Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

liviaf14
14. nov 2009

čaute snažilky 🙂

dahra, tak tfuj tfuj tfuj, nech všetko dobre dopadne a embryjko sa krásne u teba zakusne a pekne tam aj zostane až do konca, moc ti to želám 😎 budem na teba myslieť zajtra 🙂 ako to ubehlo, len prednedávnom si sa dozvedela, že pôjdete na ivf a už ideš na vklad, sila. inak sranda, že si necítila žiadne bolesti pri stimulke, väčšinou baby s endo cítia bolenie, čo som čítala.
dahra, toto je pre teba :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dahra
14. nov 2009

Livia,
mas pravdu, ubehlo to, ani sa mi verit nechce. Dakujem velmi velmi pekne za virusiky, teraz ich fakt potrebujem. 😉 Dufajme, ze zajtra rano mi povedia dobru spravu a ze nas maly - dnes stvorbunkovy zazrak, zajtra bude zasa o daco vacsi.

Mala som mali folikov, tak to netlacilo. Mozno aj preto nebolelo. Inak mna endo ani neboli, myslim, ze by som mentruaciu vzdy vydrzala aj bez tabletky, ale radsej, ked sa spustila, som si jednu 200-ku ibac supla a bolo po probleme. Lepsie sa clovek vie sustredit, hlavne v praci.

Ale aj tebe sa to krati, uz necele tri mesiace a maly bude u vas doma.

Jane,
to je teraz riadny napinak, kazdy den pre mna. Dakujem za drzanie palcov, podobne ako ty sa citim, ked chodim mrkat na Wolfskinku po IVF v teme helios. Buduci tyzden ide na krvny test a velmi jej drzim palce, 8 rokov sa snazili, teraz je to jej tretie a posledne IVF a mala len jedneho bojovnika, ktory prezil a ktoreho jej vlozili.
A tiez drzim palce Vanesske a Miminap, ked sa do toho IVF zahryzli ako ja. Je to sranda, ze nam to vsetkym trom takto vyslo a naraz stimulujeme. Teraz je to ako stimulka v teme endo 🙂 Samozrejme aj vam ostatnym, co snazilkujete - Ika, Prahaxx, Katie, Lucy, Nastasia a vsetkym, koho som nespomenula.
Aj tebe, Jane, nech si spokojna a vyrovnana s kazdym rozhodnutim, co urobis.

miminap
14. nov 2009

ahojte. tu som. mali sme vystupenie dnes, skoro som odpadla, mrcha je tu 😝
boli, hnusoba, ale zatial sa sanzim bez ibaca. sa bojim si nieco dat, ke idem stimulovat 😖 uz krvacam normal, tak som pisala dokimu sms, ze v pondelok pridem na krv a potom picham gonal. tak lezim,pod krizami mam vyhrievaci vankus a na sebe deku. uz sa nehybem. sama som doma,manzel ma party z prace, tak ppride az zajjtra. ☹ tak som volala mame,ze keby mi bolo nejako neunosne, ze jej zavolam.. som planovala upratat a upiect mm tortu, lebo ma v pondelok narodky, ale asi to necham na utorok, lebo nevladzem..
dahra, prisla som vlastne teba skuknut, ze ako sa drzis. zajtra drzim palce a verim, ze mas tento boj uspesne za sebou. 😵 vanesska, my bojujeme dalej, hm? 😉
babule ostatne, ako vikendujete?

dahra
14. nov 2009

Miminap,
moj manzel ma narodky v utorok 🙂, my sme tortu objednali, keby som aj chcela piect nemozem, lebo nemame ruru ☹. Dnes sme cely den kmitali, varili, upratovali, lebo pride jeho mama zajtra 🙂.
Ak bobulka porastie, tak mam zajtra vklad a neviem, ako budem "behat".
Nepichas gonal hned zajtra, ale az v pondelok?
Tak nech je mrcha co najmenej bolestiva,pekne lez a vyhrievaj sa! Nech sa vsetko sa dobre vyvija. 🙂
Takze PN a kludovy rezim velmi nemas, ked chodite tancovat...Tancujes aj ty alebo len sijes kroje? Som nevedela, ze ty si takto spata s ludovymi tradiciami 🙂 Zaujimave 😝

miminap
14. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

baby, toto si musite precitat. hlavne prispevky annemarie. mam z toho pokazeny zaludok.

miminap
14. nov 2009

uf, predyhcavam. hej dahra, ja som v subore. mm je muzikant a sef a ja som spevacka a sicka, hehe. 😀
to je ina nahoda, ze su manzelia takto narodeni. nas najlepsi kamarat rodinny ma tiez v utorok narodky. su s mojim mm nerozlucna dvojka. ako Pat a Mat. 😀 😀 😀
no, gonal zacnem asi az v pondelok.. nekazal mi pichnut asi az podla hladiny hormonov. neviem 😲 uz som z toho jelen teraz.

lucy778
14. nov 2009

Ahojte,

Dahra veľmi, veľmi ti držím prsty zajtra, aby to dopadlo tak, ako všetky očakávame! 😉

No a mne sa už zase rozplynuli všetky nádeje, mrcha došla v piatok 😒 , takže ideme zase do ďalšieho kola 😉 . Zo začiatku ma pochytila bolesť ako to začínalo, a aj som trochu panikárila lebo hneď som si spomenula na tie príšerné stavy čo som mala pri mrche a nemala som pri sebe ibáč 😀 , ale našťastie sa nič nedeje. Tak klopem na drevo. Zatiaľ som ani tabletku nepotrebovala....

miminap - nech nebolí hnusoba! tak len pekne oddychuj a dúfam, že to v pohode vydržíš!

dahra
14. nov 2009

Miminap,
tak to je teda riadna tema ☹ Preletela som to ocami, som zvedava, ako to dieta (deti) raz bude/ú - taka zena, s takymi hodnotami a k detom pride ani nevie ako...
Tento tyzden uz druha podobna, jednu som si vsimla, co pisala, ze ma dvoch synov a ide sa zblaznit tuzbou po dievcatku. Chce otehotniet, ale vraj ak bude chlapec zasa, tak pojde na UPT, alebo ho da na adopciu alebo skonci na psychiatrii ...Ta je asi pre nu zrela uz teraz.
Nuz, vselijakí ludia chodia medzi nami ....

Tu pracu robis na plny uvazok, alebo je to len hobby? Mala som kolegynu, co spievala v subore od mladosti, potom sa vydala a prestahovala, ale ona to robila len vo volnom case.

Lucy,
tak teda tento mesiac nic ☹ Nevadi, buduci mesiac je tu opat sanca. Hlavne nepracuj tak tvrdo a oddychuj.

Ok, zienky, nadnes stacilo, zajtra sa ozvem ci uz budu spravy + alebo - . Dobru noc.

lucy778
14. nov 2009

miminap je to sila, čo som si tam prečítala. 😒

Dahra - v práci by som mala byť z najhoršieho vonku, takže zase sa chystám dať sa do phody 😉

Prajem všetkým dobrú noc! 🙂

janemari
autor
14. nov 2009

No precitala som si ten prispevok a mam dost 😠 Normalne sa vo mne vari zlc.Jedina nespravodlivost v tomto pripade je nie maly RP ale to ze ten hore dopustil,aby taka zena vobec otehotnela a mala nie jedno dieta ale dokonca dvojicky.Kde to zijeme?Taku by som jej jednu ..... 😠

janemari
autor
14. nov 2009

Babi idem aj ja do postele trosku este pocitat knihu,majte sa krasne a vsetkym dobru nocku. 🙂

dahra
15. nov 2009

Ahojte, zienky,
rano som volala do Heliosu, nas gulko-bombulko mal 8 buniek, presne ako mal mat. Dali mu cislo jedna 🙂 pre dnesok. O 9.45 mi ho vlozili, divala som sa na obrazovku, aj mi ho ukazali - taky maly fliacik. Tak teraz je na nas dvoch, ako zabojujeme. V tieto dni sa rozhoduje ci bude dalej rast. Povedali mi Krajko, ze to je uz vobec zazrak, ze sme sa dopracovali ku vkladu pri takom malom pocte folikul a pri takych stratach. O dva tyzdne idem na krv. Dvakrat denne si vkladam este utrogestan.
Poobede pride svokra - ideme oslavovat manzelove narodeniny...
Prajem vam vsetkym krasnu nedelu.

janemari
autor
15. nov 2009

dahra tak oficialne gratulujem k vlozeniu drobceka a teraz uz len budem drzat palceky aby sa zahryzol a pekne rastol ako ma.A ty si bola dalsia uspesna tehulka s endo.Silno drzim palceky silnooooooooooooooooooooooooo 😉

prahaxx
15. nov 2009

Ahoj Danka, blahozelame, tesime sa, drzime palce a myslime na Vas, tak sice jeden, ale velky bojovnik je to vajicko, verim, ze to vyjde 😀

janemari
autor
15. nov 2009

Tak baby a moje rozhodnutie ohladom dietata je nastrbene.Dnes som mala moznost hovorit so svojou mamou a ta mi povedala,ze ak aj zena zostane bez chlapa,resp.je aj snim a nema v nom oporu tak v dietati vzdy ta opora bude.Tak mi povedzte co mam teda robit.Mam mat dieta aj napriek tomu vsetkemu? 😖

nastasia
15. nov 2009

AHOJTE,
Dahra, gratulujem!!! Dufam, ze o dva tyzdne nas potesis stastnou spravickou 🙂

ja mam tak neuveritelne silnu ovulaciu, priserne, ale fakt priserne ma bolia vajecniky, vcera som snazilkovanie zvladla, ale dnes nie som schopna tak snad raz stacilo. mali ste uz takuto ovulaciu?

Jane, musis sama vediet ci to dietatko chces alebo nie. mne ked lekar povedal, ze mam otehotniet a priatel nechcel tak som bola ochotna mat ho aj s tym rizikom, ze by som ho vychovavala sama. Keby ste sa napriklad rozviedli tak ktovie kedy by si stretla toho spravneho muza mozno hned no mozno az o rok o dva a to uz bude zase mensia sanca na otehotnenie. ale zasa zit s niekym a mat dieta s niekym v kom nemas ziadnu oporu nie je tiez vyhra. ale asi by som to riskla-myslim otehotniet, nemas co stratit si myslim len ziskat.

prahaxx
15. nov 2009

Ahoj Jane, no tazsiu otazku si uz nemohla dat.. ☹
ja by som nemohla existovat ani bez chlapa, ani bez dietata, resp. bez tej nadeje v dieta..
len praca a praca, aj ked vyborna.. chvilu to bude perfekne, ten pocit suprovosti sa bude stupnovat, ale v ucitej chvili sa ukaze, ze to zene nestaci ☹ ked niekto povie, ze my zeny sme sproste, tak ma uplnu pravdu, lebo rozum kaze chranit sa, svoje srdce, svoje city, prejavit ich len ludom, ktori si to zasluzia.. no zial vacsiu vahu ma rozhodnutie srdca a to kaze vsetko obetovat, uplne na seba zabudnut, pre pohodlie manzela, pre krasne, zdrave a stastne deti..
vidim to takto a zmierujem sa s tym, popri tom sa snazim tesit z malickosti.. a po pravde tiez sa velmi tesim, ked budem kazdy vecer s miminkom a nie sama, ked manzel prave hra hry na PC, alebo ak bude, nedaj Bože, pracovať v tej Blave ☹
no len tiez viem, ze za ten pocit nesamoty riadne zaplatim podstupovanim dalsich vysetreni, a neskor starostlivostou a strachom o babatko.. aj tak by som sa inak nerozhodla..

ika33
15. nov 2009

Pekný večer prajem všetkým.

Janemari,
ja ešte sama nemám dieťa, ale mám 4 krstné deti, ktoré vyrastajú v mojej blízkosti a poviem ti, že i keď som ich nie ja vynosila a nie každý deň sú so mnou, je pravda čo hovorí tvoja mamina. Na deti sa vždy môžeš spoľahnúť. Vždy ťa potešia, rozveselia. Áno má to aj tie iné stránky, že sa strachuješ či bude všetko OK a nie vždy poslúchajú ... ale dieťa je to najkrajšie čo žena môže mať. Či s mužom alebo bez neho. Samozrejeme vždy je to lepšie keď ste na to dvaja, ale aj sama sa to dá zvládnuť. Ja by som ti povedala iba toľko, že ak sa na to ty sama cítiš, tak to dieťakto maj, vzťah sa potom utrase niekt. smerom a ty budeš vedieť ako ďalej. Určite ale nemaj dieťatko iba preto lebo ti to niekto povedal. Musíš to cítiť ty, že ho chceš.

Verím ti, že máš zmiešané pocity a nevieš čo by bolo lepšie. Ale počúvaj svoje srdce to ti napovie. Hlava nikdy nevie čo je správne ale srdce ano.

Dahra,
držím ti palčeky a aj bobulke, aby sa veľmi silno držala a nepustila sa ťa. Aj ty aj bobulka si zaslúžite byť spolu, veď ste si už obe prešli svojim, a to každá sama, tak teraz je čas, aby ste išli spoločnou cestou. Drž sa a dávaj na seba pozor.

ika33
15. nov 2009

Nastasia,
ja mám ovulku od liečby neskutočne bolestivú a popri nej ešte dosť krvácam. Moja Dr. mi povedala, že jednu výhodu to má, aspoň presne viem kedy to je. Takže keď je to dnes najintenzívnejšie, tak to je ono a bolo by dobré sa teraz posnažilkovať. Ale poviem ti ako to dokážeš tak pred tebou dám dole klobúk z hlavy. Mne sa to ešte nepodarilo. Vždy sme sa snažili pred a po ale určite nie v ten deň. Asi by ma pri tom roztrhlo od bolesti. K to vie možno by mi pomohlo si to vtedy užiť - možno by ma to bolelo menej. Je tu ale veľa toho možno. Tak neviem. Nezostáva nám ale nič iné ako si to odtrpeť. ☹

Asi som ťa nepotešila čo? 😒

nastasia
15. nov 2009

ahoj Ika,

veru nepotesila, ale zasa aspon viem, ze u niektorych zien je to normalka, lebo uz som sa trochu zacala bat. dnes chcela mama aby sme isli na pohotovost, ale povedala som jej ze je to zbytocne. nechce sa mi niekde tri hodiny sediet a ktovie aky doktor by tam bol a urcite by povedal, ze je to tou ovulaciou. ja ovulaciu citim vacsinou vzdy, ale teraz mam uz druhy den fakt silne bolesti a toto zhorsenie pozorujem od laparoskopie. v utorok idem k lekarovi co ma operoval tak sa ho na to spytam. krvacat nastastie nekrvacam, ale tie bolesti ma fakt nicia. ale dala som si aulin tak to je trochu lepsie. to je pravda, ze je vyhoda, ze vieme kedy to mame, ale co z toho ked sa to neda vyuzit, ze? ☹

lucy778
15. nov 2009

Ahojte
Dahra, blahoželám a veľmi ti držím prsty, aby si bola ďalšia tehulka! Tak sa teraz pekne šetri!

Jane, fakt ti nezávidím tie dilemy, čo teraz riešiš, ale ber to tak, že ak sa aj neskôr ukáže, že vaše cesty s manželom sa rozchádzajú a nemôžete už spolu fungovať, to dieťatko ti zostane. S manželom, ktorý pre rodinu a domácnosť nepohne ani prstom bude toho na tebe ešte viac, ale mám z teba pocit, že by si to dokázala aj sama. Ťažko ti radiť, ja sama neviem čo by som robila, ale nevzávaj sa bábetka. Nakoniec sa vždy všetko nejako utrasie a všetko sa nejako vyrieši. Len ako, to dopredu nevieš 😉 Tak ti držím prsty, nech sa už rozhodneš akokoľvek.

janemari
autor
15. nov 2009

Tak ja som taku ovulku co by ma tak strasne bolela nemala.ale po liecbe viem presne kedy mam ovulku lebo moje hormony su nenormalne zblaznene.A co sa tyka mojej mrchy ako prisla tak odisla a stale ma boli resp.pobolieva maternica,skratka citim ju ze ju mam a akoby mi zavdzala,nebola na svojom mieste 😒
Co sa tyka vasich rad,dakujem pekne.Necham to zatial tak ako to je.Budem zit dalej a ked pride koniec januara ked mam ist k dokine sa dohodnut na centre sa rozhodnem.

miminap
15. nov 2009

ahojte, Dahra, vedela som, ze sa podari. ved vravim: staci jedno, ale kvalitne. 😉
ja mam za sebou katastrofalnu noc. do rana som trpela, prehadzovala sa striedavo prekladala vankuse, periny, no trpela som ako zvieratko. k bolestiam sa pridala este aj boelst hlavy. chcela som to vdarzat, ale to bolo strasne. rano som sa zobudila po osmej, zavolala som kamoske, ze nech mi pride pichnut diphereline, lebo mm nebol doma a bala som sa, ze v takom stave mozem odpadnut, aks i to pichnem, tak pre istotu som jej zavolala. potom ma zase rodicia skontrolovali, lebo este vecer sme spolu hovorili, ze mi je zle, tak nas zavolali na obed, aby som nemusela nic varit, tak ked prisiel mm, tak sme sli k nasim na obed a tam som si dala jeden ibalgin 😖 to uz sa nedalo. ale odvtedy trochu povolili bolesti, tak sme prisli domov a na dve hodiny sme si s mm lahli, ze si pospime. super to bolo. ked som vstala, dokonca sa mi podarilo zapnut ason pracku a umyvacku 🙂 ale zase som si lahla, nech to neprehanam, rano ideme do CAR na krv a SPG, tak dufam, ze vsetko bude ako ma byt a zajtra zacnem pichat gonal.

miminap
15. nov 2009

janmarie, drzim palce, aby si nasla cestu, ktoru ti prezradi srdce. 😵

jani2
15. nov 2009

ahojte, teda vy ste toho popísali 🙂 ...ja som tu mala na návšteve brata so švagrinou a ich 2 lapajmi 😉 (7 a 3 roky), ktorí bývajú na Záhorí, tak som na net nemala vôbec čas...bolo fajn, síce v dome bordel akoby sa tu prehnal uragán, ale stálo to za to...Janinka bola z bratrancov nadšená, stále za nimi behala a všetko napodobňovala, teraz som videla, že o rok už určo musí do škôlky, chýbajú jej iné detičky...
Dahra - ja som ani len nepochybovala nad vkladom, proste embryjko je kvalitné a ostane v brušku min. 8,5 mesiaca...teraz si veľmi blízko k //, vlastne si môžeš povedať, že si tehotná...aspoň ja som si to tak vravela a strašne som sa tomu tešila, pre mňa to bol úžasný pocit..držím palčeky, aby to dobre dopadlo 🙂 😉 🙂
Jane - prispejem aj ja trošku k tvojej dileme (samozrejme rozhodneš si sama, my len môžme povedať svoj názor)...ja by som do miminka išla, už som písala, čo som si všetko preskákala, ale mať dieťa je niečo tak úžasne, že idem do toho znovu, aj keĎ sa bojím...byť tebou, snažila by som sa otehotnieť ďalej, všetky dobre vieme, že s našou diagnozou sa to o pár rokov už nemusí vôbec podariť...a možno práve dieťa tvojho manžela trochu nakopne, aby nebol až tak naviazaný na rodičov a viac pomáhal.
miminap - teda to je mi moc ľúto, že tak trpíš 😢 ..veľmi dobre si pamätám aj ja takéto stavy), už len aby sa ti teraz podarilo otehonieť ;- ...ver že po pôrode to bude lepšie, zatiaľ som sa k takým starým bolestiam nedopracovala a keď som aj teraz začala brať HAK, tak už podbruško vôbec ale vôbec necítim.
vaneska - tak to je super, že máš toľko folíkov, pravdepodobne bude aj dosť vajíčok...je to úžasné pri tých nešťastných cystách, nakoniec aj ten vaječník so 7 cm cystou nebude lakomý a niečo vydá..držím, držím palce na ďalšiu kontrolu...ale už sa tie folíky nestratia, takže OPU bude, bude aj ET a verím že aj // budú.

vanesska
15. nov 2009

caute babulky,

v prvom rade Dahra... nadhera gratulujem... 8 buniek to je ako z ucebnice! 😵
uz len aby sa pekne babulka zabyvala... no ani ti nemusim hovorit ako strasne ti drzim palce 😉 😵

mimina... tak to mi je luto ze si tak trpela... ☹ dufam ze to je uz lepsie...
a ako ti ide pichanie? ja som mala piatok kriticky co sa pichania tyka ale teraz uz je to lepsie....
zajtra idem znova na kontrolu... tak som zvedava ako sa vyvijaju moje foliky... viem ze vsetky nestihnu dorast ale tak pevne verim ze aspon tie 3-4 budu dobre...
hrozne sa tesim ze aj sliznica ma 9mm co je super!
no drzim ti palce nech sa citis lepsie... a zajtra nech su vysledky v car take ako maju byt! 😵

jani... dakujem veru sama som sa cudovala ze ich bolo tolko... dufam ze foliky sa aj zajtra ukazu v plnej krase... tearz to uz nabera taky celkom rychly spad... kedze v sobotu mal najvacsi folik 14mm tak si myslim ze zajtra uz moze mat okolo 18 takze ja pocitam ze OPU by mohlo byt najneskor v piatok... no a potom uz to bude naozaj zavisiet od guliciek ako si budu pocinat dalej...

tak pekny vecer babule... zajtra dam vediet ako pokracujeme dalej... 😉

evina0
16. nov 2009

len v sktratke.
dajra drzim silno placeky nech drobcek pekne rastie..
jane mas to tazke ale ako moja sestra povedala zivot bez dietata si nevie predstvait...tiez otehotnela v case ked davno rozmyslala nad rozvodom.ten aj casom bol ale syncek ktory jej ostal je jej zivot 😉 verim ze sa rozhodnes spravne
ja nic noveho ale musim letiet aj od pc.su teraz pri mne neterka 2 r a synovec 5 r a to je des ustrazit..aj ked ich mam je len o poschodie nizsie 😠 pekny dnik

janemari
autor
16. nov 2009

Ahojte a zelam pekny den a uspeny start do noveho tyzdna.Vcera som bola uz nalomena odpustit muzovi vsetko a dat sa na dieta.Ale co sa vecer udialo bolo hrozne a je jasne ze dalej to uz takto nepojde.Bola som len krocik od toho aby som neurobila nieco hrozne.Uz naozaj nevladzem znasat tento stres a som psychicky na dne.Dostala som z toho vsetkeho krce,mam hnacku a je mi nazvracanie.Uz naozaj nevladzem boovat o vztah ktory je uplne o nicom.Horko tazko sa spamatam z jednych obvineni a ponizovania a uz dostavam dalsie rany.Nehnevajte sa ale za toto to dieta nestoji. 😢

jani2
16. nov 2009

Jane - to je mi ľúto, to bol fakt tak nepríjemný? 😖 😢
...a kdeže sú naše stimulantky?!

vanesska
16. nov 2009

ahojte kocky,

tak co sa mna tyka kontrola dopadla fajn doki bol spokojny ze az na ten prvotny problem s tou endoskou to vyzera velmi optimisticky... neviem kolko mam folikov a ake su velke som sa nepytala ale povedal ze koncom tyzdna ideme na OPU! 😵 tesim sa aj sestricky mi hovorili ze este len teraz som volala ze zacinam stimulku a uz idem zachvilu na OPU ze to neskutocne ubehlo... 🙂 tak dnes si volam este o 2 do CAr ze v akych davkach pokracujem a kedy bude dalsia kontrola... puregon mam uz len na 2 dni dufam ze to vyjde a nebudem musiet dokupovat dalsi...

dahra, mimina ako sa vam dari??

no jane... ja viem ze pre zenu je dieta vsetkym a je to naplnenie zivota ale ten zivot ma dieta naplnit obom rodicom nielen matke... vela parov sa spolieha ked maju vo vztahoch krizu ze dieta to vyriesi ale castokrat to tak nie je a potom bohuzial rodicia nedomyslia ze ak ten vztah skrachuje bude tym najviac trpiet prave dieta... 😒 a z toho co pises si myslim ze dieta u vas nie je riesenim tvoj muz sa zrejme len tak nezmeni... okrem toho si myslim ze ak by ste sa teraz rozisli alebo rozviedli vzdy ma zena vacsiu sancu si najst muza ked este nema dieta... takze si v prvom rade musis vyriesit otazku ci v takom vztahu ako mas teraz chces zit po zvysok svojho zivota alebo nie... mam doma uplne aktualny pripad mojho svagra ktory tiez svoju frajerku nemiloval stale sa hadali a to este ani neboli zobrati...ale nejako sa rozhodli ze si urobia dieta a veru ti poviem ich vztah sa vobec nezmenil prave naopak mala ma uz 3 roky a oni obaja vazne uvazuju nad rozvodom... su medzi nimi proste prekazky ktore nevedia alebo ani nechcu prekonat... a vies kto najviac v tom vztahu trpi no predsa mala ktora chuda radsej ani nechce chodit od babky domov lebo maminka s ocinkom sa hadaju a buchaju dverami... 😔 je to fakt smutne takze ani dieta im vztah nezachranilo prave naopak on sa teraz boji od svojej zeny odist lebo ma voci nemu silnu zbran a to malu ktoru on velmi lubi a boji sa ze ked sa rozvedu odide a uz ju neuvidi alebo len velmi malo... a prave cez dieta si rodicia naozaj zvyknu robit naprieky a kto si to opat odniesie no predsa to dieta...
takze jane ak naozaj vidis ze ti muz nie je oporou a ty stale vo vztahu musis o nieco bojovat a si neustale ponizovana a ohovarana myslis si ze dieta nieco vyriesi?? okrem toho vidis ze aj sama sebe ublizujes mas stres a psychicky si na dne... a keby si bola tehu mala by si byt v klude ale miesto toho by si skakala okolo muza ktory by sa ani z gauca nepostavil aby ti zohrial obed...myslim ze nie je spravne priviest dieta do nefungujuceho vztahu ako je ten vas! kazdopadne jane drzim ti palce aby si nasla odvahu to vyriesit a pripadne od takehoto chlapa odist a najst samu seba! urcite to nebude lahke ale stoji to za to cim skor tym lepsie!