Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

janemari
autor
20. máj 2010

liviaf panadol som uz skusala aj ten panadol extra zobrala som 2 ale nemalo to skoro ziaden ucinok a asi po 2 hodinach bola boest spat.

Tak moj krasny zivot nesklamal ked som dobojovala z mrchov a z hnackou prisiel znova problem PRACA.Zase je nedostatok prace,kolegynu prepustili a mna presunuli na ine stredisko kde to nieje med lizat a ako to bude zvladat popri stimulke kym pojdem na PN neviem.A to este neviem ci tiez neskoncim z vypovedou ak nsam ivf nevyjde ☹

dahra
20. máj 2010

Caute,
Jane,
vsak, ked ti nebude praca pri stimulke vyhovovat, tak sa daj na PN skor. Urcite by si mala byt v klude.

janemari
autor
20. máj 2010

No ja idem do centra najblizsie az okolo 14.6.tak neviem 😅

dahra
20. máj 2010

Jane,
to preco tak pozde? Az dva tyzdne? 😕Nie nahodou 4.6.? Ved 31.5. zacinas so stimulkou. Ja som od zacatia stimulky prvykrat sla hned po 5 dnoch a potom po 3 ci 2 stale. V priebehu 2 tyzdnov som tam bola aspon velakrat na vysetrenie. Zakazdym podla vysledkov upravovali davku injekcii. Zaujimave...kazde centrum ma ine postupy asi, hm.
Takze zostava len drzat ti palce, aby ti to v tej robote nerobilo ziadne komplikacie. Inak ak robis na smeny, ako si budes pichat injekcie? Mne vraveli, ze by sa mali pichat pravidelne v tom istom case. Napr. vzdy doobedu o 10.00 a tak.

janemari
autor
20. máj 2010

dahra od 31.5.zacinam prvu fazu a to od toho 31.5.zacinam s tabletkami Proverou a potom od 23DC tj.7.6.zacinam pichat Diphereline a ked dojde mrcha idem na krv a sono a tam pojde aj muz na Trial Wash.A od vysledkou z krvi a zo sona sa urci davka Puregonu a tam zacinam uz zo stimulkou dvoje injekcie a kazdy druhy den ist do centra na sono a krv.Mrcha ma dorazit 12.6.takze ratam ze do centra pojdem ,14.6.ak ovsem mrcha nebude meskat ale najneskor 17.6 tam mam byt naklusana.A od toho dna ako pojdem do centrasa bude vsetko vyvijat 😉 Pichat budem asi okolo 7.00 tak mi to vychadza najlepsie lebo aj ked budem robit npr.nocnu uz budem doma,ked bude pobedka tak budem v tom case tiez doma a potom by uz mala byt Pn

oknosmas
21. máj 2010

ahojte dievcence, tak ja konecne po 95 dnoch opat mozem vyhlasit, ze ideme do dalsieho kola!!! ja som opat zena!!! som sa asi nikdy z mrchy tak netesila a uz sa tak skoro z nej ani tesit nebudem.. tento mesiac naplno snazilkujeme... a potom bude fazulka v brusku.....
http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490

majkal
21. máj 2010

gratulujem 🙂 ... tak hor sa do snazilkovania ..... ja sa tiez neviem dockat, kedy sa to pohne 🙂

dahra
21. máj 2010

Ahojte,
Jane,
tak to potom dobre vychadza - ty vlastne s tou proverou zacinas dost skoro a oni to sleduju len od menstruacie. Ten kratky protokol, co som ja mala, sa zacinal az dnom mrchy - vtedy sa pichol diphereline (brzda) a od dalsieho dna som si pichala menopur (plyn). Tak to nazval doktor. Ten puregon je tiez "plyn". Vlastne ten postup je rovnaky, len tvoj je predlzeny na zaciatku, ked mas dlhy protokol. Ma to uplne poplietlo. Inak o 10 dni zacinas 😵 😵 😵 😵. Drzim palce!
Oknosmas,
tak gratulujem! Zaujimave, ze jedna injekcia ti odstavila cyklus na tak dlho 😕. Konecne ste sa pohli.
Majka,
prajem, aby aj tebe mrcha coskoro dosla a mohli ste sa zasa konecne pokusat o babo.

majkal
21. máj 2010

dahra, dakujem 🙂 snad ano, vajecniky pobolievaju, tak hadam sa s nimi nieco deje 😉 Ale ja cumim, ze ty uz 30 tt? Panecku .... to ale leti .... tak sa drzte 😵

janemari
autor
21. máj 2010

onkomas tak vidis dockala si sa a prislo ti to cca tak ako mne,len ma to prekvapilo ze u teba z jednej injekcie

dahra no dlhy protokol je natiahnuty cez dva cykly preto prve sono az cez mrchu a krv aby vedeli nastavit davku puregonu

oknosmas
21. máj 2010

no, to trvalo, kym prisla a bez hormonov na vyvolanie by tu este vobec nebola. myslim, ze by som este hodne dlho na nu cakala...takze to nebol prirodzeny zaciatok a este to musim mesiac regulovat liekmi...ale som rada, ze je tu a tym padom tu bude aj ovulacia o par dni 😀 😀 😀

filmushka
22. máj 2010

Ahojte endacky/ spolubojovnicky 😵 tak Vas idem podporit a trosku optimizmu naliat sem a par virusov poposielat:
// // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // //

janemari
autor
22. máj 2010

filmuska chytam do zasoby.... 🙂

oknosmas
22. máj 2010

aj ja by som si rada daky chytila 🙂 🙂 🙂 tento mesiac ich budeme potrebovat...aby sme ich potom mohli zasa rozdavat 😉

janemari
autor
22. máj 2010

onkomas tak chytaj aby si mohla poslat mne dalsiu davku

oknosmas
22. máj 2010

😀 😀 😀

prahaxx
23. máj 2010

TTTTTTTTTTTTTT

katie233
23. máj 2010

Baby, tak aj ja vám pošlem TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

oknosmas
23. máj 2010

ste zlate...nuz chytame plnym narucim...
dnes mam taky nostalgicky den.. doobedu na detskej omsi som len pozerala na tie mrnata, s ktorymi tam rodicia boli a tie gulate buduce mamicky a bolo mi velmi luto, ze my este nic take nemame a tak velmi chceme.. 😢 ale viem, ze uz skoro budeme aj my gulate, no nie 😉 tak si este troska chytim, a budem verit, ze ked odide tato mrcha, tak pride cas, kedy ich riadne vyuzijem 🙂 🙂 🙂

janemari
autor
23. máj 2010

onkomas budeme sa snazit obe aj ked ty prirodzene a ja s pomocou vedy.A budeme verit aj jedna za druhu aby to bolo silnejsie 😉

filmushka
23. máj 2010

tu mate, chytajte este : TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janemari
autor
23. máj 2010

Ale nas tu zasobujete to bude minimalne na dvojicky 😀

filmushka
23. máj 2010

zeby trojicky ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

oknosmas
23. máj 2010

janemari, jasne ze budeme na seba mysliet... my sa teraz tento mesiac ideme sanzit co najviac prirodzene a ked to nevyjde, tak ideme po dalsej mrche na iui.. snad uz nieco vyjde... 😒

sissinka1
24. máj 2010

Ahojte kočky. Prešlo dosť času odkedy som bola naposledy ale moja škola nie je práve prechádzka rajom 🙂 ta endometrioza je fakt hnusná, aj keď beriem injekcie stále ma bolia vaječníky a nehovorím ani o tých stavoch. Cítim sa ako z inej planéty a uvažujem že začnem cvičiť aby som troška tie hormóny skľudnila 😉 inak podala som si návrh na liečenie lebo aj sestra bola tak čakám na vyjadrenie z poisťovne. Predpokladám že pôjdem do Lúčiek, tak čo som počula, tak sa aj celkom teším. Majte sa zatiaľ pekne...papa

tulipanike
24. máj 2010

ahojte, aby ste tiu nemali len tehulkovske virusiky, ale aj babatkovske 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nastasia
25. máj 2010

Ahojte, ako sa mate? co nove? ja nemam velmi cim prispievat ohladom endo, prave mam mrchu uz sa tesim ked skonci. ucim sa na statnice mam ich v juni tak nemam vela casu.
jane, uz mas stimulku?

filmushka
25. máj 2010

zrusili mi foto v profile :( 😠
Jane este nema stimulku myslim
Nastasia, drzim palce na statnice!!!! 😵

lucy778
25. máj 2010

ahojte

nastasia - držím ti prsty na štátnice, mňa tiež čakajú v júni a už to chcem mať za sebou 😝 , len aby som sa stihla všetko naučiť 😀

baby tak vám držím prsty a tiež vám posielam vírusiky, nech sa chytia 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵

martinkatinka
25. máj 2010

No ja neviem, čo sa to deje, ale ja mám normálne stavy ako v prechode a to fungujem už takmer pol roka bez injekcií Zoladex.... niečo na mňa lezie, ale tehotenstvo to veru nebude :(
Ozaj baby, máj lásky čas, tak sa snažte 🙂