Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

katie233
3. júl 2009

prečo musím vždy keď pridám príspevok ísť cez skupiny tém? to je akési nedomyslené, alebo ja som na to ešte neprišla 😖

katie233
3. júl 2009

aj ja sa mám v poho, keď tu šéfka nebehá a nechce stále čosi. musím si to riadne užiť, v pondelok to už bude o inom 🙂

katie233
3. júl 2009

tulip akurát pozerám, že ty si z brezna

katie233
3. júl 2009

ja mám 2 kamarátky odtiaľ

evina0
3. júl 2009

katie mate na nete fotky so svadbicky?? kukla by som si ak mozem 🙂

katie233
3. júl 2009

nemáme ☹

evina0
3. júl 2009

skoda katie 😖

katie233
3. júl 2009

ale keď budem na PN, tak budem mať fúúúúúúúúúúúúúru času, tak tam nejaké pridám 😉. tulip kam si sa nám stratila?

tulipanike
3. júl 2009

ano, katie, so z BR, mzono aj poznam 🙂 ktovie

tulipanike
3. júl 2009

tulip je tu 😀

evina0
3. júl 2009

svet je maly zienky ani neviete kto koho poznaaaa

tulipanike
3. júl 2009

veru, asi to tak bude 🙂

tulipanike
3. júl 2009

a evina je odkial? 😉

katie233
3. júl 2009

tulip: Alena Košíková a Lucia Kučerová, poznáš?

katie233
3. júl 2009

babuľky a chystáte sa niekam na dovolenku? zabudnúť na starosti každodenného života, oddýchnuť si, nazbierať nové sily do boja, do ktorého sme sa pustili?

tulipanike
3. júl 2009

katie, mena mi nehovoria nic, ale mozno z videnia....ake su stare?

my na dovolenku ideme od 17.7. na dva tyzdne, ale nie mimo SR, budeme tu, na chalupe, a chceme ist po nejakych tych kupaliskach, a po horach

evina0
3. júl 2009

tupil Puchov 🙂
katie mi nie aj ked sme chceli ako svadobnu cstu ale manzel ma malo dov, a akurat vcera nam zacala zrovnavat pozemok pod dom takze ja budem mat 2 tyzdne ale posedim si doma pri bazene zatial co manzel si vezme volno ked bude treba ku stavbe 😅 ale chystame sa po vikendch do besenovej a do popradu do tych kupalisk.postaci

katie233
3. júl 2009

28-ročné;

My na dovolenku tento rok nejdeme ☹, ale tiež chceme spoznať aspoň krásy Slovenska v našom okolí. Bývame tu už 2 roky, a okolie vôbec nepoznám. Len neviem, kedy mi dá doky ešte termín operácie, nakoniec budem pekne doma a žiaden bicykel, či kúpalisko nehrozia.

tulipanike
3. júl 2009

evinja, to je super, ze budete mat domcek 🙂

takze dovolenka na malte? 😀

my sme boli min rok v bulharsku, tento rok sme chceli do talianska, ale dako nevyslo, tak len budeme po okoli behat

katie233
3. júl 2009

Idem na obed. Zatiaľ sa majte krásne. Ohlásim sa neskôr 😵

tulipanike
3. júl 2009

28-rocne, to by som aj mohla poznat

a este som vam dnes nepovedala: menstruacia stale nedosla

tulipanike
3. júl 2009

katie, dobru chut, asi sa idem aj ja napapat 🙂

evina0
3. júl 2009

my sme mali v plane chorvatsko.zatial kde sme boli po dovolenkach sa mi toto najviac pacilo.krasna prirodna plaz pod stanom.vecerny zivot paradicka.ale sme si povedali ze domcek je prednejsi aj ked mne uz s tych 2 prac sibk oddychnem si doma pri bezene.mohla by som ist so segrou ako minuli rok ale akosi sa mi nechce a slnko po minulorocnej chorobe ja uz moc nemusim byva mi s nehon zle a boli hlava a chodim ako opita potom 😀 😀
ale ako pise katie tak bicykel bude ak bude cas aj dake turi.ved v minulosti sme takmer vikend co vikend behali po horach na bicykloch.ale teraz su ine starosti ako stavba domceka

tulipanike
3. júl 2009

na mna v poslednych rokoch slnko posobi zase tak, ze mam alergiu na pokozke, cervene svrbiace flaky sa mi porobia, takze ja len tak jemne radsej po slniecku 🙂

uz som po obede, daco som porobila, ale sa mi zacalo nejako driemat 😔

katie233
3. júl 2009

Ahojte, tak aj ja sa opäť hlásim. Ani ja nemám rada veľmi priame slniečko. Tak aj keď sme na dovolenke, tak celý deň vo vode alebo pod slnečníkom. Neznášam opaľovanie na priamom slnku 😎.

tulipanike
3. júl 2009

ja by som aj mala rada priame slnko, ale vzdy ked nam po zime vybehnem, sa mi porobia na rukach a na dekolte flaky, a strasne to svrbi.......tak radsej opatrnejsie, a uz som sa naucila, vzdy ked ideme na dlhsie vonku, ked svieti, tak sa riadne ponatieram.....predtym som na to akosi kaslala, a zabudla, ked sme sli len tak na prechadzku, ako keby opalovalo iba na kupalisku 😅

tulipanike
3. júl 2009

co vsetky pracujete o sto sest? alebo sto 7? 😉

dahra
3. júl 2009

Ahojte, no nestiham sa cudovat, co vsetko ste popisali od vcera.
Tulipanike,
ten bus vcera meskal, takze som v BB cakala na pripoj 30 min. ale zmakla som to.
Teraz som doma a vytesujem sa z nasich. V nedelu zasa frcim spat do ZA.
VItam v "klube" vsetky nove tvare.
Snad sa nam podari poriadne zabojovat.
Janemari, plnou parou vpred a my ta rady a poslusne budeme nasledovat.
Nastasia,
teda, neprijemne. To sa ti neda v septembri ist este na dalsi termin? To musite prenasat? Znamena to znova chodit na vsetky seminare a prednasky?

dahra
3. júl 2009

Ozaj, Evina,
vcera si pisala, ze vam uz zacali s pracami na novom dome. Bude to dobre, aspon si mysel zamestnas, clovek sa potom menej trapi s endo.
Katie,
mne tento rok hrozi dovolenka cca dva posledne julove tyzdne. Stravim ich u nasich, budem zavarat a upratovat a makat v zahradke. Koncom leta nas caka IVF a v oktobri stahovanie do noveho bytu. Setrime co najviac, aby sme mali na nabytok a vsetko potrebne. Zatial mame len vlastnu mikrovlnku, vysavac a sendvicovac 🙂 Sme na najme, takze ostatne veci na byte nie su nase.

tulipanike
3. júl 2009

ahoj dahra 🙂

takze si uzivas vikendik uz?

nastasia, mrzi ma, ze sa ti to nepodarilo, ale zas na druhu stranu, podaril sa ti skorsi termin 🙂