Dlhodobo zvýšená teplota - skúsenosti

lulu_2323
28. júl 2017

Ahojte mozno mi tu budete niektora vediet poradit uz dva mesiace mam stale zvysenu teplotu od tych 37.3 az do 37.8...brali mi krv vsetko je ok crp v poriadku nemate s tym niektora skusenost ze ake vysetrenie ny sa dalo urobit alebo co by to mohlo znamenat? Dakujem

nomci
28. júl 2017

nie si tehotna?

lulu_2323
autor
28. júl 2017

@nomci nie nie som

zibi
28. júl 2017

@lulu_2323 a ako sa inak citis? mas teplotu a nemas ziadne bolesti? klby, hlava, telo, nebolia ta dasna, zuby, necitis sa unavena, malatna ? viac indicii treba dat 🙂

lulu_2323
autor
28. júl 2017

@zibi citim sa unavena boli ma hlava mam zvadsene lymfaticke uzliny ale nebolestive plus som schudla...zuby ma nebolia ani klby..ja uz mam za sebou histologiu uzlin lymfom to nie je chvala bohu plus krv je ok ct ok infekcne ok

zibi
28. júl 2017

@lulu_2323 ma napadlo, ci si nemohla prekonat mononukleozu..vtedy je unava, zvysena teplota a uzliny a crp moze byt negativne kedze je to virusova vec..brali ti krv na mononukleozu?
a kolko si schudla?

lulu_2323
autor
28. júl 2017

@zibi brali mi krv mononukleozu som prekonala mam na nu aj obranne latky lenzw infekcna sa vyjadrila ze to bolo davno a ze tie teploty nemozem mat z toho teraz...10 kg

sandrahi
28. júl 2017

zibi ma asi pravdu, ja som tiez citala akurat pred par dnami, ze taketo priznaky by na to pasovali. a doktorka ti na to co povedala ked vysli vsetky testy negativne? ta poslala len tak prec, ze nic vam nie je, ked mas teploty? lebo to by som od nej asi rychlo utekala

ivitom
28. júl 2017

Ahoj, určite by som skúsila ísť na biorezonanciu na tvojom mieste, keď klasická medicína nič nenašla, a napriek tomu si unavená, boli ťa hlava a máš zvýšenú teplotu..ak ti teda robili kompletné odbery,a nič nezistili...držím palce..

zibi
28. júl 2017

@lulu_2323 a kedy si ju prekonala? Igg protilatky mozes mat aj par rokov po infekcii pozivitne a nemusia nikdy zmiznut ... kedy si ju mala vies? 10 kg je dost. treba hladat pricinu, nie je to sranda

lulu_2323
autor
28. júl 2017

@zibi ta pricina sa hlada lenze zatial ju nikto nenasiel viem ze to nie je sranda prero to stale riesim a hladam vsetko mozne vsetky mozne priciny beham po vysetreniach ale ja aj manzel uz sme zufali lebo neviemw co to moze byt

lulu_2323
autor
28. júl 2017

@zibi infekcna povedala ze tak 5 rokov dozadu

zibi
28. júl 2017

@lulu_2323 pozeram na nejake priznaky a napadlo ma este chronicky unavovy syndrom - moze vzniknut aj z mononukleozy
tam je teplota, uzliny , unava vsetko dokopy
a este alergia aj ta sa moze takto prejavovat

zibi
28. júl 2017

@lulu_2323 no tak to je uz dost..to asi nebude z toho a ked mas ostatne ok
a nemas zaidne ine priznaky na kozi , probelmy s tlakom, spankom atd..

lulu_2323
autor
28. júl 2017

@zibi tlak mavam nizky 90/60 ale povedala doktorka ze pri mojej vahe 49 kg je to uplne normalne...na kozi mavam take cervene fliacky ktore svrbia ale to lwn niekedy do auvisi to moc nedavam a so spankom nemam problem len boleat hlavi unavana citin sa slaba schudla som tie uzliny a teploty

mikela22
28. júl 2017

Moze to byt aj nieco autoimunitne. Takymi malymi fliackami na kozi, ktore sa tvaria ako stipance od komara sa prejavuje aj SLE+ hrozna unava a zvysena teplota. Mala si robene testy ako ANA, ANCA, ENA...??

zibi
28. júl 2017

@lulu_2323 ja ti tiez odporucam kompletne alergologicko - imunologicke problemy. Moze to byt od alergii na jedlo, moze sa to prejavovat aj tymi koznymi problemamy az po lupus a spol. Dnes je taka doba, ze u vela ludi sa vyvinu rozne alergie aj v priebehu zivota, cize skusila by som naozaj dobru imunologicku. Z akeho mesta si?

macka84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasanja
28. júl 2017

Zvacsene uzliny treba na histologicky rozbor...nie je to sranda...Aj sa potis viacej...napriklad v noci?

deti95060810
28. júl 2017

@macka84 toxo? Ja som to mala a pritom som o tom ani nevedela....zistili až dodatočne...

lulu_2323
autor
28. júl 2017

Toxo nemam..ale zabudla som este dodat ze ma bolieva zaludok a picha ma pod pravym rebrom..na toxoplazmozu sa mi robili testy aj na autoimunitne ochorenie a ani jedno z toho nemam

sasanja
28. júl 2017

@lulu_2323
A ktore uzliny mas zvacsene?Ale su velke?Robili ti ultrazvuk abo CTcko?

lulu_2323
autor
28. júl 2017

@sasanja viem ze to nie je sranda zvadsene mam na krku a pod pazuchou 3 na krku maju alebo mali okolo 2.5 cm ostatne su drobnejsie aj pod pasuchou..uz sa mi robila histologia

sasanja
28. júl 2017

@lulu_2323
A uz mas vysledok histologie?

macka84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macka84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lana11
28. júl 2017

@lulu_2323 to môže súvisieť aj s črevami môžeš mať nejaký zápal čriev, alebo žalúdka.

najk
28. júl 2017

Mne napadla borelioza. Moze sa prejavit aj po roku od infikovania

daakotaa
28. júl 2017

Ja som mavala tiez zvysene teploty,, vecne unavená , zvacsene uzliny a nic nezistili.A ked som si dala vybrat mandle teploty klesli.

eriksonka1234
28. júl 2017

Aj mne zapricinili mandle zvysene teploty,mala som ich takmer rok nad 37,5

lana11
29. júl 2017

@daakotaa aj uzliny zmizli či ostali ??