• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dá sa otehotnieť po plastike kŕčka maternice?

18. júna 2015 
@lenocka84 -hej mám už zasebou a som rada že tak rýchlo a ked som prišla domou hned som aj jedla nehovorila dr.že nemôžem :grinning: ..............a čo je to LBC :sweat_smile: ?
28. jún 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonita lepsia cytologia, kvalitnejsia
z 1 steru viac vysetreni, je to aj citlivejsie
28. jún 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 -nepočula som otom a to ťa tam poslal gynekológ ?a platí sa ,že?to som si tak narýchlo prečítala otom niečo :grinning: .............a kedy ideš? a kolko si po konizácii však si to mala nedávno
28. jún 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonita on to robi sam, je to ako klasicky odber vzoriev na cytologiu, akurat ze tento je kvalitejsi a presnejsi
ano doplaca, poistovna to hradi len do vysky klasickeho sklicka, cca 10eur, a 15 si doplacam
idem v piatok, a konizaciu som mala v januari, teraz mam kontrolnu onkocytologiu
28. jún 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 -potom daj vedieť ,budem myslieť nateba a prajem nech je všetko oké
28. jún 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonita jasne a dakujem pekne
dufam e vysledky budu ok, lebo neviem co by sa dialo dalej kebyze su zle
vobec ma to ani nenapadlo
28. jún 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 -nemáš zač...............budú v poriadku a treba vtom veriť :wink: ako aj ja však o dva týždne zistím :sweat_smile: ........a to ti tam povie hned výsledok ?ani nemysli čo by bolo keby boli zlé..........
28. jún 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonita dakujm, vysledky mi bude volat, nejaku chvilu to trva, tak som zvedava
29. jún 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.možno mi budete vedieť niektorá poradiť - vo februári som bola na leep konizácii a rana sa mi hojí pomaly.mám tam ešte minimálnu ranku, ale sex už lekár povolil.momentálne je na dovolenke a nemám sa s kým poradiť - môžem ísť do bazéna???na kontrolu mám ísť až v strede augusta - vtedy začne pracovať - a neviem či môžem alebo nie :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. jún 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu101 -no mne tak povedala že 3 týždne ani sex ani voda.Ja si myslím že môžeš ísť do vody....a sexovať ti kedy dovolil???ja si myslím ked sex hej tak aj kupko na 100%
1. júl 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonita - ja som mala sex zakázaný cca.4 mesiace a kúpanie tiež.Pred týždnom som bola na kontrolu a sex povolil, na kúpanie som sa zabudla spýtať a teraz je na dovolenke.dal mi ešte betadine čapíky a pred dvoma mesiacmi som brala ortho gynest d.asi ešte počkám dokiaľ vyberiem betadine.
1. júl 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu101 -no tak počkaj ako píšeš dovtedy dokedy berieš betadine ........to sú čípky ani vtedy nemôžeš sexovať vieš otom :sweat_smile: ???fúúúúúúúúú dovtedy ste nemohli sexovať :sweat_smile: no dúfam ja budem môcť :grinning: ,ale vydržím ked treba :grinning: :grinning:
1. júl 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonita - no vydržať sa dá - muž si zvykol už vtedy, keď sme nemohli počas celého tehu :grinning: :grinning: :grinning: a mne lekár vravel že môžem aj počas liečby, tak teraz fakt neviem....ja tie čípky beriem len na doliečenie, nie kôli konkrétnemu problému.škoda že mňa nenapadnú tie otázky priamo v ambulancii :angry:.ináč, každý organizmus je iný - kamarátka bola na konizácii začiatkom mája a už má za sebou aj cyto a všetko ok a mne ešte ani cyto nemôže urobiť, až keď tam nič nebude
1. júl 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu101 -neviem ked ti to dr.povedal tak asi hej :sweat_smile: ....ja by som to radšej nerobila už ste vydržali dosť ja viem je to dlho ,ale by to bolo lepšie.,kímsi dávaš čípky.........cyto ti ešte nerobil :confused: ,tak sa pekne vylieč a vydrž radšej bez keksíku však o to lepšie bude :grinning:
1. júl 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
som po konizácii a amputácii krčka obe v roku 2008. teraz som bola na biopsiu a zasa musím na konizáciu lebo mi tam niečo našli. boli ste už niektorá viackrát na konizácii? už sa mi nechce chodiť toľko pod nôž.... :frowning2:
4. júl 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garicka- a neuvažuješ o druhom dieťatku? ak áno, tak si ho rýchlo urob a ak nie, tak konizáciu podstúpp určite , aby sa nedajbože niečo nezanedbalo. držím palce
4. júl 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja som bola na kontrole po 4tyzdnoch a doktorka mi povedala ze sa to hoji pekne ale este to nie je zahojene a ziadne cipky mi nedala. mam prist o dalsie 3 tyzdne. tie betadine cipky su na hojenie?
8. júl 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja sa chcem spýtať 6-dní som vôbec nekrvácala a po 6-dní hej nie moc ,ale tak prostredne...je to normálne ???
...v utorok mám mať výsledky ale až v štvrtok by som chcela ísť na kontrolu,ale ked budem krvácať nepojdem haha.....
8. júl 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonita a nemohla si uz dostat MS? kolky den cyklu si sla?
9. júl 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 -ahoj ja som nemala ms nakolko ešte kojím aj azáliu beriem
9. júl 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, aj ja som bola na konizácií krčka a to dokonca 2krát už som to mala dosť vážne. potom som bola na inseminácií a bohužiaľ nič nepodarilo sa. jedna známa mi povedala, že to mohlo byť aj z toho dôvodu, že mi ten krčok zrezávali dva krát má niekto s týmto skúsenosť?podarilo sa niekomu otehotnieť aj takto?díky :pensive:
9. júl 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garicka ahoj ja som bola dva krát taktiež to nebolo bohvie čo výsledky na figu. no zatiaľ som O.K mne to druhý krát robili ambulantne a bolo to super. mala som strašní strach ale potom to bolo O.K. hned som šla domov a v pohode. :sunglasses:
9. júl 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonita ahoj mne to tiež robí môj onkogynekolók. výsledky vie hned okamžite mi povie či je to o.k. a labor.mu to potom len potvrdia.platila som za to cca20€.ale čo nespravíš za svoje zdravia.
9. júl 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonita ahoj na 6-7den sa objavuje krvacanie pretoze sa odlupuje chrastka
9. júl 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alienka33 -dakujem tak asi zato :frowning2: .....a dokedy môžem krvácať?
9. júl 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi to je uz aj tak neskoro na odpoved ale neviem lebo ja som hned dostala menzes. takze som ti moc v tomto neporadila. dufam ze uz je to ok.
13. júl 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alienka33 ahoj-ja ešte aj teraz krvácam :angry: ,a krče mávam tiež :confounded: môj dr.je na dovolenke až v pondelok tam bude tak vtedy sa ho nato opýtam a teraz v utorok mali byť už výsledky takže musím si počkať do pondelka :sweat_smile: ...
14. júl 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alienka33 -no už konečne od včera nekrvácam...............
19. júl 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonita gratulujem. Ako dlho si krvacala? Ja uz 10 dni po zakroku a nevyzera to, ze by som chcela prestat. Uz som z toho nervozna, lebo mi robili zakrok den po skonceni menstruacie, takze som si bezmensturacne obdobie ani neuzila :frowning2:.
20. júl 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cobhan -ja som začala 6 den po operácii krvácať a trvalo to 14 dní...........ja som menzes nemala nakolko kojím a aj beriem azáliu ...................určite to prejde už za pár dní.....ja som taká šťastná že už nekrvááááááácáááááám :wink:
20. júl 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok