Dlhé krvácanie pri teliesku

arianna25
14. máj 2022

Ahoj žienky, viem, že asi treba vydržať, ale už ma to unavuje mať dvojtýždňové menštruácie odkedy mám teliesko Danu.
Už užívam norethisteron, napísal mi ju nedavno doktor na kontrole po 2 mesiacoch.
O niekoľko dní doberiem norethisteron a 7 dní pauza. Potom ešte dve balenia čiže dúfam že 2 mesiace to bude v poriadku.
Len dúfam že ho užívam správne. Mám teraz počas užívania ms najprv týždeň slabé a ďalší týždeň klasika silnejšie ako zvy
Dávno

arianna25
autor
14. máj 2022

Zasekol sa mi telefón tak pokračujem takto.
Čiže klasická ms ako zvyčajne. Už ma nebaví 3 mesiace mať dvojtýždňové menštruácie. Som maliara, pribrata a už som z toho unavená. Aj brucho a kríže má pobolievaju a nemám chuť denne užívať Ibalgin.
Kedysi dávno som mala tiež Danu a žiaden problém nebol.
Ďakujem pekný deň prajem.

elizabet173
14. máj 2022

@arianna25 toto podľa mňa vôbec nie je normálne, Danu som mala viac krát, pár dní krvácanie a potom normálne menzes. Zaujímavé, že si ju už kedysi mala a bez problémov.

arianna25
autor
14. máj 2022

@elizabet173 áno lebo je nehormonalna a keby boli prvý mesiac vykyvy krvácania tak chápem ale už tri mesiace. Doktor povedal že telo si zvyká tak že po trojmesačnej norethisteronovej kúre by to už malo byť upravené. Len mi je už dlho a unavuje má to už.
Niekedy pred rokom cca som mala Nútený, dala som vybrať, lebo výkyvy tiež, rôzne boliestky a ďalšie veci. Tak som sa tešila na klasické teliesko že to bude bez problémov podľa mojej predošlej skúsenosti. Ale nejak to nefunguje.

arianna25
autor
14. máj 2022

Opravujem sa - Nútený= Mirenu som chcela napisat

elizabet173
14. máj 2022

@arianna25 nerozumiem tomu nútený. Prečo nútený? Mirenu mám už tretiu, jedno z najlepších rozhodnutí môjho života, vyše desať rokov nemám menzes, trochu špinenie po zavedení prvej. Mne skrátka tento typ antikoncepcie sadol, tebe nemusí

arianna25
autor
19. máj 2022

Potrebovala by som poradiť. Prvé dva mesiace som mala týždeň slabé potom týždeň normalna ms ako zvyknem mať. Tento mesiac som mala tiež týždeň slabé ale teraz už mám dalsie skoro dva týždne krvácanie. Mám to vydržať alebo zájsť k lekárovi?

arianna25
autor
19. máj 2022

Nahmatala som si včera večer vlákna ako som spomenula, mám Danu. Neviem, či to tak má byť, alebo je posunutá a preto tak dlho krvacam?

arianna25
autor
19. máj 2022

Už 19 dní dokopy krvacam a mám bolesti ktoré sa dajú vydržať, ale už som z toho unavená.