Dlhodobá infekcia E-coli

kkatrink
5. jún 2023

Dobry den zienky.
Prosim Vas ma niekto skusenost s dlhodobou infekciou E coli ? Mam ju styri roky a nepomohlo ani vybratie kamenov, urolog mi nevie pomoct a ani gynekolog. Mam skusit este imunologa ? Partnera nemam a ked aj mam chlap pouziva ochranu. Pali ma mocenie a s prepacenim dole je zapach ako keby som hnila. Nepomahaju atb, vybratie zlcnika, vaginalne cipky ani probiotika.
Prosim poradte uz som zufala.
Vopred dakujem

evivb
5. jún 2023

@kkatrink https://www.mojalekaren.sk/urivac-cps-30/?gclid... - toto dlhodobo (1 rok aspon). 🙏🏼
Blokurima kazdy vecer pred spanim, pred sexom. Aj toto dlhodobo (1 rok aspon).
A probiotika zhora - biopron premium, zo spodu - gynimun, idelyn.
Devit forte kvapky. 2x denne.
🌷

kkatrink
autor
6. jún 2023

Dakujem pekne

evivb
6. jún 2023

@kkatrink tejto hnusoby sa vies zbavit jedine dlhodobym liecenim. Tieto pripravky ti pomozu na 100%. Zo spodu probiotika zo zaciatku staci iba 10 dni, a potom pravidelne, preventivne 1x za tyzden.... Potom 1x za 2 tyzdne, az kym neprejdes na 1x za mesiac. Drzim palce. 🌷

ssandyy
22. jan 2024

@kkatrink ahoj pomohlo ti niečo na tvoj problém?

kkatrink
autor
13. apr 2024

@ssandyy Ahoj ... beriem dlhodobo Gynimum a je to lepsie, sice nie 100% ale rozhodne lepsie ako bolo .... pijem caj, davam si cipky ..... cize je to dobre na 90%
mas aj ty tento problem ? Kazdopadne doktori nepomohli, stale mi davali iba cipky a to je nic ... vela som googlia a tak som prisla k probiotikam

ssandyy
16. apr 2024

@kkatrink prosím ťa a vieš mi napísať presne ktoré probiotika a aký caj piješ?
Boli mi zistené e coli ale tiež nič nezaberá... zo spodu ma páli

kkatrink
autor
16. apr 2024

Samozrejme, nech sa páči 🙂 GYNIMUN Dual protect - toto beriem stále, 2 pilule denne ........ a aj vaginálne kapsule som si dala jedno balenie: GYNIMUN Intim care
Čaj som si kúpila v čajovni, sypaný čaj, zmes bylín: Zdravé obličky v zložení: záprašnica brezová-buko, marena farbiarska, breza, zlatobyľ, praslička
Aj keď zoženieš samotnú prasličku aj to je super 🙂
Ja som ešte pila roztok KOPAIBA aj to mi výrazne polepšilo ... jee to beh na dlhe trate a vyskusala som ozaj vsetko ... ale tie GYNIMUM dual protect MUST HAVE, musis precistit vnutro - dat prec tie bakterie ...

ssandyy
16. apr 2024

@kkatrink jej si veľmi milá ďakujem krásne za odpoveď
A prosím ťa za aký čas si pocitovala rozdiel?

ssandyy
17. apr 2024

@kkatrink a ten roztok kopaiba máš odkiaľ?

kkatrink
autor
17. apr 2024

Ešte sa zospodu prelieč Vitagyn C, veľmi účinné. Za tri týždne mi bolo na 90% dobre a už dobre úplne. Beriem stále probiotiká a aj čaj si ešte spravím na prečistenie.
Kopaibu mám od pani, ktorá predáva čaje ale zoženieš ju aj na internete 🙂

ssandyy
18. apr 2024

@kkatrink za 3 týždne ale vďaka tým probiotikam ? Ja som si ich hneď išla kúpiť ako si mi poradila... Ale v lekárni vraveli jedna tableta denne. Ty si dávaš 2 denne?
Pôjdem kúpiť aj tu praslicku. A čo myslíš čo ti najviac zabralo. Probio?

kkatrink
autor
19. apr 2024

@ssandyy ano, probio najviac pomohlo. Ja si davam dve s jedlom, podla info na internete. Ked tak prve dva mesiace si davaj dve a potom mozes jednu. Probiotika ti neuskodia nijak. Daj mi vediet, ze ci probio zaberaju ci po nejakych dnoch sa citis lepsie 🙃

ssandyy
19. apr 2024

@kkatrink Áno dám vedieť... A chcem sa ti veľmi pekne poďakovať za rady. Som bezmocna. Čipky, gely, maste, lieky, absolútne nič nezabralo. Najprv stery nič neukazali, potom jeden ster e coli, ale vraj už preliecene, aj to mi nerobil kontrolný ster. Urolog všetko ok a aj napriek diskomfort... palenie pri vchode a najviac mi to rozdrazdi moč. Samotné mocenie neboli. Nechápem... celé zle.... ďakujem ešte raz za rady

juliet86
19. apr 2024

@ssandyy drzim palce. u nas som toto riesila u malej dcerky. okrem probiotik jej podla mna pomohla aj prurigyn masticka. a lalugen krem

ssandyy
19. apr 2024

@juliet86 jej ďakujem pekne za radu 🙂 prestudujem tie masticky... snáď už konečne niečo zaberie... Ale sranda že žalúdok ma vôbec nebolí a možno tam je zakopaný problém, že mi to ide aj napriek tomu odtiaľ....

kkatrink
autor
20. apr 2024

@ssandyy za mna je vitagyn c najucinnejsi. To je masticka, ktoru das do aplikatora a vytlacis si to do susky.

kkatrink
autor
20. apr 2024

@ssandyy jooooj moja ... ja ta velmi dobre chapem ... ja som to riesila 5 rokov. Rozbili mi kamene, vybrali pristitne teliesko, pretoze jedno zblblo a to robilo sarapatu. Vsetky ATB, cipky kadejake. 4 doktori a nikto nepomohol. Ja som zacala guglit a tak skusala rozne veci a probio pomohli nakoniec. Urcite aj vela caju pi na mocove cesty 🙃 drzim palce viem ake to ke neprijemne