• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Clostilbegyl - bolestivá ovulácia?

28. februára 2017 
Ahoj kalustek, clostilbegyt nie su hormony, su to anabolické steroidy, ktoré "nakopnú" vaječníky aby sa rozhýbali k činnosti. ja som ho brala 6x.k otehotneniu mi nepomohol. :unamused: aj ked ja nemám problém s ovuláciou, ja som ho brala aby som mala viac ako jedno vajko.bežne som mávala 3 až 5 vajok, a niekedy veru bola ta ovulacia bolestivá, hlavne vtedy ked ich bolo 5.
neviem, či je normálne ako postupuje tvoj lekár, ja som chodila každý mesiac na utz na kontrolu a občas sa stalo, že som mala aj cystu, ale menzesom mi vyšla vždy von.
a 8 mesiacov nie je naozaj dlha doba, takže horsa do snaženia. :slight_smile:
8. aug 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja som brala clostil (3 cykly), foliky narastli, ale ovu nebola.
chcela som len napisat, ze paradoxne lekari navrhnu pomoct prirode clostilom zenam, ktore sa tomu brania. a zenske, ktore chcu sksuit cokolvek, tak tym povedia, ze maju cakat a snazit sa prirodzene... :grinning: :grinning: to je des! :grinning:
8. aug 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvláštne shaarka, že si nepichli pregnyl alebo choragon, to je hormon na vyvolanie ovulácie.je to HcG hormon.ja som vždy dostala ked boli foliky veľke.
8. aug 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava- nie že si nepichli ,ale TI nepichli pregnyl. :wink:
8. aug 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
lusina, praveze pichli.
druhy cyklus 5 tis. jednotiek a treti cyklus 10 tis. jednotiek. a nic. ovu nebola.
co myslis, preco?
8. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: to je teda čudne, to fakt neviem, a vieš isto, že nebola ovu?
8. aug 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kočky ďakujem Vám že mi odpisujete nato, lebo ja už fakt neviem, či to mám brať alebo nie.
K tým cystám tolko, mne to nehovoril lekár ale jedna žienka sa mi zmienila, že mala z clostilu cysty a až také, že skončila v nemocnici. Neviem, či to mám takto siliť ale asi to necháme na prírodu, ja už totiž doma jedného nezbedníka mám má 4-roky a s prvým otehotnením sme nemali žiadne problémy.Malý sa narodil sekciou tak som sa bála, či mi tam pri tom úkone niečo nedobabrali, ale lekár vravel, že je všetko ok.... :sweat_smile:
8. aug 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, viem to, lebo si meriam BT :unamused:
8. aug 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katustek,, tak co s atyka tych cyst,, aj ja som mala ,,ale ako tu uz bolo spominane tak pri mrske sa zvacsa znicili,, mne dokonca 3 mesiaci zistili ze mam cystu,, a povedali ze ju budu sledovat ale uz ju tam vraj ani nemam..
tak netreba hned robit paniku,,
a ja som clostil brala presne 11 mesiacov.. :wink:
mozno to chce moja len cas,, :dizzy_face:
9. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliett ja viem, že to chce len čas a nebudem to nijak siliť.Keď to príde tak to príde.Všimla som si, že si tehulka tak Tebe asi clostil pomohol :dizzy_face:
9. aug 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru moja mne clostyl pomohol...
mozem sa este spytat ako dlho sa snazite a jaku mas diagnozu?? ci len mas problem s ovulkou??
9. aug 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne doktor nestanovil nijakú diagnózu. Išla som na prehliadku s tým, že nemám pravidelne MS po vysadení antikoncepcie ktorú som vysadila v januári a vlastne od vtedy sa snažíme. Mávala som aj mykózy ale tých som sa už chvalabohu zbavila, len som zvedavá, že na aký čas :confounded: Clostil mi dal, s tým, že trošku tomu pomôžeme.
Ak do septembra neotehotniem, tak mi chce zvýšiť dávku clostilu 2 x 1 ale myslím, že som nemala ovu.
9. aug 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj :wink:
ja beriem Closti druhy mesiac a tento som mala dost velke bolesti v podbrusku (najmä na ľavej strane) beriem ďalej aj Duphaston tak uvidíme ci sa zadari. Ale chystáme sa s manželom do centra pre gynekologicku a asistovanu reprodukciu v bratislave tak som zvedava co nam povedia. Máte s nou niektora skusenosti?
9. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katustek a teraz ako uzivas clostil??
mne ho dal hned 2x1 vzdy som ich mala zacat brat na 3 den mrsky 5 dni. a od zacatia mrsky na 12-14 den som isla na tu folikumetriu,,
ale predtym kym mi nasadil clostyl mi urobil hormonalny profil.
drzim palceky aby sa vam cim skor zadarilo. :wink:

alienka aj mne najskor dal duphaston na vyvolanie mrsky lebo ja ju normalne nemam, a po profile nasadil clostyl a tiez prve davky som mavala bolesti potom uz nie.. :slight_smile:
9. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj juliett ja užívam clostil jednu tabletku denne na piaty deň cyklu päť dní po sebe.
Na žiadnu folikumetriu mi nekázal prísť, ja som z toho jeleň :sweat_smile: a ani žiaden hormonálny profil mi nerobil dokonca ani krv mi nezobral, tak teraz keď tam pôjdem tak sa ho nato spýtam. Teraz som 17 DC a brucho ma bolí už piaty deň ako na menšt. žeby to bola ovu??? Niekedy je to až také pichanie a dosť ma z toho bolí jazva po sekcii, no neviem, veď najlepšie bude keď navštívim mojho lekára... :wink:
17. aug 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,s manzelom nemozem otehotniet su to uz 2 roky.Bola som na vysetreniach a mam vsetko v poriadku tak mi doktorka predpisala clostil.Este som ho nezacala uzivat pretoze mi povedala ze si ho mam dat na 5den menstr. a uzivat ho 5dni potom.Strasne chceme babo ale mam strach ci sa nam to este podari.Prosim poradte mi.Uz neviem co ma robit.Podarilo sa vam niektorej po clostile otehotniet?dik za odpoved
23. sep 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeanrka
ale neboj podri sa to aj vam len treba verit,, a hlavne nechat vsetko volne plynut..
nam sa to podarilo ja som sa snazila cca 2,5 roka,, a clostyl pomohol,,
a ako vidim a citam ze ak katustek je tehulka,, takze zas o jednu clostylku -tehulku viac.. :slight_smile: :slight_smile:

katustek,, grattulujem,, prajem vsetko naj naj,,, :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte možem sa opytať kolko tabletiek denne ste užívali toho clostilu?
23. sep 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
claide ja som ho uzivala 2x1 po dobu piatich dni,,
24. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a užíval ho vobec niekto niekedy 2krat denne 2?
24. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmm tak to neviem ,, preco ty ho tak mas uizivat??
a ak smiem vediet aku diagnozu ti dr. povedal??
24. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No napísal mi to tak a ja neviem či sa nepomylill beriem ho na stimulku pri IVF preto sa pytam či to niekto tak bral.
24. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak v tomto ti neporadim ale skusim sa jednej znamej spytat ona tiez bola nastimulke na IVF a potom ti napisem,,
24. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem velmi pekne si poklad môžem poprosiť potom napísať na IP nech to hned najdem lebo vlastne už oddnes stimulujem dakujem
24. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja tiež beriem clostík druhý cyklus od 3-8 DC,beriem aj dufík už polroka od 17-25DC a keď idem na folikometriu,tak mi pichne pregnyl a zatiaľ nič!!! :confounded:
a tiež v prvom cykle clostíku som mala dosť bolesti,aj pri keksíku,ale čo,len nech sa už podarí,že? :dizzy_face:
24. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
claide
oki hned ako to zistim ti napisem IP.. :wink: :wink:

korenka,,tak drzim palceky aby sa aj vam cim skor zadarilo,,, kolko sa uz snazite?? :wink:
24. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,celkovo bojujeme 4,5 roka,už som 2x potratila,raz dvojičky,raz jedno a od posledného potratu už ubehlo 2,5 roka :unamused:
24. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj tak to mas teda dost uz za sebou moja,, drzim silno palceky aby sa uz konecne podarilo a uz nebol ziadny potrat.. silno drzim palceky.. :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem moc,aj ja tebe kludný pôrod,už to máš za pár,zanedlho uvidíš Samka :slight_smile:
24. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem,, zajtra sa nieco nove hadam dozvieme idem na poradnu,, :wink: :wink: :wink:
24. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok