Čo pomáha na svrbenie v pošve?

pupetko263
1. okt 2020
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Dobrý deň vedeli by ste mi poradiť čo pomáha na svrbenie v posve?

tosomja
1. okt 2020

Gynekológ??

lenuska9999
1. okt 2020

Skús si kúpiť v lekárni niečo na mykozu

caroline_
1. okt 2020

mne pomaha kokosovy olej, na take to neznesitelne svrbenie, nakolko je tusim antimykoticky. normalne po sprche si ho aplikujes a nezabudni na intimku :D

rebeka7501
1. okt 2020

@pupetko263 umývať sa iba vodou a nie všelijakými gélmi. Ak ste užívali ATB, tak probiotiká.

iwka1984
1. okt 2020

@pupetko263 lekár

lavender273
1. okt 2020

Biely jogurt.Normalne sa natriet zvonku, plus na vlozku dat. Tak isto by som zacala konzumovat viac probiotik a cukor vysadit aspon na cas. Samozrejme diagnostikovat u lekara ze co to presne je.

hipuska
1. okt 2020

@lavender273 aj nejaký konkrétny či hocijaký.
@caroline_ aký to je?

Tiež mám tento problém

caroline_
1. okt 2020

@hipuska obycajny kokosak z obchodu, je to jedno podla mna, ja som uz vyskusala vselijake

adriana1980
1. okt 2020

Vysadiť zo stravy cukry (aj ovocné). Nepoužívať parfumovaný toaletný papier.

tncka
1. okt 2020

@pupetko263 no ja neviem ci by som si tam pchala kokosovy olej a jogurty😅 ja mam vyskusany Canesen krem a tabl.na vkladanie a Klotrimazol tiez na mykozu na 6dni. A mas po probleme. Aj bez lekara,za predpokladu ze je to ozaj mykoza.

hipuska
1. okt 2020

Ja som bola už aj u dr, negatívne všetko

aiti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
1. okt 2020

@tncka jogurt je topka na mykozu, parkrat ma zachranil. Normalny domacky recept ako hocijaky iny.

lavender273
1. okt 2020

@hipuska hociaky biely husty jogurt bez cukru. Mne to velmi zabralo na svrbenie.

kiwi3
1. okt 2020

@tncka jogurt obsahuje probiotika a kokosovy gel je antimykoticky.

cize urcite to neuskodi, ale ucinkuje skor ako prevencia. ked uz je rozvinuty zapal, tak to na modernu medicinu nema. inak super je aj fungicidin a stoji len okolo dvoch eur.

himedzi
2. okt 2020

Výplach s octovou vodou. Svrbenie hneď prejde, oveľa lepší než antimykoticke maste

alisaela
2. okt 2020

Jogurt radšej do úst. Obsahuje síce probiotiká, ale úplne iné druhy aké sú vo vagíne. V lekárni sa dajú kúpiť. Vag. probiotika na vkladanie, najlepšie na noc). Saforelle intímny gél je fajn. Po sprche to tam dolu poriadne osušiť.
Obmedziť cukry v strave.
Nemenila si prací prášok? Drogériu? Nemoze to byť alergické?
Canesten alebo fungicidin (je super mal ale vypadok) na natieranie.

tripetta
2. okt 2020

Poškrabať sa.
Ale inak Canesten krém a hygiena.😉

komir63
2. okt 2020

@pupetko263 Poškrabkať sa?

anna137
12. dec 2020

Vysadit cukry, podla mna moznosti aj obilniny a strukoviny vyrazne obmedzit, oreganovy olej, probiotika aj zdola, sedacie kupele.