Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Doktor mi predpísal Duphaston. Je vôbec dobrý?

deima
10. júl 2012

dozvedela som sa, ze sa od neho pribera a sposobuje kozne ochorenia v podobe vyrazok na tvari. Dakujem

amadora
10. júl 2012

ak ti ho doktor predpísal asi má dôvod. duphaston sa predpisuje ak má žena problém otehotnieť aby sa miminko dobre uhniezdilo alebo vtedy ak žena je tehotná a špiní aby sa mimi udržalo. takže si myslím že také veci ako vyrážky či pár kilo navyše by bola v tom prípade malá daň...ja som ho nebrala dlho ale nepostrehla som takéto vedľajšie účinky. ale keby aj, vďačná som bola hlavne za to že som nepotratila...

elise
10. júl 2012

https://www.modrykonik.sk/forum/zdravotne-problemy/doktor-mi-predpisal-duphaston-je-vobec-dobry-2/ nezakladaj duplicitne temy ale ak ti ho lekár predpisal tak vie prečo vedlajšie učinky môžeš mať ale aj nemusiš ale myslim si že to bábo stoji aj za nejake kilo navyše či vyrážku🙂

lucka1987
10. júl 2012

ja som z neho nepribrala a tvar sa mi vylepsila 😉 ono je to ako s kazdym liekom, ziadne telo nereaguje rovnako, mozes pribrat, samozrejme, ved sa jedna o hormony, no nie je to pevne dane, a navyse dufik, nie je z tych hormonov, ktore by priamo podporovali chut do jedla a naberanie kileciek..
"dufik" je dobry na tvorbu zlteho telieska / ak neviec co je to vid google/
predpisuje sa aj k uprave cyklu pred planovanim otehotnenim, / brala som ho takmer dva roky a pocas tehu do cca 20 tt / . ak ho beries ako tehotna, neznamena to, ze tvoj plpod sa naisto udrzi, a zachrani ho, no moze sopomoct tomu, aby plodik sa riadne uchytil a prezil.

happy8051
10. júl 2012

no takto ti poviem... keby mi lekar povedal, ze ho potrebujem uzivat, aby bolo dietatko ok, posledne, co by som riesila su vyrazky a zmena hmotnosti

Tu začni písať odpoveď...

Odošli