Čo pomôže na opakovaný zápal močových ciest?

24. máj 2021

Ahojte baby, čo je prosím vás dobre na opakovaný zápal močových ciest? Veľmi to bolí a už som z toho na nervy. Bolí ma až brucho a je mi do plaču. U gynekológa som ešte nebola ale nechcem ísť keď mi môžu zabrať nejaké lieky určené nato... Čo všetko vám pomohlo? Ďakujem

sunshine_18
24. máj 2021

Rieš to čím skôr ja sa s tým už trápim rok a pol... A každému zaberie niečo iné... Napíš mi súkromnú správu poradím ti

simsalabim
24. máj 2021

Zapal mocovych ciest, hlavne opakovany, by mal riesit urolog, nie gynekolog. Pomoct moze aj imunolog.

kkovacovak
24. máj 2021

Teta aj so sesternicou majú opakovane zápaly a teta si nevie vynachváliť liek Utripoplus. Raz jej ho odporučil urológ a má ho doma stale v zásobe a dáva ho aj malej. Hneď keď pocíti nejaký diskomfort tak ho nasadí a je po problémoch a zápal ani nenastane. Vraj nič iné tak nepomáha ako toto a odporúča to kade chodí.

bona1393
24. máj 2021

Zanes aspoň moč k obvodnému nech zistia aké to spôsobujú baktérie a podla toho sa nastaví liečba. Ale mne najviac pomohla D manóza z lekárne.

superholka77
24. máj 2021

@kkovacovak dobrý deň môžem sa opýtať mate foto toho.lieku na Google mi.to nechce nájsť vôbec je to.na predpis? Ďakujem

kkovacovak
24. máj 2021

@superholka77 pardon ja som to blbo napísala ako sa tak pozerám 😄 je to tento:
https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/uti...

sonalove
24. máj 2021

Ak chcete tu je pár rád/ receptov na váš problém z kníh o bylinkach

sonalove
24. máj 2021

Foto 2 pokračuje na fotke 6

karhu
24. máj 2021

kamoska s tym mala chronicky problem, antibiotika za antibiotikami, pomohol jej caj mix alchemilka, vres a rebricek, 3x denne..akurat ma vedlajsie ucinky - kolegyna co ho pila tiez po jeho piti hned otehotnela😀

dejna_
24. máj 2021

Mne pomohla na opakované až chronické zápaly močových ciest tinktúra z alchemilky kúpite v Bioobchode asi za 6€ je to od firmy serafin...jedine toto mi pomohlo mala som to stále ale jak som začala užívať toto v čase keď už na mňa niečo liezlo..
Lebo už som vedela keď to na mňa išlo ..dala som dva dni kúru a bolo po probléme 🙏 a pomohla viacerým čo som ju odporučila

katren
24. máj 2021

urcite to ries cim skor, sestra to mavala casto, pred mesiacom bola u urologa a rozsiroval jej mocovu ruru, ze ju mala stiahnutu a preto sa jej tam vsetko zachytavalo a robilo problem.....keby jej rozsirenie nepomohlo, tak by isla pod noz....

bukajka_mata
25. máj 2021

U mňa pri týchto problémoch jedine kombinácia antibiotík a Wobenzymu, to bolo kombo, ktoré ma z toho dostalo. Najskôr som len antibiotiká brala, ale to sa mi furt zápal vracal, to bolo ozaj jak bumerang. Ale potom jak som to brala aj s enzýmami, tak od vtedy mám úplný kľud.

marycarrie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataliapalmova
29. júl 2023

@sunshine_18 dobrý den,čo vám prosim pomohlo s chronickými zápalmi m.ciest?

sunshine_18
29. júl 2023

@nataliapalmova dobry den , asi vsetko dokopy = liecitelia, mnoho antibiotik , velmi vela vitaminov , probiotika , blokurima ,uro caje,… boj na velmi dlho