Clostilbegyl - bolestivá ovulácia?

juliett99
13. máj 2008

Ahojke kocenky...
Mam na vas prosbicku a prosim o radu skusenejsich..Moj problem spociva ze sa z manzelom snazime otehotniet uz vyse roka.. Pravidelne lietam z anglicka domou a potom zas do Uk len kvoli sexu heheh
od marca navstevujem mojho lekara robili mi HP a zistili vysoku hladinu muzskeho hormonu a velmi nizku sliznicu iba nejakych 0.3 ma byt vraj 0.7 minimalne a na vajecnikoch polycisticke ovularia ci nieco take..samozrejme mam nepravidelnu mestruaciu lepsie povedane ziadnu take 4-5 mesiacov ... ale to uz teraz mam uzivala som duphaston a zacala som z liecbou clostilbegytu ... po prvej davke bolo vsetko fajn a teraz som asi mala ovulaciu bolo to dost bolestive a dokonca aj milovanie bolo bolave citim sa ako balonik... dnes je vlastne 17 den a mna stale boli spodok bruska a zacali ma pobolievat bradavky.. k doktorvi mam ist az na 13 den ovulacie..

lusina
8. aug 2009

Ahoj kalustek, clostilbegyt nie su hormony, su to anabolické steroidy, ktoré "nakopnú" vaječníky aby sa rozhýbali k činnosti. ja som ho brala 6x.k otehotneniu mi nepomohol. 😒 aj ked ja nemám problém s ovuláciou, ja som ho brala aby som mala viac ako jedno vajko.bežne som mávala 3 až 5 vajok, a niekedy veru bola ta ovulacia bolestivá, hlavne vtedy ked ich bolo 5.
neviem, či je normálne ako postupuje tvoj lekár, ja som chodila každý mesiac na utz na kontrolu a občas sa stalo, že som mala aj cystu, ale menzesom mi vyšla vždy von.
a 8 mesiacov nie je naozaj dlha doba, takže horsa do snaženia. 🙂

shaarka
8. aug 2009

ahojte, aj ja som brala clostil (3 cykly), foliky narastli, ale ovu nebola.
chcela som len napisat, ze paradoxne lekari navrhnu pomoct prirode clostilom zenam, ktore sa tomu brania. a zenske, ktore chcu sksuit cokolvek, tak tym povedia, ze maju cakat a snazit sa prirodzene... 😀 😀 to je des! 😀

lusina
8. aug 2009

zvláštne shaarka, že si nepichli pregnyl alebo choragon, to je hormon na vyvolanie ovulácie.je to HcG hormon.ja som vždy dostala ked boli foliky veľke.

lusina
8. aug 2009

oprava- nie že si nepichli ,ale TI nepichli pregnyl. 😉

shaarka
8. aug 2009

lusina, praveze pichli.
druhy cyklus 5 tis. jednotiek a treti cyklus 10 tis. jednotiek. a nic. ovu nebola.
co myslis, preco?

lusina
8. aug 2009

😒 to je teda čudne, to fakt neviem, a vieš isto, že nebola ovu?

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
shaarka
8. aug 2009

lusi, viem to, lebo si meriam BT 😒

juliett99
autor
9. aug 2009

katustek,, tak co s atyka tych cyst,, aj ja som mala ,,ale ako tu uz bolo spominane tak pri mrske sa zvacsa znicili,, mne dokonca 3 mesiaci zistili ze mam cystu,, a povedali ze ju budu sledovat ale uz ju tam vraj ani nemam..
tak netreba hned robit paniku,,
a ja som clostil brala presne 11 mesiacov.. 😉
mozno to chce moja len cas,, 😵

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
juliett99
autor
9. aug 2009

veru moja mne clostyl pomohol...
mozem sa este spytat ako dlho sa snazite a jaku mas diagnozu?? ci len mas problem s ovulkou??

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alienka22
9. aug 2009

Ahoj 😉
ja beriem Closti druhy mesiac a tento som mala dost velke bolesti v podbrusku (najmä na ľavej strane) beriem ďalej aj Duphaston tak uvidíme ci sa zadari. Ale chystáme sa s manželom do centra pre gynekologicku a asistovanu reprodukciu v bratislave tak som zvedava co nam povedia. Máte s nou niektora skusenosti?

juliett99
autor
9. aug 2009

katustek a teraz ako uzivas clostil??
mne ho dal hned 2x1 vzdy som ich mala zacat brat na 3 den mrsky 5 dni. a od zacatia mrsky na 12-14 den som isla na tu folikumetriu,,
ale predtym kym mi nasadil clostyl mi urobil hormonalny profil.
drzim palceky aby sa vam cim skor zadarilo. 😉

alienka aj mne najskor dal duphaston na vyvolanie mrsky lebo ja ju normalne nemam, a po profile nasadil clostyl a tiez prve davky som mavala bolesti potom uz nie.. 🙂

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jeanrka
23. sep 2009

ahojte baby,s manzelom nemozem otehotniet su to uz 2 roky.Bola som na vysetreniach a mam vsetko v poriadku tak mi doktorka predpisala clostil.Este som ho nezacala uzivat pretoze mi povedala ze si ho mam dat na 5den menstr. a uzivat ho 5dni potom.Strasne chceme babo ale mam strach ci sa nam to este podari.Prosim poradte mi.Uz neviem co ma robit.Podarilo sa vam niektorej po clostile otehotniet?dik za odpoved

juliett99
autor
23. sep 2009

jeanrka
ale neboj podri sa to aj vam len treba verit,, a hlavne nechat vsetko volne plynut..
nam sa to podarilo ja som sa snazila cca 2,5 roka,, a clostyl pomohol,,
a ako vidim a citam ze ak katustek je tehulka,, takze zas o jednu clostylku -tehulku viac.. 🙂 🙂

katustek,, grattulujem,, prajem vsetko naj naj,,, 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

claide
23. sep 2009

Ahojte možem sa opytať kolko tabletiek denne ste užívali toho clostilu?

juliett99
autor
24. sep 2009

claide ja som ho uzivala 2x1 po dobu piatich dni,,

claide
24. sep 2009

a užíval ho vobec niekto niekedy 2krat denne 2?

juliett99
autor
24. sep 2009

hmm tak to neviem ,, preco ty ho tak mas uizivat??
a ak smiem vediet aku diagnozu ti dr. povedal??

claide
24. sep 2009

No napísal mi to tak a ja neviem či sa nepomylill beriem ho na stimulku pri IVF preto sa pytam či to niekto tak bral.

juliett99
autor
24. sep 2009

tak v tomto ti neporadim ale skusim sa jednej znamej spytat ona tiez bola nastimulke na IVF a potom ti napisem,,

claide
24. sep 2009

Dakujem velmi pekne si poklad môžem poprosiť potom napísať na IP nech to hned najdem lebo vlastne už oddnes stimulujem dakujem

korenka
24. sep 2009

ahojte,ja tiež beriem clostík druhý cyklus od 3-8 DC,beriem aj dufík už polroka od 17-25DC a keď idem na folikometriu,tak mi pichne pregnyl a zatiaľ nič!!! 😖
a tiež v prvom cykle clostíku som mala dosť bolesti,aj pri keksíku,ale čo,len nech sa už podarí,že? 😵

juliett99
autor
24. sep 2009

claide
oki hned ako to zistim ti napisem IP.. 😉 😉

korenka,,tak drzim palceky aby sa aj vam cim skor zadarilo,,, kolko sa uz snazite?? 😉

korenka
24. sep 2009

no,celkovo bojujeme 4,5 roka,už som 2x potratila,raz dvojičky,raz jedno a od posledného potratu už ubehlo 2,5 roka 😒

juliett99
autor
24. sep 2009

juj tak to mas teda dost uz za sebou moja,, drzim silno palceky aby sa uz konecne podarilo a uz nebol ziadny potrat.. silno drzim palceky.. 🙂 🙂

korenka
24. sep 2009

ďakujem moc,aj ja tebe kludný pôrod,už to máš za pár,zanedlho uvidíš Samka 🙂

juliett99
autor
24. sep 2009

dakujem,, zajtra sa nieco nove hadam dozvieme idem na poradnu,, 😉 😉 😉