv necikam, resp som.mala doobeda už len na papieri keď som sa utrela 😊

autor
23. dec 2020

Baby A z coho ste väčšinou dostali ten zápal? Ja som včera pucovala kupelnu na dlažbe bosa a potom som ležala pri malej v izbe na podlahe keď sme sa hrali dobru minimálne hodinu . Cítila som že je chladná. Mohlo to byť z toho? Lebo ja inak nosím od októbra do mája tielka a keď je zima aj pančuchy vždy...

katkabg
23. dec 2020

Ja som cikala az zrazenu krv a vzdy ma to tak chyti ze cikam cistu krv....mam to chronicje.Vzdy mam po ruke antb.

autor
23. dec 2020

@katkabg fuha, chúďa.. Ja mám toto prvý krát a neviem si predstaviť mať to stále..

rachel36a
23. dec 2020

Je to bezne..ja to mam vzdy tak pri zapale...hlavne nepi VELA utologickehko caju....maximalne 3 salky denne lebo si este pohorsis..ja som tak skoncila v nemocnici s oblickovou kolikou, hned mi nadali ze to z velkeho mnozstva urologickeho caju

stanulienkat
23. dec 2020

Piť aspoň 3 litre tekutín denne, najlepšie nesladenej. 3 hodiny po antibiotikách si dávaj probiotiká určite, pretože tieto antibiotiká sú dosť agresívne na črevá.

autor
23. dec 2020

@rachel36a áno mala som dnes 3 krát len . Predsa je to bylina..

autor
23. dec 2020

@stanulienkat hej kúpila som si aj probiotika, a dnes som vypila minimálne 4 litre. Dúfam že mi to oblicky odpustia 🤣

haidi
23. dec 2020

Áno mala som to po pôrode som často trpela zapalom močových ciest a raz som aj takto mocila krv dostala som ATB a píla veľa veľa tekutín a čaju urologickeho a do 2 dní sa to zlepšilo.