Dvojtýždňové bábo málo papá

filomenia
21. nov 2017

Ahojte...poradte mi Ženy mam dvojtýždňovu dcérku len dnes sme prisly z nemocnice kvoli žltačke sme tam musely byt dlhsie...kojim mala mi ale vipije mi s prsnika malo tak ju dokrmujem fľašou..v nemocnici mi vipila aj 90 ml s flase a doma len polovicu nechce mi papat cim to môže byt????

laladua
21. nov 2017

Zavolaj si zajtra na poradnu 🙂 Mozno jej len trosku vystresovana z toho presunu a tak 🙂

gabona1
21. nov 2017

Môže to byť zmenou. A aké mliečko vám dali? My máme amilk bifido a malý je spokojný. Myslím ale, že mliečkom to nebude. Ak si ju nakojila, tak sa možno dobre napapala a nebolo jej treba toľko umelého mliečka. No radšej si veru zavolaj, alebo ju odsleduj, možno to už bude lepšie.

stefi_k
21. nov 2017

Možno sa ti rozbehlo viac mlieko a pije viac od teba. Pokial je spokojná a nie hladná bude to v poriadku.

janickacrazy
21. nov 2017

@filomenia Mne sa tiež kojenie rozbehlo po prvom porode lepšie až doma, nakúpila som si UM, lebo v nemocnici som musela dokrmovať a doma som zistila, že ho vobec už ani nepotrebujem. Proste prospel mi domáci klud. Možno aj u vás to je preto. Hlavne sa netráp, skús byť v pohode, je to doležité kvoli mlieku. Pokiaľ malá neplače, je spokojná, tak koľko bypije toľko vypije, keby chcela viac, tak si bude pýtať.😉

helena1982
22. nov 2017

osobne by som povedala, ze je to len reakcia na nove prostredie. dala by som tomu este tak 2 dni a potom by som sa obratila na poradnu, ak by sa nic nezmenilo

filomenia
autor
22. nov 2017

Dakujem ženy us je to lepsie pije častejšie

stare_pysky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz