Používame cookies. Viac informácií tu. OK
veronikaszabova
9. jún 2019

@vanesadanielova18 logicky - neplodne dni - neda sa otehotniet. Otehotniet mozes len cez plodne dni, kedy mas ovulaciu.
Urob si test a hotovo.
Ten pred 11timi dnami ti este nemusel ukazat //

vanesadanielova18
autor
9. jún 2019

@veronikaszabova mas pravdu, ďakujem.. Zajtra spravím alebo pozajtra nech to je ranný moc

andreal1
9. jún 2019

@vanesadanielova18 da sa vsetko ... aj pocas menstruacie takze jedniznacnu odpoved tu nenajdes. Ale gynekolog by naozaj este nic nevidel bola by si teoreticky v cca 3tt .. ku krvi sa vyjadrit neviem mozno to len nechcel riesit takto skoro
Pockaj par dni a sprav nove testy.. ja som si robila tyzden pred menstruaciou a cisto negativny..v prvy den meskania uz bola ciarka.
Ale ak ste si davali pozor mozno len menstruaciu oddialil priatel stykom..

andreal1
9. jún 2019

@andreal1 oprava da sa ak si mala o nieco posunute plodne dni a sikovne spermie mohlo sa postastit. Ak si mala plodne dni o tyzden asi tazko

punka24
9. jún 2019

@vanesadanielova18 tak nám sa podarilo počas menštruacie... plodné a neplodné dni... to hovor ak máš do posledného detailu preskúmaný cyklus a pravidelnú menštruáciu na deň presne... stať sa môže všetko... ja som tehu bola aj o tom lekarka vedela a krv mi brala aj tak neskôr... a ultrazvuk na 3-4 krat som chodila pokým nebolo vidno jasne srdiečko... neplaš sa...

ivky
9. jún 2019

@vanesadanielova18 nooo vies, sex mozes mat v neplodne dni ale kedze spermia vydrzi zit este par dni a ak sa dozije plodnych dni, tak otehotniet mozes. Ja som zazila :D dcera ma uz 14mesiacov :D

bagre
9. jún 2019

otehotnieť počas neplodných dní sa nedá - ale je otázka či sú neplodné vtedy keď si myslíš že sú, alebo by byť mali... urob test a uvidíš... mne tiež vyšiel test negat. a menzes nikde, a keď som robila o týždeň, - tak koľajnice / a pritom bol styk na začiatku 30 dňového cyklu/ nikdy som si to celkom neposkladala ,ako to...ale to je jedno. dnes má dieťa 12 rokov

vanesadanielova18
autor
9. jún 2019

@andreal1 najorv my to napadlo ale ked som pozrela do kalendára kde si zapisujem proste všetko tak uz sa nám to stalo asi 5 krát ze sme to robili pred MS a vždy mi prišla

vanesadanielova18
autor
9. jún 2019

@punka24 ďakujem veľmi pekne za radu 🙏😍😍

vanesadanielova18
autor
9. jún 2019

@ivky haha tak ste šťastná mamička, ďakujem za radu 🙏❤️

vanesadanielova18
autor
9. jún 2019

@bagre ďakujem za radu ❤️❤️🙏

vanesadanielova18
autor
9. jún 2019

@punka24 je pravda ze sa mohli posunúť menstruciu nemám ako hodinky, takže sa stať môže hocičo.. Akurat mi nejde do hlavy to ze sme si dávali pozor a aj napriek tomu?... 🤦‍♀️😂

fabrika
10. jún 2019

@vanesadanielova18 čo znamená dávali sme si pozor? dá sa otehotnieť kedykoľvek...

vanesadanielova18
autor
10. jún 2019

@fabrika To znamena ze to nedal domna 😂😂😂🤦‍♀️

Tu začni písať odpoveď...

Odošli